tak dopadl nákup čtenářky s nickem black.bird.third. Chtěla si koupit podprsenky ve slevě, ale nebyla jediná. Fronta na kabinky ji natolik odradila, že milé „podprdrdy“vrátila zpět do regálu a zklamaně odešla. Ještěže alespoň ty holínky byly bez fronty

Dobrý den. Letní slevy mám ráda. Ne že bych nějak horentně nakupovala, ale baví mě chodit po obchodě a dívat se, co je slevněné. A ještě více mě baví pozorovat lidi, hlavně ženy, jak hledají pro tu kterou ten nejlepší kousek oblečení. Kdysi jsem chodila do „sekáčů“. Tam je jedno, kdy tam přijdete. Každý tam hrabe v koších a doufá, že uloví nějaký ten pěkný kousek. To už mě dávno přestalo bavit. Nejraději mám jeden obchod u nás v kdysi okresním městě. Spousta oblečení na ramínkách, další pěkně vyrovnané v regálech. V přízemí boty, bundy, kalhoty, trička, mikiny pro dospělé, v patře spodní prádlo na ramínkách a ještě osvícené a oblečky pro děti. Nakupuje se tam moc pěkně. A ještě když na vás z výkladní skříně volá nápis:“Sleva“, no, nezajděte tam.

Nákupy ve slevách mám jako takový relax. Chápu, že některé zboží je slevněno jen „na oko“. Ale téměř pokaždé se mi podaří najít nějaký kousek, který za to stojí. Včera jsme byli na velikém nákupu na dovolenou. Kupovali jsme hlavně potraviny, jak jinak. Vždyť láska prochází žaludkem. Tak aby ty naše dvě malé lásky (4 a 1 rok) neměly na dovče hlad.

Potom jsme ještě zašli koupit dětské holínky. Mrně usnulo v autě, manžel hlídal, pro holínky jsem šla já. Vybavená svinovacím dílenským metrem a údajem, že dětská nožička našeho mladšího syna má 13 cm. Když jsem strkala metr do holínky, asi si prodavačka myslela své. Ale to mi bylo fuk. Holinka měla 14 cm. A tmavě modrá s autíčky. Ani žádné vady nebyly vidět. A cena? Taky pěkná. Nebyla to sice sleva, ale cena se mi líbila.

Ještě jsem si chtěla vybrat novou podprsenku. Přeci jen by to chtělo obměnit šatník. Vybrala jsem si dvě pěkné v regálu s velikou cedulí „Sleva“ a šla ke kabince na vyzkoušení. Jenže na slevy se chytlo i spousta dalších slečen, dam, žen, maminek. Každá měla v ruce patery kalhotky, šestery podprsenky, nejméně dvoje plavky...a to je na kabince napsáno velkým písmem: Do kabinky pouze tři kusy!!! Po pěti minutách čekání, kdy se řada ani nepohnula, jsem své slevové podprsenky opět vrátila do regálu, šla zaplatit dětské holinky a říkala si: „Vždyť ty moje podprsenky ještě něco vydrží.“

Slevy jsou super, ale těch lidí...

S pozdravem black.bird.third

Milá black.bird.third, tak to znám, fronty u kabin mě už mockrát odradily

Text nebyl redakčně upraven

Ráda nakupujete ve slevách? Jaké obchody si vybíráte? Kupujete také na internetu?
Už jste si letos v létě nebo na jaře něco výhodně koupila?
Pochlubte se. Nemusí to být jen šaty, boty, ale třeba bižuterie, šperky, doplňky, věci pro radost.
A co nákupy v zahraničí? Umíte smlouvat? Máte radost, že jste srazila cenu na minimum? Co jste si přivezla z dovolené?
Co si hodláte koupit ve slevách toto léto? Myslíte, že to ještě užijete?
Napište nám, pošlete třeba  fotku svého úlovku.

Na vaše příspěvky se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama