Bulvár

Missky zpátky na České...


Po patnácti letech se na obrazovku České televize vrací nejslavnější soutěž krásy Miss České republiky. Ta také odvysílá finálový večer.

V novém pojetí a s novým cílem – pod tímto heslem byl slavnostně vyhlášen 21. ročník Miss České republiky. A změn je opravdu hodně. Soutěž má nového majitele a novou prezidentku, kterou se stala topmodelka Taťána Kuchařova.

„Berte mě s trpělivostí, možná se trošku přežblebtnu. Přiznám se, že jsem maličko nervózní,“ prohlásila k chystanému televiznímu přenosu Kuchařová.

Novinkou je i to, že veškerý zisk ze soutěže bude plně věnován na charitativní účely určené dětem. „Zisk z letošní »miss« se bude rozdělovat mezi Kuře ČT, nadaci Taťány Kuchařové a nadaci Central Groupu,“ prozradil odborný poradce soutěže Miloš Zapletal.

Moderátory vyhlašovacího večera bylo duo Lucie Bílá a Karel Gott. Režisér Jiří Adamec se po Miloši Zapletalovi stal ředitelem celé soutěže.

„Neumím být ředitel a nehraju si na něj. Jsem režisér, který shodou okolností řídí kromě natáčení pořadu i organizaci,“ popsal svou úlohu Adamec.

 Na pódiu se vystřídala řada hostů. Své umění předvedla skupina 4TET v čele s Jiřím Kornem nebo hudebník Petr Vondráček. Bývalá Miss Monika Žídková předvedla tango.

Více z vyhlašovacího galavečera bude k vidění 11. dubna na prvním programu ČT. Slavnostní finále, na němž dvacetičlenná porota vybere svou miss a současná miss Zuzana Jandová jí předá korunku krásy, odvysílá ČT 24. října.

Na internetových stránkách soutěže se můžou dívky z Čech i Moravy hlásit až do konce dubna. Dvanáct z nich pak postoupí do slavnostního podzimního finále.

   
23.03.2009 - Společnost - autor: Marie Šrámková

Komentáře:

 1. avatar
  [1] Bugy [*]

  Byla jsem na vyhlašovacím večeru.
  Překvapily mě hlavně divačky, jaké měly krásné společenské šaty. Opravdu ve velkém stylu! Převládala černá barva.
  Jinak spojení Miss a charita se mi líbí.

  superkarma: 0 23.03.2009, 14:11:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme