Děkujeme za první příspěvek na dnešní téma. O své trapasy se s námi podělí čtenářka s nickem Dante Alighieri. Přečtěte si, co do jakých situacíé se občas dostává díky své roztomilé prostořekosti.

Moje trapasy jsou obvykle spojené s tím, že něco nevhodně kváknu. Mluvím rychleji, než myslím.

Zrovna nedávno jsem možná urazila naší korpulentní sousedku, která má určitě více než 100 kg. Stály jsme dole u výtahu, ona nastoupila jako první a já se neomaleně zeptala: „Myslíte, že se tam vejdeme obě?“. Zcela prakticky jsem uvažovala, že je natolik objemná, že jí musím nechat odjet samotnou. Ale ona řekla „Jó, jasně...“ Co jsem řekla, jsem si uvědomila až za několik hodin.

Jednou šéfovi přišel balík, strašně těžkej, měl přes 20 kg. Když přišel, říkám mu: „Tady máte balík, ale pozor, je těžkej jako KRÁVA.“ Co ze mě vypadlo, jsem si uvědomila hned, ale nedala jsem na sobě nic znát. Občas se mi stane, že v nevhodných okamžicích řeknu i daleko sprostější slova, takže tohle bylo ještě dobrý. Čekala jsem pokárání. Šéf ale krabici zvedl a řekl: „To není těžký jako kráva, ale jako hovado!“.

Další trapas se mi stal minulý týden na dovolené. Když jsme s přítelem nastoupili do autobusu, který nás měl z letiště odvézt do hotelu, hned jsem registrovala, že chlap před námi strašně smrdí potem. Protože byl docela tmavý, docela jistě jsem si myslela, že je to Španěl. Takže jsem příteli nahlas řekla: „Pojď si sednout jinam, ten chlap strašně smrdí.“ Češi za námi se lámali smíchy, ten chlap nic. Až za pár dní jsem zjistila, že je to Čech - to když se s námi začal v letovisku vybavovat. Myslím, že si tu moji poznámku vůbec nevztáhnul na sebe...

A jeden trapas mám docela čerstvý. Včera jsem v práci pochodovala za šéfem po schodech a tajně jsem trsala, kroutila zadkem... A pak jsem si všimla, že mě seshora pozoruje největší suchar naší firmy. Nejdřív na mě koukal, jak když mu nadloube, pak mu cukaly koutky. Já jsem musela rychle za roh a tam se zlomit v pase. :D

Dante Alighieri

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

To s tím páchnoucím chlapem v autobusu mi něco připomíná

A co vy, milé ženy-in? Nemáte pocit, že se stalo něco podobného i vám? Nebo máte podstatně drsnější příhodu? Napište nám, ať se také pobavíme. Naši adresu už určitě znáte, ale pro jistotu připomínám:

redakce@zena-in.cz

Reklama