O Pavle jste si mohli přečíst jako o jedné z dvanácti finalistek již zde, a podruhé pak kolegyně Dana Haklová, která zasedla v porotě, zpovídala Pavlu těsně po vítězství zase tady.

Uplynulo pár měsíců, a jelikož Pavlu osobně znám (hrála ve stejném divadle, kde jsem hrála kdysi i já, a dokonce jsem ji i líčila v rámci své „hodinky krásy“), rozhodla jsem se téhle „protekce“ využít a požádala jsem ji o rozhovor, abych zjistila, jak se Pavle žije po soutěži. Zaměřila jsem se na Pavlínino hraní, muzicírování, a taky na Pavlu jako osobnost.

Miss

Pavla - herečka a hudebnice

Poprvé jsem Tě viděla, když jsi hrála v Divadle Kámen, na jehož jevišti jsme se bohužel minuly - byla jsi skvělá! Bude ještě možné Tě na této nejmenší pražské scéně ještě vidět?
Hrála jsem v představení Bohunka a Eéliška kolem - obě hry měly již derniéru. S šéfem a režisérem divadla, Petrem Macháčkem, jsme se oficiálně rozloučili s tím, že když si budu mít chuť zahrát, mám u něj dveře otevřené. Doufám, že ještě časem „opráší“ Paní paní, kterou jsme měli velice rádi a kde jsem hrála jednu z hlavních rolí. Teď jsem ale velice pracovně vytížená.

Herectví jsi vystudovala?
Ano, Zlínskou vyšší odbornou školu, obor hudebně-dramatický….

Jsi také  výborná muzikantka, moc se mi líbilo, jak zpíváš, tvoje kapela Kolečkový dům ještě funguje? Bude možno Tě někde slyšet?
Cítím se spíš jako skladatelka nebo textařka než jako zpěvačka. Kapelu ještě mám, ale na začátku roku jsme ji radikálně zminimalizovali a díky Miss jsem našla novou zpěvačku, Majdu Vytiskovou, která byla jednou z finalistek, velký talent! Takže teď jsme ve fázi zkoušení – od příštího roku bychom začali zase vystupovat.

Působíš ve vedení Divadla Radka Brzobohatého,  je možné Tě vidět i na jeho prknech?
Pět let hraju v našem hitu číslo jedna s názvem Tančírna, což je opravdová „pecka“, kterou máme neustále vyprodanou a se kterou hojně křižujeme Českou i Slovenskou republiku. Tančírna pojednává o dějinách našeho národa v průběhu minulého století a je velice emotivní – často lidé aplaudují i 10 minut ve stoje. Momentálně zkoušíme muzikálovou verzi Cyrana, krásná historická hra, silný text a dovoluji si uvést – famózní hudba Ondřeje Brzobohatého. Premiéru budeme mít 17.prosince.

Jaký je rozdíl mezi klasickým herectvím a tím „kamenným“?
Divadlo Kámen, to je úplně něco jiného… dá se říci experimentální divadlo, kde se hraje minimalisticky, „kamenně“ – tzn. co nejvíce vnitřních emocí a energie o co nejmenším pohybu.

Které hraní je náročnější?
Klasické herectví.

Pavla - česká Miss oblých tvarů

Jak vnímáš své vítězství?
Tak samozřejmě ti velice zalichotí to, že máš „potvrzení“ na to, že jsi nejatraktivnější žena oblých tvarů v ČR a SR :-). Je to úžasný pocit a mé okolí reaguje úplně neuvěřitelně - to jsem nečekala. Třeba i lidé, o kterých jsem si myslela, že je soutěž nemůže zajímat nebo ji nebudou uznávat či ji budou dokonce shazovat, reagují velice pozitivně a stále mi fandí.

Jak se změnil Tvůj pracovní život po ukončení soutěže? Zvýšila se určitě po Tobě díky popularitě poptávka…

MissPracovní vytížení je momentálně úplně extrémní. Získala jsem novou roli tady v Divadle Radka Brzobohatého, kde současně pracuju na dvou pozicích :-), jako tajemnice uměleckého provozu a vedoucí obchodního oddělení. A k tomu ještě hraju a zkouším. A pak akce s Miss: Byla jsem např. pozvána na křest kalendáře uznávaného fotografa Petra Kurečky, se kterým budu brzy také fotit. Byla jsem v komisi při výběru modelek do agentury Plus Size.cz a zúčastnila jsem se díky Miss se svou kapelou také natáčení pořadu TV Óčka s názvem Kočkopes. Nedavno jsem nafotila svůj první book se skvělou fotografkou Dášou Písaříkovou. Předávala jsem ceny Českého rozhlasu na Žofíně nejuznávanějším umělcům české hudební scény, přítomní byli např. Karel Gott, No name, Eva Pilarová a další… V nejbližší době mě čeká účast na konferenci Miluj své tělo a focení pro sponzora soutěže Miss prima křivky - firmu Chartage.

Což třeba nějaký televizní seriál či film, muzikál?
I když zpěv zrovna nepovažuji za svou nejsilnější stránku, tak v Cyranovi zpívám, je to vlastně takový „muzikál“ či lépe řečeno hra se zpěvy. Jedna z finalistek Miss vyhrála účinkování v seriálu, to je docela fajn, nebránila bych se tomu :-)

Jaká panovala v zákulisí soutěže nálada, jaké vztahy mají mezi sebou finalistky - žárlí na sebe?
V loňském ročníku prý rivalita byla. Letos jsme ale dobrá parta. Soutěž se připravovala půl roku - jezdily jsme na soustředění, „makaly“ na sobě a kolektiv fungoval a stále funguje! Na posledním soustředění už trochu nervy hrály, ale ustály jsem to. :-) Po soutěži mi holky všechny gratulovaly osobně nebo posléze napsaly, stále se tu a tam vídáme, pracovně nebo zajdeme na drink…

Tipovalo se mezi vámi, že vyhraješ?
Možná že se umístím do 3. místa, ale měly jsme jiné favoritky. Že budu zrovna já první, to asi nikdo netipoval. :-)

Jaké předpoklady musí mít dívka, která se chce soutěže zúčastnit?  
To je dobrá otázka. Zúčastnit se může každá slečna, které nechybí sebevědomí, je atraktivnější a má větší míry. Ale to nestačí proto, aby vyhrála. Soutěžila spousta krásných holek, které se nedostaly ani do finále, protože nebyly ničím zajímavé, nezaujaly  porotu a ve volné disciplíně předvedly jen něco průměrného. Nebo nebyly fotogenické, pohotové, neuměly se hýbat apod., rozhoduje opravdu více faktorů... Prezentace musí mít šmrnc, kouzlo a řekla bych originalitu. Jde o to zaujmout v tom velkém množství lidí, být nejen půvabná a krásná, ale také nestandardní. ;-)

Je omezeno věkem, musí být svobodná, nebo může být vdaná?
Toto není nijak omezeno, jedné z finalistek je 41 let a polovina jich je vdaných. :-)

A co konfekční velikost?
Většina z nás tam měla velikost 46, ale řekla bych, že v Evropě je stále větší poptávka o Plus size modelky do velikosti 42. Když je ta žena pak větší, nemá takové uplatnění.

Ty jsi před soutěží zhubla, že?
Já jsem nezávisle na soutěži zhubla asi před 3 lety 25 kg, ale v určité fázi se mi váha zastavila. Klidně bych dolu ještě 20 kilo dala, myslím, že by neškodilo dostat se na velikost 40. :-)

Jakým způsobem jsi hubla?
Díky výživové poradkyni. Začala jsem jíst pravidelně, zkvalitnila jídelníček, začala hodně pít a trochu se hýbat.

Pavla - žena a osobnost

Miss

Jsi zadaná?
Nezadaná! :-)

Jací muži mají u Tebe šanci? Jaké vlastnosti musí mít?
Inteligentní, vnímaví, seriózní, nebojácní, vtipní, originální a alespoň krapet charismatičtí :-). Uf!

Máš také tu zkušenost, že muži se bojí příliš dokonalých žen, které pak paradoxně ideálního partnera nemohou najít?
Tak jednak dokonalá určitě nejsem :-), a jednak chlapi se bojí úspěšných a sebevědomých žen a pak také netradičních žen, ano, takové zkušenosti mám. :-)

A na závěr „hra pro celebrity“ na volné asociace. Jaká lidská vlastnost Ti nejvíce vadí?
Lež.

A která Ti vadí na Tobě samé a chtěla by ses jí zbavit?
Přemýšlím…

Tak to je super, že jsi se sebou spokojená - tak to má být!
No, asi bych chtěla být silnější člověk, opravdu dělat jen to, co cítím a jak to cítím.

Co nejraději piješ?
Martini. :-)

Co nejraději jíš?
Miluju sýry i zdravou výživu

Čím relaxuješ?
S přáteli na drinku,  v létě na dovče a doma v posteli u Simpsnů a Age of Empires (PC hra). :-)

Barva?
Modrá a fialová.

Kam by jsi se na světě nejraději podívala?
Můj největší sen je Rio.

Bez jakého krášlícího přípravku se neobejdeš?
Momentálně bez umělých řas. :-)

Nejoblíbenější spisovatel?
Paolo Coelho, Agata Christie.

Nejoblíbenější herec?
Meryl Streep.

Nejoblíbenější zpěvák?
Sting.

Miss

Co bys ráda na závěr řekla našim čtenářkám, ženám-in?
Ráda bych vyzdvihla smysl soutěže Miss Prima křivky. Někdo může namítat, že by se ženy měly snažit zhubnout, a ne se přihlašovat do soutěže, kde se podporuje obezita. Ale takhle to vůbec není, poselstvím soutěže je zvednout ženám sebevědomí a také je donutit na sobě pracovat.  Spousta žen sedí doma, místo aby vyvinuly nějakou aktivitu, protože se za svou větší velikost stydí. Přitom mohou žít i tak plnohodnotný život a být úspěšné. Navíc soutěž vám i poradí, jak o sebe pečovat.

Poděkovala jsem Pavle za rozhovor a přímo v povznesené náladě odcházela z krásně zařízeného foyer divadla. Moc si vážím toho, že si na mě čerstvá „misska“ udělala ve svém nabitém programu čas. Přála bych si potkávat častěji tak výjimečné, úžasné, charismatické ženy, krásné uvnitř i na povrchu, které srší pozitivní energií - to by byl svět pro všechny hned veselejší. Jsem přesvědčena, že Pavle titul patří víc než zaslouženě!

Reklama