Ať už vaše srdce patří motorkám, nebo se zdráháte na ježdění na dvou kolech jen pomyslet, móda s nimi spojená vás určitě nenechá v klidu. Ostatně jednotlivé kultovní kousky, jako například kožená bunda, jsou stálicemi v módním průmyslu a nejeden módní návrhář má pro ně slabost.

Pokochejte se aktuální zimní kolekcí MotorClothes pro letošní rok z dílny legendární značky Harley-Davidson. Dýchne na vás svoboda, nekonečná cesta zalitá sluncem a především kvalitně odvedená práce návrhářů, kteří vědí, jak vypadat sexy, ale rozhodně ne lacině.

HD

V nové zimní kolekci najdete kromě typického zimního oblečení rovněž pestrou nabídku topů a triček, které čerpají z klasických designů a sezónních barev. Jejich výhodou je materiál, který je nemačkavý, nevyžaduje složitou údržbu, a přesto se jedná o kousky, které ženu zkrášlí a zvýrazní její přednosti. 

HD

Bundy a mikiny jsou luxusní, výrazně stylizované a zateplené pro větší pohodlí během studeného počasí. Inspirací pro jejich design jsou krásy okolní přírody. Velké pohodlí zajišťují použité materiály od hebkých tkanin až po vintage kůži. Tato kolekce ztělesňuje rovnováhu mezi rysy zdůrazňujícími krásu zimní sezóny a bouřlivostí dámské povahy.

HD

Více o nové zimní kolekci na www.Harley-Davidson.eu/motorclothes.

Reklama