Jak jsme vás informovali už včera, první adventní neděli, 2. 12. 2012, se mladým manželům Kročkovým narodila toužebně očekávaná holčička Eliška.

Uteklo to jako voda

7. června tohoto roku jsme vám prvně představili mladou, dvaadvacetiletou nastávající maminku Pavlu Kročkovou, která byla vybrána jako jedna ze tří uchazeček do chystaného projektu redakce Žena-in nazvaného Těhotenské týdeníčky.

Díky těmto týdeníčkům jsme pak po celou dobu až do porodu dělali nastávající mamince společnost. My, tady v redakci, i vy, čtenářky Žena-in.

V době přihlášení byla Pavla teprve v 13. týdnu těhotenství. Společně s jejím manželem Tomášem měli za sebou vydařenou svatbu a před sebou dlouhou cestu, jejímž cílem bylo vytoužené děťátko.

http://zena-in.cz/clanek/tehotensky-tydenicek-predstavujeme-nastavajici-maminku-pavlu-krockovou

pavlak

s

Osobní setkání

Došlo i na naše osobní setkání. Za Pavlou jsem se vypravila do Ostravy. Ten den hodně pršelo, ale Pavla byla usměvavá jako sluníčko. Její počáteční nervozita z mé návštěvy brzy opadla a já si po chvilce připadala, jako bych seděla se svojí dcerou. Tak mladá, tak křehká, napůl žena, napůl ještě holčička, odhodlaná porodit a vychovat svoje vytoužené dítě. Nejlépe holčičku.

http://zena-in.cz/clanek/krasne-zamilovana-mlada-maminka-pavla-krockova

mydve

Na Elišku čeká postýlka

Po celých 38 týdnů nás Pavla Kročková informovala o svém zdravotním stavu, o svých chutích a náladách, také o lékařských prohlídkách i o tom, jak je pečlivě nachystaná nejen na pobyt v nemocnici, ale také doma. Na Elišku už čeká krásná postýlka.

http://zena-in.cz/clanek/tehotensky-tydenicek-pavly-krockove-38-tyden?preview=on

brisko

pos

postýlka, ve které už brzy bude Eliška :)

Pavla měla termín porodu 15. 12. 2012. Vytoužená Eliška se narodila o necelých 14 dní dřív.
Má krásné datumnarození 2. 12. 2012.

http://zena-in.cz/clanek/hura-prvni-redakcni-maminka-porodila/kategorie/redakcni-novinky

Bohužel u holčičky nastaly poporodní komplikace.
Na přání maminky zatím bližší informace nezveřejňujeme, ale všichni věříme, že za pomoci kvalifikované lékařské péče ostravské porodnice bude brzy všechno v pořádku.
Věříme tomu nejen my, ale také maminka Pavla, tatínek Tomáš a celá jejich rodina.

Držme manželům Kročkovým a zejména malé Elišce palce!

Hned jak se situace zlepší, tak vám přineseme Eliščiny fotografie. A jak to situace dovolí, tak holčičku, coby její redakční patroni, také navštívíme.

Za redakci Žena-in
Saša

Reklama