Děkujeme za vtipně pojatý příspěvek na dnešní téma. Poslal nám ho čtenářka s nickem mio. Možná máte pdobné zkušenosti

Pečlivě navěšuji celý maximální povolený počet kusů na věšáčky, asi po sté spravuji stále se odhrnující závěs a poněkud paranoidně kontroluji absenci bezpečnostních kamer i na onom místě. Pokud je tam ochranka umístila například do šroubku držícím zrcadlo, mají chlapci v kukani určitě výbornou šanci na zábavu. V duchu si nadávám, že jsem nevyšla z domu v něčem na gumu a v žabkách, protože než se povyslíkám a povyzouvám, únavou funím a v podstatě už stejně vím, jak to dopadne..

Hlavou mi letí průběh minulé zkoušecí akce: malý, malý, malý (sakra proč pořád žiju v období před 10 kily??!) rudá tvář, rozcuchané vlasy, nylonové podkolenky k spodnímu prádlu vskutku nevypadají nijak úchvatně...když je chci srolovat dolů, ráfky na lýtkách však stejně zůstávají, no nic, co tu máme dál...Tak tohle by velikostně šlo!! - moment, co to je za střih?? aha, sakra, to jsem vzala omylem z pánského oddělení..

Vzpomínky stačí, teď je čas na přítomnost: Zapnu novou podprdu a odhodlám se k pohledu do zrcadla - kurňa, takhle blízko k obličeji už jsem je dlouho neměla!! po prvotním leknutí přichází pocit hrdosti! Upnutý svetřík, džíny na tělo, jejda, velikost 36, to jsem se přehmátla, ale co to nevidím, padnou jako ulité, dokonce i pásku bude potřeba! Sáčko barvy slonové kosti bych snad neoblékla ani na základce, ale dnes by mi figuru v něm záviděla i Bardotka! (za mlada...).. Kochám se, kochám - pánové, to je pohled pro Bohy!! Neodolám, zavrtím se spokojeně v mých štíhlých bocích a směrem ku zrcadlu prohodím dotaz, odpovědí jsem si však již předem jistá: "Zrcadlo, zrcadlo, kdo je na světě nejkrásnější???"

"píp píp píp píp" - sakryš zrcadlo, mluv normálně, na morseovku jsem teď až příliš krásná!!
"píp píp píp píp" - něco mě vcucává a nese. Pomoc! já chci být pořád v té malé kabince, v těch malejch hadrech velikosti 36!!

Otevírám oči a z lehu si sedám. Proti mě je zrcadlo. Mžourám na právě vzbuzenou, rozcuchanou a pokrčenou ženskou, která má k číslu 36 blízko leda tak věkově.

Nákupům a hubnutí zdar, vaše mio :-)

To je zvláštní, já mám velikost 36 a stejné pocity při zkoušení v kabinkách. Ne že by mi byly věci malé, ale ta zrcadla mi nemilosrdně sdělují, že už to není, co to bývalo.

Napíšete nám také něco k dnešnímu tématu, milé ženy-in? Jste spokojená s výběrem oblečení ve své velikosti? Musíte velikosti kombinovat? Která móda vám velikostně nejvíce vyhovuje? Německá, anglická, nebo třeba italská? Máte zkušenosti s nakupováním v zahraničí? Kde byste si podle vás nejlépe vybrala? Co v našich obchodech postrádáte? S čím jste napoka spokojená?

Napište na redakce@zena-in.cz

Druhá nápověda k dnešní soutěži:

Dlouho nesměla hrát a tak si založila vlastní Bytové divadlo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama