Mezi tajemná místa nemusí vždy patřit jen domy, ulice, zákoutí v parku... o tajemném místě k sezení vypráví příběh, který se stal čtenářce Ireně...

Jste rády napjaté? Pokud ano, jistě si užijete vyprávění čtenářky Ireny...


Dobrý den,

nevím ani, jestli příběh, který Vám napíšu, patří do tématu tajemné místo, ale určité tajemno z něj vyzařuje.
Je to již přes 10 let, kdy jsme se s manželem ukládali ke spánku. Byla již velmi pozdní hodina a ne a ne usnout. V hlavě se mi přemítaly zážitky celého dne. Najednou, ačkoli byl jeden z těch červencových tropických dní, po mně jakoby projel mráz. „Cítilas to?“ zeptal se manžel. Odpověděla jsem, že ano. Po několika minutách se situace zopakovala. Jen pocit mrazu byl víc intenzivnější. Nevěděla jsem, co to má znamenat. Dost jsem se lekla, ale ještě více mě udivila manželova reakce. Posadil se a řekl: „Dobrý večer, přicházíš-li v dobrém, přijmi místo,“ a ukázal rukou na křeslo. Přestože jsme do rána téměř oči nezamhouřili, již byl klid.
Druhý den jsem situaci popsala své sousedce a ona mi řekla, že v našem bytě zemřel předchozí nájemník.
Netrvalo dlouho a nám se podařilo přestěhovat. A ono křeslo? Má v našem bytě zvláštní místo. Po celou tu dobu si do něj nikdo netroufl usednout. Jen stojí a tiše čeká... Co kdyby?

S pozdravem,
Irena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 10. 2011: Tajemná místa ve vašem okolí

  • Nachází se ve vašem okolí nějaké tajemné místo?

Pokud je vaše odpověď na tuto otázku ano, potom neváhejte, vezměte foťák a pošlete mi jeho obrázek s popisem, co se zde stalo či co zde cítíte, prožíváte. Upozorněte ostatní čtenářky na zvláštní místa, kterým by se měly vyhnout, nebo naopak, které by měly rozhodně vidět! Jsem sám zvědavý, jaká místa se ve vašem okolí nacházejí! Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu redakce (níže). Popis místa ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Nejzajímavější příspěvek odměním knižním dárkem, totiž zajímavou publikací Život, jak ho neznáme od Petera Warda (vydalo nakladatelství UNIVERSUM), pojednávající o pátrání NASA po jiném životě a úsilí o jeho vytvoření v laboratořích.

zivot

Reklama