Nejkrásnější muž světa Mister International Cesar Curti při svém pobytu zde v České republice navštívil řadu zajímavých míst, jeho program byl velmi náročný.

Navštívil finále soutěže Muž roku, kde korunoval českého vítěze, dále navštívil náchodský zámek se senátorem Petrem Pakostou, byl přijat starostou města Náchod Janem Birkem, lovil ryby v Polsku, navštívil památky v Praze, kde se mu nejvíce líbil Pražský hrad.

kniha

Martin Gardavský, Muž roku 2011, Cesar Curti s pamětní knihou od Miroslavy Němcové

Zakončení měl v Poslanecké sněmovně, kde byl přijat místopředsedkyní zdravotního výboru Soňou Markovou a dostal na památku knihu věnovanou předsedkyní Poslanecké sněmovny Miroslavou Němcovou.

parlament

S organizátorem soutěže, Davidem Novotným, a Mužem roku 2012, Robertem Anderle

„Robert Anderle byl i můj favorit,“ řekl o letošním vítězovi Muže roku pro Českou republiku.

V poslanecké sněmovně měl privilegium a mohl zasednout za stůl paní předsedkyně Němcové. „Já bych dal zadarmo zdravotnictví, když jsem byl malý, neměli jsme peníze a umírala mi babička, neměli jsme peníze na její léčbu, tak brzo zemřela, tak to mi bylo velmi líto a byl jsem moc smutný. Zdravotnictví by mělo být zadarmo,“ dodal Cesar Curti.

O Cesara se kromě pořadatele Muže roku Davida Novotného staral i loňský vítěz Muže roku Martin Gardavský.

„Cesar musí být velmi hlídaný, jak je známý herec, tak když jsme šli po Karlově mostě, trvalo nám dvě hodiny, než jsme prošli, protože všichni cizinci se s ním chtěli fotit, byl velmi ochotný a s každým se fotil. Dokonce jsem mu povolil kouřit elektronickou cigaretu, což by neměl. Jsem velmi potěšen, že mi řekl, že finále v Náchodě bylo nelepší, které viděl na světě, což je pro mě velká pocta,“ dodal David Novotný, organizátor a pořadatel Muže roku.

grilovacka

Cesar a Martin na grilovačce

„Jinak je to velmi skromný kluk,“ dodává Martin Gardavský, který s Cesarem griloval v Náchodě v Penzionu Patrik, kde Cesar poprvé v Čechách ochutnal grilovanou krkovičku či maso, které má dost tuku.

„Zase se vrátím,“ dodal při odletu Cesar a vypravil se na návštěvu další země.

cesar

V porotě Muže roku 2012 zasedla minulý pátek Klára Wimmerová. Přečíst si o tom můžete v článku tady:

Jaké to bylo v porotě Muž roku a noc poté

Reklama