Mňága a Žďorp pokřtí své nové DVD Dáreček Live! 11. září v pražském Lucerna Music Baru. A opět za účasti spousty hudebních přátel.

„Dáreček Live! uzavírá trilogii „dárečků“, a tím pádem je to taková malá tečka za oslavou našeho 25tiletého hudebního života. Těšíme se, že toto DVD pokřtíme opět za účasti našich hudebních přátel a koncert si užijeme. Účast přislíbili Milan Cais, Karel Holas s Frantou Černým, Petr Váša, Michal Hrůza nebo Petr Zelenka. Dramaturgii celého koncertu jsme nechali zatím hodně otevřenou, těším se, jak to celé vygraduje a kam se dostaneme. Navíc jsme zvolili trochu jiný seznam skladeb, než jsme hráli v Lucerně, takže to bude koncert originál,“ říká Petr Fiala.

mna

mnDVD Dáreček Live! zachycuje vyprodaný koncert s neopakovatelnou atmosférou z pražské Lucerny (21. 11. 2012), který byl uspořádán k pětadvacátému výročí existence skupiny s hosty jako jsou Vypsaná fiXa, Kryštof, Čechomor, Monkey Business, Sto zvířat a také se skoro všemi bývalými členy, kteří kapelou prošli. DVD obsahuje kompletní záznam koncertu, tedy necelou třicítku písní, jak v podání kapely, tak hostů. DVD bylo natočeno na deset kamer a bylo využito 48 hudebních stop. Kromě toho, co se děje během koncertu na pódiu, obsahuje záznam i zajímavé záběry ze zákulisí, které se odehrávají mezi písněmi i během nich. Vychází 9. září na značce Surikata Records, v distribuci EMI.

Více informací najdete na www.mnaga.cz.

DVD - Dáreček Live!

Vydává: Surikata records

Distribuce: EMI

Vychází: 9. 9. 2013

Stopáž: 2 hodiny 20 minut

Tracklist:

1. Hodinový hotel

2. Miluju!

3. Klec v kleci

4. Salám Banán

5. Byl jsem na procházce

6. Člověk nového typu

7. Nevzpomínám

8. Ne, teď ne!

9. (Je to) Nemožné

10. Dveře do pokoje

11. I cesta může být cíl

12. Rajčata a růže

13. Něgdy

14. Některé otázky už si prostě nekladu

15. Chceš mě? Chci tě!

16. Myslel jsem si, že je to láska

17. Berousek

18. Nagasaki Hirošima

19. Měsíc

20. Dutý, ale free

21. Výhledově

22. Pro tebe

23. Hotel Savoy

24. Spaste svoje duše

25. Nejlíp jim bylo

26. Made in Valmez

27. V tísni

28. Ne, teď ne!

29. Chtít chytit vítr

Mňága a žďorp:

  • Petr Fiala - zpěv, kytara, bicí
  • Martin Knor - kytara, mandolína
  • Jaromír Mikel - kytara
  • Jiří Tibitanzl - saxofony, klávesy, zpěv
  • Petr Nekuža - baskytara, zpěv
  • Pavel Koudelka - bicí, zpěv

Hosté:

Matěj Ruppert a Tonya Graves (Monkey Business), Miroslav Wanek (Už jsme doma), Ivan Gajdoš (Bratři Orffové), Richard Krajčo, Jakub Dominik, Ondřej Kyjonka, Nikos Petros Kuluris (všichni Kryštof), Kato (Prago Union), Zuzana Fialová, Michal Hrůza, Petr Zelenka, Milan Cais (Tata Bojs), Petr Váša (Ty syčáci), Mikoláš Chadima (MCH Band), Marka Rybin a Petr NU.C. (Skyline), Márdi (Vypsaná fiXa), František Černý a Karel Holas (Čechomor), Jana Jelínková, Jan Kalina, Martin „Kachna“ Líska, Pablo Herzog a Jiřina Hanzlík (všichni Sto zvířat), Jiří „Brácha“ Fiala, Herbert Ullrich, Radek „Bidlo“ Odstrčil, Radek Koutný, Karel Mikuš, Lukáš Filip a Ivo Chmelař (všichni bývalí členové Mňágy a žďorp).

Reklama