Bulvár

Místo výhry infarkt

Milá redakce,

vzpomněla jsem si na příhodu, která není zase tak veselá, ale je o závislosti na sázení. Nic proti tomu nemám, občas s manželem vsadíme, párkrát už jsme vyhráli. Posíláme SMS, a jaké bylo naše nadšení, když jsme jedno vyhráli krásnou encyklopedii o přírodě - hned byl dárek pro syna k Vánocům.

Ale zpátky k sázení. Moje teta celý život sázela Sportku - stejná čísla. Byla tím známá po okolí a její "šťastná" čísla znalo plno lidí zpaměti. Když za 20 let nic nevyhrála, zařekla se, že už nedá ani korunu a sázet přestala. Asi po roce jí volala bývalá kolegyně a blahopřála k výhře. Nejenže vyšla všechna tetina čísla, ale v jackpotu byla velmi vysoká částka. Teta nejdřív nevěděla, co se děje. Pak si zjistila, že konečně vyšla její čísla. A teď ta smutná část - dostala z toho infarkt. BylaSamuel Langhorne Clemens vždy naprosto zdravá, ale takový nápor asi srdíčko neuneslo. Když se lékaři dozvěděli příčinu, byli rozpačití, zvlášť když teta pořád opakovala: "¨Takový peníze, takový peníze..."

Co ji zachránilo? Její vnuk! Přiběhl do nemocnice a vyhrkl, že vyhrál ve školní soutěži Člověče, nezlob se. Teta se rozesmála a přestala mluvit o penězích. A už nikdy si nevsadila, ale také se nikdy nedívá na výsledky slosování.

Petula


Vnuk zachránce - člověče, nezlob se, to je ten nejlepší lék!
Zažili jste někdy, že by se někdo kvůli soutěžení zhroutil, skončil v nemocnici?
 

Soutěžíte, luštíte, hádáte, vystřihujete?
   Kde? V televizních pořadech, časopisech?

   Vyhráli jste někdy něco?
         Připadá vám to jako zbytečné vyhazování peněz?
            Chtěli byste to zkusit, ale nemáte odvahu?
     Závidíte těm, kteří vyhráli?

Napište své příspěvky na:

 redakce@zena-in.cz

   
22.03.2006 - Společnost - autor: Míra Šindrbalová

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Mici [*]

  tak to je pechárna

  superkarma: 0 22.03.2006, 23:20:40
 2. avatar
  [2] alko [*]

  Paolo: Já známo pačný případ. Paní se pojistila a v nejbližší možné době se jí stal úraz, ale určitě neplánovaný. Vyinkasovala slušné pojistné a pojistku zrušila

  superkarma: 0 22.03.2006, 14:40:25
 3. [1] Paolo [*]

  To je jako můj stryc, přestal platit havarijko na autě a za týden při nehodě ho úplně rozbil, pak přestal platit úrazovku a za týden ho v lese povalil strom a už přes půl roku s tím marodí. To je prostě smůla. Ale tyhle věci si přece platíme proto, abychom žili bestarostně a věděli, že o nás bude postaráno. A nechápu ty lidi, kteří na to kašlou a nic si neplatí. To jsou sebevrazi

  superkarma: 0 22.03.2006, 11:59:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme