Domácnost

Mluvící hračky2


Praha 14. června 2007
V rámci tiskové konference byly v Praze představeny nové hračky z velmi úspěšné řady Mluvících hraček společnosti Fisher-Price. Jedná se konkrétně o Mluvící nářadíčko, Učíme se říkanky, Mluvící kalkulačku a Mluvící hodiny. Představme si i hračky, které už znáte.

Mluvící pejsek
Vaše děťátko může nyní poznávat svět s báječným průvodcem, s roztomilým Mluvícím pejskem. Toto mazlivé plyšové štěňátko bude s dětmi zpívat písničky a pomocí hudebních her je seznámí s barvami a čísly. Společně budou poznávat jednotlivé části těla, a dokonce je bude učit i abecedu.

Doporučený věk od 6 měsíců.

Mluvící telefon
Téměř každá maminka a téměř každý tatínek má svůj telefon, který vydává nejrůznější zvuky a promlouvají z něj lidé. Pro dítě je takový telefon velikým lákadlem pro objevování. Mluvící telefon Fisher-Price vypadá jako opravdový telefon, ale je mnohem barevnější, veselejší a jeho tvar je přizpůsobený dětský ručičkám. Telefon příjemně zvoní, umí dětem zobrazovat písmenka a říkat jejich názvy, zpívá písničky a stejně jako opravdový telefon na děti promlouvá, používá jednoduché každodenní fráze, se kterými se děti postupně seznamují. Mačkáním tlačítek děti nejen rozvíjí svou motoriku, ale neustále se dozvídají nové a nové věci, jsou odměňovány písničkami a také veselými animacemi, které se zobrazují na displeji.

Pouze v českém jazyce. Doporučený věk od 6 měsíců.

Mluvící hrnec
Jedno z největších dobrodružství mohou naši malí objevitelé zažívat v kuchyni. Je plná nejrůznějšího nádobí a především tolik lákavých hrnců s pokličkami. Mluvící hrnec Fisher-Price je připraven právě pro ně a je plný překvapení! Svým radostným obličejem děti přiláká ke hře a společně uvaří spoustu písniček. A co se pod pokličkou ještě ukrývá? Nejrůznější tvary, čísla a otvory. Když se dětem podaří vhodit správný tvar do příslušného otvoru, hrnec začne mluvit, zpívat nebo hrát a vesele bliká nosíkem.

Doporučený věk od 6 měsíců.

Mluvící křeslo
Stejně tak jako má každá maminka i tatínek své pracovní místo, touží po něm i vaše děti. Malé křesílko s vlastním stolečkem je připraveno zaměstnat i pobavit všechny děti. Děti zde mohou objevovat stále nové a nové věci. Pomocí budíku se naučí poznávat čísla, lampička s žárovkami ve třech barvách jim pomůže se zvládnutím slov a barev a aktivní knížka je zavede do světa zvířat. Křesílko se zase postará o příjemnou hudbu a rozmanité zvuky doprovázející učení.

Doporučený věk od 12 měsíců.

Dětská inspirace – „Herní laboratoř“
Společnost Fisher-Price vybudovala unikátní výzkumné centrum dítěte „Playlab” (laboratoř hraní), kde se pomocí pozorování dětí při hře rodí nejvíce nápadů pro vznik nových hraček. Na tvůrčím procesu od zrodu myšlenky po konkrétní hračky se podílejí nejen pedagogové, designéři, inženýři a další odborní pracovníci, ale také rodiny s dětmi. Do této chvíle se do databáze Play lab” (laboratoř hraní) v USA přihlásilo více než 7 000 rodin, které mají zájem zúčastnit se se svými dětmi různých programů a testů včetně tzv. Schůzky v laboratoří hraní, Dětská sezení, Testování v domácnosti, Testování jeden na jednoho, Setkání matek, Rozhovory matek, Testování v reálných podmínkách.

Kvalita Fisher-Price
Cílem Fisher-Price je propůjčit každé hračce výchovnou i odpočinkovou hodnotu, a tak propojit zábavu a vzdělávání. Tvorba hraček Fisher-Price je procesem plným představivosti, tvrdé práce a nadšení od chvíle, kdy se myšlenka zrodí, a než se hračka dostane dětem do rukou. A jsou to právě děti, kdo hračky zkouší a hodnotí, jestli opravdu fungují”. Designéři a inženýři odpovědní za výrobu hraček pak pokračují v inovaci a zdokonalování. Při jejich výrobě jsou využívány plasty a vlákna nejvyšší kvality a všechny hračky podstupují nesčetné bezpečnostní testy, aby odpovídaly nejpřísnějším světovým bezpečnostním pravidlům. Zvláštní pozornost je věnována bezpečnost hraček pro děti ve věku do 18 měsíců. Hračky Fisher-Price nabízejí dětem po celém světě bezpečnou zábavu . 

   
22.06.2007 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [10] PERSEFONA [*]

  gentiana: Tak to doufej, že žádný mít nebudeš, jen by tě zklamaly, protože by byly strašně nedokonalé.

  superkarma: 0 25.06.2007, 08:50:06
 2. [9] gentiana [*]

  Teda,kdybych měla děti, tak bych je měla ráda přinejmenším natolik, že by nekoukaly na televizi, nejedly u mekdonalda a nedostávaly takovýhle blbosti.

  superkarma: 0 24.06.2007, 21:48:35
 3. avatar
  [8] next_way [*]

  nejlepsi je leappad je to jakoby kniha kde si deti daji "kazetu" a takoou knizku a kdyz se dotknou specialnim perem slova tak jim to vyhlaskuje a precte ale to je pro vetsi deti ale ja se tak naucila skvele anglicky ;-) jinak ty mluvici a hraci hracky me lezou na nervy a to kreslo ma kamaradky syn je to v pohode nic svetoborneho to uz mam radeji takovej stul kterej hraje ruzne pisnicky a stejne pochybuju ze tam nahrajou ceske pisnicky a je mi trochu proti srsti ucit od zacatku deti jen anglicky i kdyz to je nemine tak jako tak

  superkarma: 0 24.06.2007, 04:28:46
 4. avatar
  [7] Vivian [*]

  petrakan: copak, neosvědčil se?

  superkarma: 0 23.06.2007, 18:43:12
 5. avatar
  [6] renike [*]

  Rikina: ma dcerka znala abecedu uz 1 rok zivota mela na zemi penove puzzle s pismenkami a porad dokola se ptala co je co

  superkarma: 0 23.06.2007, 14:23:23
 6. avatar
  [5] petrakan [*]

  Nechtěl by někdo toho mluvicího pejska, když tak napište do vzkazů

  superkarma: 0 23.06.2007, 01:18:26
 7. [4] Rikina [*]

  Já tedy nevím - není to trochu předčasné, aby mluvící pes a mluvící telefon učili dítě abecedu již od doporučeného věku 6 měsíců?

  superkarma: 0 22.06.2007, 23:40:27
 8. avatar
  [3] Deta [*]

  to by se líbilo i mě...

  superkarma: 0 22.06.2007, 20:26:48
 9. avatar
  [2] OlgaMarie [*]

  S dítětem mají mluvit rodiče a ne náhražky.

  superkarma: 0 22.06.2007, 15:21:22
 10. avatar
  [1] V.Nováková [*]

  tak to by se určitě líbily našemu tříletému vnoučkovi Václavovi !!!!

  superkarma: 0 22.06.2007, 08:27:23

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme