Bulvár

Mnoho problémů na jednu hlavu

Ahoj,

i já se vám všem svěřím. Zrovna teď je toho na mě moc, a proto bude text asi trochu zmatený. Prosím rejpalky, aby mě dneska vynechaly, fakt jsem docela zoufalá a smutná a nemám sílu se ještě obhajovat.

Ke každému problému pár vět:

Práce  - na houby. Nadřízený mě už půl roku parádně stresuje. Je to zmatkař, vše dělá na poslední chvíli a do toho je i někdy navíc perfekcionista, který mě nechá 6krát přepisovat obchodní dopis a hádá se se mnou o blbostech typu - osvovení má být 5. pád, on tvrdí první, na dopise má být razítko a podpis, on tvrdí, že ne... Skoro pořád už tu na sebe křičíme. Jenže ráda bych v létě na dovču, a když budu bez práce, tak na ni mít nebudu. Navíc přítel chce taky odejít z práce a oba na podpoře být nemůžeme.

Škola - čeká mě promoce a kazí mi to dvě zkoušky, které patří k nejtěžším. Vůbec tu látku nechápu, a jestli je neudělám co nejdřív, můžu se s letošní promocí rozloučit. Loni jsem je nezvládla kvůli zdravotním problémům a teď jsem docela vystreslá. Pokud školu neukončím, nemůžu si hledat místo mých snů a další rok tu budu muset zkysnout, nebo se protloukat po podřadnějších místech.

O tom, že mám ze stresu napuchlé oči, fůru pupínků, zplihlý vlasy a pár kilo na víc, snad ani nemá cenu se zmiňovat. A abych si šla udělat radost nákupy? To bych na to musela mít, a navíc, když vidím oblečení, do kterého jsem se vešla, a teď už ne, je mi to líto a z obchodu odcházím.

Vím, že je na tom spousta lidí hůř - jsou nemocní, rozvedení s dětmi a bez alimentů nebo jim zemře někdo blízký, ale mě to vážně trápí a jsem ráda, že jsem se mohla trochu z toho vypsat.

pa

A.


Práce, škola, nespokojenost sama se sebou, peníze... Zná to každý. Všude jsou pozitiva i negativa. V první řadě bych se na Vašem místě zaměřila na školu. Je důležité plnit si své sny. Když jste se už dala na boj, měla byste bojovat! Určitě tu školu zvládnete! Jste už na konci :-)

Váš šéf si asi tímto způsobem léčí své komplexy. Je to běžný jev, převážně mužů, kteří nic nevědí... Pak se pozastavují nad gramatikou a nechávají přepisovat dopisy... Vydržte to!!! Alespoň do doby, kdy Váš přítel bude mít novou práci.

Co povíte jen anonymně ve zpovědnici?
Představte si, že v jedné takové právě sedíte...

napište na: redakce@zena-in.cz
Na vylosovaný příspěvek  čeká KOSMETIKA!

Proč se vám vyplatí číst čtvrteční novinky

   
03.03.2006 - Společnost - autor: Natálie Rolková

Komentáře:

 1. [10] gobi [*]

  Taky jsem dělala vysokou při zaměstnání, hroutila jsem se ne ze dvou, ale z každé zkoušky, o jedné zkouškce jsem si dokonce musela popovídat se zkoušejícím stylem: "pane profesore, manžel doma nespí, já nespím, v práci problémy, já tu zkoušku dneska udělat prostě musím" .... a víš co se stalo? Usmál se a řekl mi, že pro to uděláme všechno. A taky udělal! Ale to je individuální příběh - já skutečně taky nevěděla kudy kam a vsadila na poslední možnost a mlžila svým osobním šarmem. Neboj se, kila půjdou dolů, pohodu nastolíš hned jak ti odpadne zkoušková starost. Taky budeš mít víc času na sebe. Zatni zuby, narovnej záda a úsměv!

  superkarma: 0 04.03.2006, 07:13:26
 2. avatar
  [8] Gita [*]

  Držím všechny palečky, ať vše dobře dopadne:-) Uvidíš, že bude líp. Řekni si, jaká jsi šikovná, že toho tolik zvládneš

  superkarma: 0 03.03.2006, 20:30:38
 3. avatar
  [7] danca79 [*]

  Drzim palce at je zas brzo lip!!!! Nekdy se to fakt sesype na jednu hromadu....Ale lip urcite bude!

  superkarma: 0 03.03.2006, 20:05:16
 4. avatar
  [6] átéčko [*]

  Jsi dobrá, že jsi na vysoké!! To že máš červené oči? To má v tomhle období kdekdo. Zkus opravdu ty studené pytlíky z čaje.A kdybys někam chtěla jít, a chtěla se těch černených očí zbavit, kápni si do nich Sanorin.Je pravda, že pálí jak sviňa, ale máš na Visine? Udělej si alespoň chviličku pro sebe ne krátkou relaxaci, pochval se když se ti něco povede! .Na zplihlé vlasy se dá vyzrát tak, že si je spláchneš pivem, druhou půlku vypiješ .Vlasy hodíš na větší natáčky a vyfoukáš! Pak si je jen prohrábneš prstama.... a nenechej se vytáčet blbcema....Pupínky jsou mrchy, to je pravda.

  Hlavně se večer pořádně odlič! Já se jen umyju mycím gelem , je to levné a rychlé. A hlavně účínné.
  Přeju ti hodně štěstí!!!!!!!

  superkarma: 0 03.03.2006, 19:22:20
 5. [5] Michaela 323 [*]

  Asi se toho na Tebe sesypalo hodně, ale jak říkal V. Klaus, že musí být hůř, aby bylo líp...někdy to dost bolí. Nezapomínej na odpočinek a jistě vše dobře dopadne. Buď optimista, já jím také musím být. Držím palce!

  superkarma: 0 03.03.2006, 16:34:13
 6. avatar
  [4] Tiny [*]

  Postupně - vezmi si v práci volno (nebo po práci), běž na procházku někam mimo civilizaci nebo do parku, vypusť tam všechny hloupý otázky a problémy do vzduchu, utřiď si zbývající myšlenky, vrať se zpátky, najdi někoho, kdo ti s látkou do školy vypomůže, třeba z ročníku, douč se to, dodělej školu, dej výpověď, najdi si lepší místo, kup si něco super na sebe, udělej si radost, začni chodit cvičit, běž na kosmetiku nebo na masáž a začni žííítt.

  superkarma: 0 03.03.2006, 14:11:16
 7. avatar
  [3] gerda [*]

  holký, už jste četly deníky Adriana Molea? On už ten první je naprosto skvělý, ale Hořké zrání A. Molea a Léta v divočině by se vám teď mohly hodit! Nejste v tom sami. Zkuste si říct, že ode dneška za půl roku bude všecko jinak, čas pádí a uvidíte, jak to s přehledem zvládnete.

  superkarma: 0 03.03.2006, 13:40:41
 8. avatar
  [1] gerda [*]

  a proč se se šéfem vůbec hádáš? Udělej, co chce, však to nakonec podepíše a je to jeho chyba. Stresovat se kvůli blbci je ztráta energie. Školu doděláš, o to se neboj. To se tak někdy stane, že se problémy nakupí - vlastně je to jejich typická vlastnost, málokdy zůstane při jednom. A tím se to potom vyčerpá a zas je dobře

  superkarma: 0 03.03.2006, 13:23:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme