.

Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů vyvrcholí veřejnou barmanskou show a koncertem na Václavském náměstí

Novinky

Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů vyvrcholí veřejnou barmanskou show a koncertem na Václavském náměstí

Barmani z celého světa navštíví o víkendu 21. – 22. června Prahu, aby se utkali o nejlepší koktejl ve čtvrtém ročníku Mistrovství světa v míchání nealkoholických koktejlů Mattoni Grand Drink 2014.

Celkem 39 soutěžících představí své nové drinky v sobotním kole, nejlepších šest se probojuje do nedělní barmanské a hudební show a předvede své umění široké veřejnosti přímo na Václavském náměstí na Mattoni Koktejl Festivalu. Publikum bude mít možnost sledovat souboj barmanské elity a zdarma se pobavit poslechem nejlepších českých a slovenských skupin či vystoupením známých osobností. O vítězi rozhodne odborná porota složená ze členů Mezinárodní barmanské asociace (IBA), která soutěž spolupořádá s městskou částí Prahy 1 a pod záštitou primátora hl. m. Prahy pana Tomáše Hudečka.

m

Mattoni Grand Drink představuje již sedmnáct let to nejlepší ze světa nealkoholických koktejlů, přičemž letos již počtvrté bude součástí soutěže také Mistrovství světa. Soutěž reaguje na aktuální trendy ve výživě a nabízí atraktivní a chutné drinky především pro lidi, kteří vyznávají zdravý životní styl a preferují kvalitní suroviny. Všechny koktejly jsou nové bezalkoholové receptury, mají nízkou energetickou hodnotu a obsahují minerální vodu Mattoni. Porota hodnotí nejen chuť, ale také inovativnost, kterou koktejl oboru barmanské mixologie přináší.

Více na další straně

Přejít na stranu:

 
   
20.06.2014 - Redakční novinky - autor: (red)

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme