MISS SIXTY ELIXIR
Parfémová voda s elegantním rozprašovačem

Okouzlil vás smyslný a podmanivý Miss Sixty Elixir? Objevte také jeho luxusní variantu – parfémovou vodu s elegantním rozprašovačem hruškového tvaru ve vintage stylu. Ve spojení s flakónem z fuchsiově purpurového skla vás zavede do světa půvabu a stylu. Spletité stonky růží, které z flakónu vystupují, dotvářejí definitivní obraz tohoto unikátního doplňku krásy.

Nová vůně je určena moderním mladým ženám, které rády hrají hru na svádění. S Miss Sixty Elixir odhalí nečekanou, tajemnou přitažlivost – odvážíte se vstoupit do jejich světa?
Se směsí nečekaných nót Miss Sixty Elixir, rafinovaný a smyslný, odhaluje mnoho kontrastujících a fascinujících stránek ženy, která hraje hru na svádění.
Vezměte lžíci vzrušení, přidejte špetku vášně, kapku výstřednosti a štědrou porci půvabu. Dobře promíchejte, nastříkejte a staňte se svědkem účinku. Dráždivá a ženská, jiskřivá a uhrančivá... Miss Sixty Elixir je ultramoderní, ovocná orientální vůně, která odmítá konvence a ztělesňuje ženství.

Živý a bezstarostný postoj vyzařuje z komplexních ovocných vrchních nót s badyánem a grapefruitem. Překvapení a intriky jsou zdůrazněny exotickým srdcem z lotosového květu a kořenité vůně tropických květů borrachero. Pak konečně nečekaná stopa svůdné vanilky a santalového dřeva podbarvuje orientální tajemnost a vzácnost.

Troufněte si nosit Miss Sixty Elixir a pocítíte, jak vás obestírá jeho svůdný vliv, oslovuje a láká všechny kolem vás, aby se odvážili přiblížit, a vytváří tajemství a úklady, kamkoliv jdete.                                                                                                                                    

Kompletní řada

 

Toaletní voda (15ml za 430 Kč / 540 Sk)

Toaletní voda (30ml za 700 Kč / 880 Sk)

Toaletní voda (75ml za 990 Kč / 1250 Sk)

Parfémovaná voda (50ml za 990 Kč / 1250 Sk)

Parfemovaný deodorant (75ml za 279 Kč / 329 Sk)

Parfumér: Marie Salamagne, FIRMENICH
Design flakónu: Cent Degrés 

Reklama