Zdravím všechny milé ženy-in

Přemýšlela jsem... Nějak jsem předsevzetí většinou neřešila, jelikož když už jsem si něco řekla, že to splním - tak to moc nedopadlo. Jako přesevzetí bych si chtěla dát plno věcí, že kdybych je začla rozepisovat - tak to ani do Novýho nestihnu. Tak bych vybrala jen nějaká.. No to nejdůležitější, na stránkách pro ženy určitě bude to, že začnu s hubnutím, abych shodila to, co mně přinesly Vánoce Chtěla jsem začít už teď, jenže pak mi bylo řečeno, že nemám být hloupá a nechat si ujít všechny vánoční dobroty. Takže začnu až po Vánocích no.

Pak bych chtěla dokázat to, aby se naše rodina konečně přestala hádat kvůli hloupostem, a byl chvíli klid - jenže to se mi asi nesplní, to bych musela být kouzelnice - a to bohužel nejsem :-/

Hlavně bych Vám všem chtěla popřát, aby ten Váš příchozí Nový rok , byl bez problémů, šťastný a veselý! A zítra příchod oslavte tak, aby Vás hned na Nový rok nebolela hlava.

MmarťaA

Text nebyl redakcí upraven.

Dáváte si novoroční předsevzetí? Pokud ano, jaká jsou ta do roku 2011? Co byste chtěla v příštím roce stihnout, dokázat, zažít?

Pište nám své úvahy na e-mailovou adresu

redakce@zena-in.cz

Reklama