Zdravím všechny,
  
vlastně všechny mlsálisty, co mají pochopení pro neodolatelnou touhu pozřít něco příšerně sladkého, a zároveň báječně neodolatelného. Patřím totiž mezi ty, kteří si sice dokáží poručit, ale ta nechuť odolat... vždyť to určitě všichni, na slovo vzatí, znáte. Ulomíte si kousíček čokolády, krásně křupne - ona totiž musí křupnout, protože když nekřupne, je to taková ta laciná náhražka jenom si říkající čokoláda a ta stojí za starou belu - vložíte si ji do úst a ona se začne pomalu rozpouštět. Takovému požitku se vyrovná opravdu máloco. No ale pak problém, jak ji "nesežrat" celou hned? Víte někdo nějaký opravdu zaručený recept? Mě to nějak netrápí, vůbec nemusím řešit, co sním v kolik a jaké množství, kojím, a tak nepřiberu, ani kdybych jedla tuny čokolády. Jenže jednou přestanu, a co když potom bude hrozit, že po těch mých hříškách budu jako koule?! Manžel mi neustále říká, že jsem na tom hnědém - ale je to jedno i bílém - zázraku závislá. A asi má pravdu. Ale co on ví? Na sladké moc není. Pravda ale je, že také dokáže ocenit dobrou lahůdku. 
  
Tak se mějte krásně, nádherné léto a mlsání ZDAR!!!

Pa Andrea (Andrew)


Děkujeme za podporu "mlsálistů" a hezký příspěvek :)

Jako každý správný "čokoládofil" také věčně válčím s touhou "nesežrat" celou čokoládu na posezení. Holt asi bude něco pravdy na tom, že čokoláda obsahuje látky podobné marihuaně, a tak je to vlastně droga. Jenom aby nám ji brzy nezařadili mezi drogy ilegální :). Co myslíte, co je u čokolády "množství větší než malé"? :)

Pište nám, nejen o čokoládě, ale i o svých chutích a mnlsacích zážitcích! A nezapomeňte, nemusí to být jen o jídle, ale třeba i o tom, jak si vás někdo "pěkně vychunal".

redakce@zena-in.cz

Reklama