Zdraví

Mňamka z listového těsta

Tak už je tu! Podzim se vším všudy. Ještě před pár dny se slunce tvářilo, že babí léto nikdy neskončí, ale teď už opravdu začínáme věřit, že je listopad. I s tím odevšad vytrubovaným očekáváním vánočních svátků. Skutečně jen několik posledních týdnů zbývá do doby, než se vaším domovem zase ponesou koledy a vůně smaženého kapra. Nakupování dárků, ještě nějaký ten úklid, pečení vánočního cukroví, návštěva u příbuzných – no, je toho ještě hodně, co je třeba stihnout. Teď tedy rozhodně nepotřebujete ulehnout do postele s chřipkou! A co pro to děláte?
Nejjednodušším a přitom velmi účinným způsobem, jak v této hektické době dodat organismu, co jeho jest, a předejít tak možným infekčním ochořením, je pravidelná konzumace kalibrovaného komplexu vitamínů a minerálů CALIBRUM. Lékaři i specialisté-výživáři doporučují tento přípravek nejen jako reakci na to, když „na vás něco leze“, ale i jako pravidelnou prevenci před podzimními virovými onemocněními včetně chřipky. Co je také velmi důležité, Calibrum nejen že chrání vaše tělo před infekcí, ale pomáhá rovněž proti únavě a nedostatku vnitřní rovnováhy.
Tento preparát obsahuje 13 důležitých vitaminů (+ biotin) a 14 minerálů, přesně v poměru, v jakém si je tělo žádá. Z vitaminů jsou v CALIBRU zastoupeny C, E, PP, B1, B2, B6, B12, A, K1, D3, kyselina listová a pantothenová, beta-karoten a biotin. Kromě toho jsou jeho součástí minerální látky jako vápník, fosfor, hořčík, draslík, chlór, železo, zinek, mangan, měď, jód, selén, molybden, chróm a křemík.
   
13.11.2000 - Zdraví - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [4] hubajda [*]

  Andula — #3 to teda nevim

  superkarma: 0 05.11.2012, 13:23:47
 2. avatar
  [3] Andula [*]

  Ťapina: ale mco cecka zvysuje riziko kamenku v mocovych cestach, taky nic moc

  1. na komentář reaguje hubajda — #4
  superkarma: 0 08.12.2003, 23:53:38
 3. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Petra V. Pelletier: No jo, ale vitamín C se snad nedá předávkovat, co tělo nepotřebuje, to vyloučí močí. Nevím ale, jak je to u těch vitamínů s postupným uvolňováním.

  superkarma: 0 06.12.2003, 17:09:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme