Mnoho žen trápí postava a je jen velmi málo těch, které jsou samy se sebou spokojeny. Podle nejrůznějších průzkumů trápí ženy především celulitida, silná stehna a „rozklepaný“ zadeček.Tyto problémy mají ženy na nejrůznějších koncích světa a většinou téměř všech věkových kategorií, vyjma batolat. Celulitida se totiž tvoří i mladým dívkám, a nemusejí mít proto ani nadváhu. Příčin celulitidy, silných nohou a dolíčkovatého rozměklého zadečku je mnoho a mluvit o nich náleží lékařům a vědcům. My se zaměříme spíše na osvědčené postupy, jak se všech těchto neduhů zbavit.

Je třeba začít něco dělat a to co nejdříve. Pokud se sama sobě od pasu dolů nelíbíte, začněte hned, protože současný pokrok nabízí moderní ženě mnoho řešení. Nedělejte známou chybu typu – začnu od pondělí, zítra, po zkouškách, po víkendu, po dovolené... Musíte hned, jakmile v zrcadle vidíte, že do plavek to není ono. A nejen to. Když se začnete bát proběhnout doma kolem manžela nebo přítele v kalhotkách – neřkuli sama před sebou – je za pět minut dvanáct, ale téměř nikdy pozdě.

Začínáme! Omezíme přísun tuků a cukrů, začneme cvičit speciální cviky na nohy a hýždě, najdeme si studio, které provádí vacupress a zábaly, pravidelně se mažeme přípravky proti celulitidě a na zpevnění, pijeme tři litry vody denně a za pár týdnů se na sebe podíváme do zrcadla s lepším pocitem.

Upozorňuji, a to z vlastní zkušenosti, že nijak rychle a bezbolestně to nejde. Záleží na naší vůli, času, poctivosti k sobě samé a na výběru cviků, kosmetických preparátů i salonu, kde vacupress provádějí.

 

Tak tedy:

 

Bod č.1 – Vyhledejte si salon, kde mají přístroj zvaný vacupress, ale pozor, kde mají originální přístroj SPM Vacu-Press Digital a zaškolenou pracovnici. Nesvěřujte se po domácku vyrobeným ani repasovaným baňkovacím zařízením, které vám mohou uškodit.

Co je vlastně vacupress a na jakém principu pracuje?

Je založen na tradiční práci s baňkami, kterou firma Weyergans skombinovala s masáží. Z toho vzešel jedinečný přístroj, který má na tělo hned několik pozitivních účinků: zlepšuje lymfatický tok, zvyšuje spalování tuků a povzbuzením činnosti enzymů zpevňuje podkožní vazivo. Výsledky jsou – redukce celulitidy, zeštíhlení, zpevnění podkožního vaziva a odstranění těhotenských strijí. Především však odbourává podkožní tuk na problémových patriích a to nejen na bocích, hýždích a stehnech, ale zpevní vnější strany stehen. Účinný je i jako liftingová kúra na vrásky v obličeji a odstraní dvojitou bradu.

Jak ošetření probíhá?
Klientka pohodlně leží, poslouchá relaxační hudbu a SPM Digital pracuje za ni. Kosmetička nebo fyzioterapeutka nasaje do skleněných baněk kůži a tukové buňky se natáhnou do takové míry, že jejich stěny se stanou průchodnější a pronikne přes ně více kyslíku. To podnítí rychlejší spalování a zplodiny tohoto metabolizmu se odvedou lymfatickými cestami. Vacupressové ošetření probíhá ve čtyřech fázích, z nichž tři jsou úplně bezbolestné. Třetí fáze, při níž  kosmetička musí volit nejvyšší podtlak, je cítit jako mírné štípání.

Mezi jednotlivými kúrami je vhodné nechat si udělat skořicový zábal, který pomáhá spalovat podkožní tuk, navíc pokožku příjemně ošetří a provoní.

Při vacupressu sázíte na jistotu, ale pro dobrý výsledek musíte také něco udělat. Předem je nutné si přiznat, že bez omezení jídla, pitného režimu, cvičení, zábalů a absolvování minimálně deseti kúr v intervalu dvakrát týdně vaše postava velkých změn nedojde. Počet kúr se rovněž liší podle metabolismu a typu člověka. Někdo má o tři centimetry méně přes boky a zpevněná stehna a hýždě po pěti kúrách, jiný po dvanácti. Jakmile se dosáhne pozitivního výsledku, stačí chodit na tzv. „udržovačku“, tedy již to nemusí být pravidelně dvakrát týdně, ale jednou za týden nebo za deset dní.

Nutná je i domácí příprava. Cvičení, pitný režim a kosmetické preparáty. Z nich doporučujeme pro domácí použití, ale i v salonu po vacupressové kúře vynikající Hydroform gel modelant proti celulitidě, Hydroform creme fermeté na zpevnění nebo Hydroform huile drainante, drenážní olej. Preparát je dobré vybrat s kosmetičkou, která vaše tělo ošetřuje a zná problém, který chcete řešit. Všechny jmenované přípravky jsou kromě vysoké účinnosti příjemně parfemované a vhodné i pro alergiky.Pravdou je, a přiznávají to i renomovaní kožní lékaři, že drahá kosmetika má výsledky. Proč, o tom si povíme příště.

Bod č.2 – Najděte si fitcentrum, kde vám osobní trenér poradí, jak a co cvičit v posilovně a doma. Stroje ve fitku pomáhají, ale je nutné na nich cvičit, alespoň ze začátku, pod dohledem odborníka. Jinak se budeme potit, trpět a to je tak všechno. Možná si namůžeme celé tělo, ale stehýnka se budou držet svých mánesovských tvarů dál. Výborné fitcentrum je fitness Hanky Kynychové v pražských Modřanech, kde trenér Michal Dolejš ví, jak na to. S modelací postavy žen i mužů má bohaté zkušenosti a poradí vám i jak a co cvičit doma, aby byl efekt vidět co nejdříve.


 

Bod č.3 - Změňte jídelníček podle všeobecně známých a dokola omílaných zásad a stravovací návyky. To znamená jíst zeleninu, ryby, hodně pít a když mlsat, tak něco opravdu malého a nejpozději do páté hodiny odpolední. Omezit pití kávy a perlivých vod.


 

Bod č.4- Nikdy nezapomeňte ráno na cvičení a následné vmasírování přípravku proti celulitidě. Večer neuléhejte bez lehké masáže kartáčem určeným k prokrvení problémových partií a opět následné vmasírování přípravku. Ráno, před odchodem do práce, je vhodný texturou lehký gel, večer můžete použít olej nebo krém. Nemusíte se obávat, že si znečistíte oblečení nebo povlečení, výrobce na to myslel za vás. Musíte jen počkat, až se přípravek vstřebá a zaschne.

 

Zdá se vám to hodně času a starostí? Tak si představte konečně štíhlé nohy a pevný zadeček. Stojí to jen trochu času, námahy a samozřejmě peněz. Vacupressové kúry se pohybují kolem 450 korun za jednu a při nákupu deseti kúr dostanete v solidním podniku jednu zdarma a k tomu zábal navíc.Tak hodně úspěchů!

Více informací najdete na telefonu 603 465 676 nebo na adrese kosmetického salonu Kr studio.

Reklama