Styl

Mladistvější pohled díky očnímu krému L´Occitane

Vrásky kolem očí jsou první, které o sobě dávají vědět. Může za to nejen mimika, ale i velmi jemná kůže očního okolí, která brzy ztrácí pružnost a řasí se do jemných vějířků. A to přidává tváři léta.

L´OCCITANEDo jisté míry jsou vrásky kolem očí sympatické, ale když je jich moc, nebo jsou hluboké a víčka povadlá, krása očí bere za své. Pohled přestává být jiskrný jako zamlada, ztrácí se ve spleti čar, které nám dodávají ustaraný výraz.

Mnoho žen se ve snaze vrátit očnímu okolí opět pevnost a mládí uchyluje k poměrně drastickému a nákladnému řešení a podstupuje korekci pomocí injekcí, nebo chirurgického zákroku.

A přitom existuje mnohem šetrnější a levnější řešení, které přináší L´Occitane v podobě očního krému.

Jak je možné, že tento krém působí tak zázračně a má schopnost zredukovat vrásky a zpevnit oční okolí natolik, abyste působila odpočatě a o pár let mladší?

Odpověď našla Loccitane v přírodě. Konkrétně v slaměnce, jejíž květ nikdy neuvadá. Dlouholetým výzkumem přišla na tajemství, které tato skromná a stále krásná květinka vydala.

L´OCCITANE odhaluje další z nich a může nyní představit již 5. patent díky kombinaci unikátního komplexu 7 aktivních ingrediencí a výtažku ze slaměnky, který působí v samém srdci pleťových buněk a bojuje proti známkám stárnutí.

Divine Oční péče 15 ml

L´OCCITANESvěží, hedvábná gelová konzistence, speciálně vytvořená pro hladké, pevné a rozjasněné oční okolí. Pro 72% žen jejich oči vypadají viditelně mladší

Cena: 1 490 Kč

   
16.09.2013 - Krása - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme