Zdravím všechny ženy-in,
rozhodla jsem se popsat svoje poprvé. Svoji první pohlavní zkušenost jsem měla v 18ti. Se svým přítelem jsem chodila už přes rok a byla jsem moc zamilovaná. Marek mě pozval na ples, a protože mám radši zábavy, moc štěstím jsem nehýřila. Ale byla jsem ujištěna, že  pokud se mi tam nebude líbit, půjdeme jinam.

Důvěrně mi pošeptal, že jeho rodiče odjeli na výlet a vrátí se až v neděli v noci. Tak jsem nakonec souhlasila. Můj vyvolený si pro mě dojel - na kole, protože on auto neměl - a jeli jsme na ples u nich. Rozhodli jsme se, že nejdřív si půjdeme dát něco dobrého k nim a potom se uvidí.

Když jsme dojeli k nim, Marek nám nachystal bílej čaj a donesl něco dobrého. Potom se šel osprchovat, že prej je spocenej. Já byla tehdy ještě ostýchavá, a tak jsem nabídku na umytí zad odmítla. Když došel, četl mi příběh, co napsal, a potom mi hrál a kytaru zamilované písničky a potom jsem se už hladili a líbali.

Byla jsem čím dál víc zrušená a pomalu jsme si vzájemně vysvlíkli trička. Hladil mě a rozepl mi kalhoty, potom se se zeptal, jestli se s ním chci milovat, že on chce moc. Tentokrát jsem souhlasila. Stále mě líbal a hladil a sundal mi kalhoty a začal mě líbat na nejintimnějším místě. Potom jsem vysvlíkla úplně já jeho a hladili jsme se. Zeptala jsem se, jestli má ochranu a on ji vyndal.

Měl krásnej hebkej koberec v pokojíku, a tak mě na něj položil a líbal mě úplně všude. Potom se přesunul na mě. Když do mě vnikal, šeptal, jak moc mě miluje. Když tam byl, počkal, až se uvolním a potom se začal pomalu pohybovat. Své tempo pomalu zrychloval. Potom jsem mu dala kondom on pomalu vnikl zpátky a pokračoval v milování a současného hlazení… Vyvrcholení jsme měli společně. Bylo to moc krásné. Leželi jsem a objímali se. Byla jsem ráda a šťastná.


Milé ženy a já jsem vosk. No to tedy koukám.:)
Ale jinak fajn příběh, to se musí nechat, ten bílý čaj schvaluju, je to osvědčená praktika, akorát jsem už moc starý na koberec, člověk si na něm děsně odře kolena, ale ať se mládí vydovádí, říkám já.

Orgasmus napoprvé je ještě lepší a míň pravděpodobný, než že v parku najdete tisícovku, tedy gratuluju.:-) A dneska už byste mi záda umyla? Poprvé?

Pište mi i vy, dnes je to tu samá necudnost, tak se to vsákne! Redakce@zena-in.cz!!!

Reklama