Milé ženy-in,

nedá mi to, abych k dnešnímu tématu nenapsala pár řádek. Nejsem přítelem ani zastáncem diet, přímo mě irituje, když vidím slečny kolem sebe, které záměrně hladoví a přitom si toužebně přejí, aby jako mávnutím kouzelného proutku shodily všechna kila dolů. Nesnáším líbivé reklamy na nápoje na hubnutí, kdy můžete ležet před televizí, vypijete nápoj a hup, kila jdou dolů, ani o tom nevíte.

Nerozumím tomu, jak někdo, racionálně uvažující, může podlehnout iluzi, že si stačí nasadit náramek a kila půjdou dolů. Nebo sníst zázračnou barevnou pilulku. Kdyby si místo toho lidé raději zakoupili permanentku do bazénu nebo kolo...

A tak místo věčného počítání kalorií a hlídání si, jestli si můžu dát o jeden brambor navíc, vyrážím každý víkend do přírody. Ať už pěšky, na kole nebo na běžkách. Přes týden vyndám kolo a jdu se na hodinku, dvě projet místo toho, abych sledovala uhozené seriály.

Pak si bez jakýchkoliv výčitek můžu dát k večeři co chci a kdy chci.
Přiznávám, že moc zdravě doma nejíme, přítel je z takové té typické „knedlíkové“ rodiny, kde se vyvařují teplé a hutné večeře. Takže na nějakou lehkou stravu si nepotrpí. Ale jíme hodně zeleniny, a když mu k večeři uvařím guláš, raději si místo toho dám chleba se sýrem.

Jediné, co sleduji na obalech potravin, je složení některých výrobků. Přítel má totiž silnou alergii na mák. A to by člověk nevěřil, kde všude se mák vyskytuje.

Takže závěrem musím napsat, že jsem spokojená jak se svou postavou, tak s tím, co jím. Kdybych totiž nebyla, tak bych to změnila. Místo pobrekávání o tom, jak je život k mému tělu nespravedlivý. Proto každému, kdo si stěžuje na svou postavu, rovnou vzkazuji, ať toho nechá a jde si raději zaběhat na čerstvý vzduch.

paviocko


Děkujeme za zajímavý příspěvek :)

Taky bych se ráda vydala na vzduch, ale ještě chvíli nemůžu :)

A co Vy, ženy-in? Vyrazily byste si na procházku? Venku je hezky... Nebo dáváte přednost nějakému sportu pod střechou? A nebo si radši dáte dobrý oběd? Napište nám na redakce@zena-in.cz!

Reklama