Také toužíte s nástupem chladných dní po oblečení, které nejen hezky vypadá, ale také vás zahřeje? Pak pro vás máme zajímavé módní a funkční novinky pro letošní sezonu od švédské módní značky DIDRIKSONS1913.  S jistotou se můžete spolehnout, že budete ochráněni před deštěm, chladem a větrem a budete vypadat šik!

DIDRIKSONS 1913

Nová kolekce URBAN městské módy nabízí široký výběr kabátů a bund pro každou příležitost. Ať již spěcháte každodenně do práce nebo se chystáte vyrazit s rodinou do přírody či si užít zimní radovánky na horách, DIDRIKSONS1913 Vás rozhodně nezklame.

Dostatečný tepelný komfort, funkčnost technických materiálů, propracování a v neposlední řadě neotřelý skandinávský design, barevnost a detaily včetně populárních syntetických kožešin – to je nová kolekce DIDRIKSONS1913 !

DIDRIKSONS 1913

Kolekce městské módy URBAN letos zazáří novými syntetickými kožešinami luxusního vzhledu. Novinkou je kabát Taylor v dámské kolekci a Russel v pánské kolekci. Taylor zaujme novým svrchním materiálem (75 % bavlny, 25 % nylonu), který působí velice komfortním dojmem a příjemností na omak. Pánský kabát Russel zajistí svým uživatelům maximální tepelný komfort. Je totiž vyplněn dutým vláknem s gramáží 180 g/m2.

DIDRIKSONS 1913

V kolekci opět najdete populární stálice, nezateplené kabáty Thelma a Elwood. Novějšími modely Lauren a Howard nepohrdnou pracovníci bankovních a pojišťovacích institucí, jsou totiž dostatečně dlouhé pro překrytí saka a dostatečně ochrání před větrem či deštěm při každodenní cestě do práce.logo

Další novinky lze nalézt v doplňcích – např. pánskou čepici Masson a softshellové zateplené rukavice Rowan.  Dámskou kolekci doplňují trendové čepice Vega v několika barevných kombinacích.DIDRIKSONS 1913

Outdoorová móda vhodná i do města nabízí opět prošívané zateplené bundy Polaris v nových barvách a samozřejmě řadu izolačních termo vrstev, ať již v podobě fleecových mikin (Monte, Vonzo, Spica) nebo termo bund (Campo) s poutky na uchycení k outdoorovým bundám.

Součástí outdoorové kolekce jsou tradiční nezateplené voděodolné produkty jako např. set Tigris - v dětské, juniorské, ale i dámské a pánské kolekci.

Další významnou pozornost věnuje Didriksons jako vždy svým dětem v kolekcích Kids a Junior.

Modely z dětské kolekce jsou naprosto větru i vodě odolné, technicky propracované, ale i dostatečně tepelně komfortní. Samozřejmostí je snadná údržba, nutností barevnost a design.

Didriksons pokračuje v populární kolekci „Oblečení, které roste s dětmi“. U produktů, které jsou označené červenými nůžkami lze po vypárání vnitřního červeného švu zvětšit délku rukávů a nohavic o jednu velikost.

Více inspirace najdete na www.didriksons1913.cz

Reklama