Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Optimisticky se na svůj ztracený pas dívá naše čtenářka s nickem Nestyda.

Nevím, kdy přesně to začalo, ale stejně jako všechny ženy, chtěla jsem se líbit opačnému pohlaví a tak jsem stále sledovala svoji postavu. A stejně jako většina žen jsem se svojí postavou nebyla nikdy spokojená. Tady mi vadil špek, támhle zadek plný ďolíků a obří stehno, kterým by mohl být skolen mamut.

Neustále se člověk sleduje a pozoruje a téměř denně si vyhrožuje, že zítra už začne s tou drastickou dietou, která mu vezme nejen kila, ale také chuť do života.

A následující den se zase nadlábnu, abych si s plným žaludkem stoupla před zrcadlo a marně hledala pas a zavyhrožovala si pořádně účinnou dietou.

Ještě před rokem, kdy jsem měla o pár kilo méně, jsem v místech, kde by asi měl být pas, pas měla. Vešla jsem se do kalhot a v tomto pase je také zapnula. Nevadila mi upnutější trička, protože špekovitost nebyla v takové fázi, abych ji musela skrývat, což se v průběhu měsíců strávených v prostředí, kde jedinou záchranou před zblázněním bylo neustálé mletí pantem a to rozhodně ne na prázdno, změnilo natolik, že bylo nutné omezit pohledy do zrcadla a též vyřadit ze šatníku veselá upnutější trička a kalhoty, které již nelze přes ztracený pas zapnout.

Kde jsou ta krásná léta, kdy na mne tělocvikářka při hodinách tělocviku volávala: „Masařko tam vzadu, běžíme, běžíme!!“ A já se tomu od srdce smála a nepopoběhla jsem ani o centimetr. Kam se taky hnát, když mám před sebou ještě kilometr, že? V té době mi byl pas tak volný, jako už nikdy po tom.

Nesmím ale na ten svůj osud žehrat takovým způsobem. Ztratila jsem sice pas, ale na oplátku jsem dostala druhou bradu.

Nestyda

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Teď jsem se seznámila s jednou báječnou korpulentní dámou, a ta říká: jedno kilo krásnější než druhé, a to se mi moc líbí.

Také si ze své postavy umíte udělat legraci, nebo se spíš trápíte? Kdyby byla jedna věc, kterou byste mohla změnit, která by to byla? Co byste chtěla mít hezčího, štíhlejšího, nebo naopak macatějšího? Šla byste kvůli postavě na plastiku? Napište nám na dnešní téma svůj názor.

redakce@zena-in.cz

Reklama