První kratší příspěvek k tématu úřady a úředníci přišel od čtenářky, z jejíhož e-mailu odvozuji nick mlha99. A jaký má názor na úředníky? To už si přečtěte.

Dobrý den
S jednáním na úřadech mám kladné i záporné zkušenosti. Zejména starší úřednice se chovají povýšeně a mnohdy vám nechtějí nic vysvětlit, naopak ty mladší bývají ochotné a usměvavé.

Úřednice nejsem a ani bych být nechtěla, přijde mi to jako nudné povolání. Myslím, že zbytečné jsou na úřadech zprostředkovatelky o zaměstnání,práci žádnou nehledají ani vám neporadí,tedy alespoň z mé zkušenosti a mých známých.

Uvítala bych úředníky,kteří vám seriozně poradí z vyplňováním různých formulářů a dotazů. Konkrétně se mi stalo že jsem potřebovala vyplnit jeden formulář a když jsem poprosila úřednici o vysvětlení jak formulář vyplnit,řekla mi že jsem snad dost stará na to abych to věděla, jak ho mám vyplnit,stěžovalo si na ní více lidí ale bez úspěchu.

mlha99

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

_________________________

Ty formuláře, na to je někdy potřeba mít snad čtyři vysoké školy a ani to by nepomohlo. Nejste sama, komu to dělá problémy a já myslím, že ty úřednice kolikrát také samy neví :(
Děkuji, že jste napsala a přeji setkání jen s těmi, které poradí :)
Saša

Téma dnešního dne 25. 7.: Úřady a úředníci

  • Jaké máte zkušenosti s jednáním na úřadech?
  • Jste vy sama úřednice?
  • Už jste se někdy u přepážky pohádala?
  • S jakého důvodu nejčastěji?
  • Pokládáte nějaká úřednická místa za úplně zbytečná?
  • Anebo naopak, některá chybí?

O úřadech a úřednících (doufám, že přijde i příspěvek přímo „od stolu“ )
pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna z pisatelek obdrží krásný dárek: parfém od Avonu BOND GIRL FOREVER (aby při vyřizování na úřadech hezky voněla).

parfem

Reklama