.

Miss Prima křivky Pavla Procházková: Krásná může být každá žena bez ohledu na konfekční velikost

Bulvár

Miss Prima křivky Pavla Procházková: Krásná může být každá žena bez ohledu na konfekční velikost

O Pavle jste si mohli přečíst jako o jedné z dvanácti finalistek již zde, a podruhé pak kolegyně Dana Haklová, která zasedla v porotě, zpovídala Pavlu těsně po vítězství zase tady.

Uplynulo pár měsíců, a jelikož Pavlu osobně znám (hrála ve stejném divadle, kde jsem hrála kdysi i já, a dokonce jsem ji i líčila v rámci své „hodinky krásy“), rozhodla jsem se téhle „protekce“ využít a požádala jsem ji o rozhovor, abych zjistila, jak se Pavle žije po soutěži. Zaměřila jsem se na Pavlínino hraní, muzicírování, a taky na Pavlu jako osobnost.

Miss

Pavla - herečka a hudebnice

Poprvé jsem Tě viděla, když jsi hrála v Divadle Kámen, na jehož jevišti jsme se bohužel minuly - byla jsi skvělá! Bude ještě možné Tě na této nejmenší pražské scéně ještě vidět?
Hrála jsem v představení Bohunka a Eéliška kolem - obě hry měly již derniéru. S šéfem a režisérem divadla, Petrem Macháčkem, jsme se oficiálně rozloučili s tím, že když si budu mít chuť zahrát, mám u něj dveře otevřené. Doufám, že ještě časem „opráší“ Paní paní, kterou jsme měli velice rádi a kde jsem hrála jednu z hlavních rolí. Teď jsem ale velice pracovně vytížená.

Herectví jsi vystudovala?
Ano, Zlínskou vyšší odbornou školu, obor hudebně-dramatický….

Jsi také  výborná muzikantka, moc se mi líbilo, jak zpíváš, tvoje kapela Kolečkový dům ještě funguje? Bude možno Tě někde slyšet?
Cítím se spíš jako skladatelka nebo textařka než jako zpěvačka. Kapelu ještě mám, ale na začátku roku jsme ji radikálně zminimalizovali a díky Miss jsem našla novou zpěvačku, Majdu Vytiskovou, která byla jednou z finalistek, velký talent! Takže teď jsme ve fázi zkoušení – od příštího roku bychom začali zase vystupovat.

Působíš ve vedení Divadla Radka Brzobohatého,  je možné Tě vidět i na jeho prknech?
Pět let hraju v našem hitu číslo jedna s názvem Tančírna, což je opravdová „pecka“, kterou máme neustále vyprodanou a se kterou hojně křižujeme Českou i Slovenskou republiku. Tančírna pojednává o dějinách našeho národa v průběhu minulého století a je velice emotivní – často lidé aplaudují i 10 minut ve stoje. Momentálně zkoušíme muzikálovou verzi Cyrana, krásná historická hra, silný text a dovoluji si uvést – famózní hudba Ondřeje Brzobohatého. Premiéru budeme mít 17.prosince.

Jaký je rozdíl mezi klasickým herectvím a tím „kamenným“?
Divadlo Kámen, to je úplně něco jiného… dá se říci experimentální divadlo, kde se hraje minimalisticky, „kamenně“ – tzn. co nejvíce vnitřních emocí a energie o co nejmenším pohybu.

Které hraní je náročnější?
Klasické herectví.

Pavla - česká Miss oblých tvarů

Jak vnímáš své vítězství?
Tak samozřejmě ti velice zalichotí to, že máš „potvrzení“ na to, že jsi nejatraktivnější žena oblých tvarů v ČR a SR :-). Je to úžasný pocit a mé okolí reaguje úplně neuvěřitelně - to jsem nečekala. Třeba i lidé, o kterých jsem si myslela, že je soutěž nemůže zajímat nebo ji nebudou uznávat či ji budou dokonce shazovat, reagují velice pozitivně a stále mi fandí.

Jak se změnil Tvůj pracovní život po ukončení soutěže? Zvýšila se určitě po Tobě díky popularitě poptávka…

MissPracovní vytížení je momentálně úplně extrémní. Získala jsem novou roli tady v Divadle Radka Brzobohatého, kde současně pracuju na dvou pozicích :-), jako tajemnice uměleckého provozu a vedoucí obchodního oddělení. A k tomu ještě hraju a zkouším. A pak akce s Miss: Byla jsem např. pozvána na křest kalendáře uznávaného fotografa Petra Kurečky, se kterým budu brzy také fotit. Byla jsem v komisi při výběru modelek do agentury Plus Size.cz a zúčastnila jsem se díky Miss se svou kapelou také natáčení pořadu TV Óčka s názvem Kočkopes. Nedavno jsem nafotila svůj první book se skvělou fotografkou Dášou Písaříkovou. Předávala jsem ceny Českého rozhlasu na Žofíně nejuznávanějším umělcům české hudební scény, přítomní byli např. Karel Gott, No name, Eva Pilarová a další… V nejbližší době mě čeká účast na konferenci Miluj své tělo a focení pro sponzora soutěže Miss prima křivky - firmu Chartage.

Což třeba nějaký televizní seriál či film, muzikál?
I když zpěv zrovna nepovažuji za svou nejsilnější stránku, tak v Cyranovi zpívám, je to vlastně takový „muzikál“ či lépe řečeno hra se zpěvy. Jedna z finalistek Miss vyhrála účinkování v seriálu, to je docela fajn, nebránila bych se tomu :-)

Jaká panovala v zákulisí soutěže nálada, jaké vztahy mají mezi sebou finalistky - žárlí na sebe?
V loňském ročníku prý rivalita byla. Letos jsme ale dobrá parta. Soutěž se připravovala půl roku - jezdily jsme na soustředění, „makaly“ na sobě a kolektiv fungoval a stále funguje! Na posledním soustředění už trochu nervy hrály, ale ustály jsem to. :-) Po soutěži mi holky všechny gratulovaly osobně nebo posléze napsaly, stále se tu a tam vídáme, pracovně nebo zajdeme na drink…

Tipovalo se mezi vámi, že vyhraješ?
Možná že se umístím do 3. místa, ale měly jsme jiné favoritky. Že budu zrovna já první, to asi nikdo netipoval. :-)

Jaké předpoklady musí mít dívka, která se chce soutěže zúčastnit?  
To je dobrá otázka. Zúčastnit se může každá slečna, které nechybí sebevědomí, je atraktivnější a má větší míry. Ale to nestačí proto, aby vyhrála. Soutěžila spousta krásných holek, které se nedostaly ani do finále, protože nebyly ničím zajímavé, nezaujaly  porotu a ve volné disciplíně předvedly jen něco průměrného. Nebo nebyly fotogenické, pohotové, neuměly se hýbat apod., rozhoduje opravdu více faktorů... Prezentace musí mít šmrnc, kouzlo a řekla bych originalitu. Jde o to zaujmout v tom velkém množství lidí, být nejen půvabná a krásná, ale také nestandardní. ;-)

Je omezeno věkem, musí být svobodná, nebo může být vdaná?
Toto není nijak omezeno, jedné z finalistek je 41 let a polovina jich je vdaných. :-)

A co konfekční velikost?
Většina z nás tam měla velikost 46, ale řekla bych, že v Evropě je stále větší poptávka o Plus size modelky do velikosti 42. Když je ta žena pak větší, nemá takové uplatnění.

Ty jsi před soutěží zhubla, že?
Já jsem nezávisle na soutěži zhubla asi před 3 lety 25 kg, ale v určité fázi se mi váha zastavila. Klidně bych dolu ještě 20 kilo dala, myslím, že by neškodilo dostat se na velikost 40. :-)

Jakým způsobem jsi hubla?
Díky výživové poradkyni. Začala jsem jíst pravidelně, zkvalitnila jídelníček, začala hodně pít a trochu se hýbat.

Pavla - žena a osobnost

Miss

Jsi zadaná?
Nezadaná! :-)

Jací muži mají u Tebe šanci? Jaké vlastnosti musí mít?
Inteligentní, vnímaví, seriózní, nebojácní, vtipní, originální a alespoň krapet charismatičtí :-). Uf!

Máš také tu zkušenost, že muži se bojí příliš dokonalých žen, které pak paradoxně ideálního partnera nemohou najít?
Tak jednak dokonalá určitě nejsem :-), a jednak chlapi se bojí úspěšných a sebevědomých žen a pak také netradičních žen, ano, takové zkušenosti mám. :-)

A na závěr „hra pro celebrity“ na volné asociace. Jaká lidská vlastnost Ti nejvíce vadí?
Lež.

A která Ti vadí na Tobě samé a chtěla by ses jí zbavit?
Přemýšlím…

Tak to je super, že jsi se sebou spokojená - tak to má být!
No, asi bych chtěla být silnější člověk, opravdu dělat jen to, co cítím a jak to cítím.

Co nejraději piješ?
Martini. :-)

Co nejraději jíš?
Miluju sýry i zdravou výživu

Čím relaxuješ?
S přáteli na drinku,  v létě na dovče a doma v posteli u Simpsnů a Age of Empires (PC hra). :-)

Barva?
Modrá a fialová.

Kam by jsi se na světě nejraději podívala?
Můj největší sen je Rio.

Bez jakého krášlícího přípravku se neobejdeš?
Momentálně bez umělých řas. :-)

Nejoblíbenější spisovatel?
Paolo Coelho, Agata Christie.

Nejoblíbenější herec?
Meryl Streep.

Nejoblíbenější zpěvák?
Sting.

Miss

Co bys ráda na závěr řekla našim čtenářkám, ženám-in?
Ráda bych vyzdvihla smysl soutěže Miss Prima křivky. Někdo může namítat, že by se ženy měly snažit zhubnout, a ne se přihlašovat do soutěže, kde se podporuje obezita. Ale takhle to vůbec není, poselstvím soutěže je zvednout ženám sebevědomí a také je donutit na sobě pracovat.  Spousta žen sedí doma, místo aby vyvinuly nějakou aktivitu, protože se za svou větší velikost stydí. Přitom mohou žít i tak plnohodnotný život a být úspěšné. Navíc soutěž vám i poradí, jak o sebe pečovat.

Poděkovala jsem Pavle za rozhovor a přímo v povznesené náladě odcházela z krásně zařízeného foyer divadla. Moc si vážím toho, že si na mě čerstvá „misska“ udělala ve svém nabitém programu čas. Přála bych si potkávat častěji tak výjimečné, úžasné, charismatické ženy, krásné uvnitř i na povrchu, které srší pozitivní energií - to by byl svět pro všechny hned veselejší. Jsem přesvědčena, že Pavle titul patří víc než zaslouženě!

   
14.11.2014 - Rozhovory - autor: Zuzana Anai Hainallová

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [39] KVITEK123 [*]

  moc jí to slušíSml16

  superkarma: 0 14.01.2015, 19:13:30
 2. [38] prototype [*]

  Prima křivky, to tedy má Sml67

  superkarma: 0 25.11.2014, 12:45:42
 3. avatar
  [37] jiti [*]

  Tu paní vytisknu a vždycky se na ni podívám až sním tabulku čokolády a budu mít výčitky. Sml79

  superkarma: 1 19.11.2014, 13:29:33
 4. [36] cilani [*]

  hyenka — #20 jj, beru, to bude doma radosti Sml52

  superkarma: 0 18.11.2014, 08:01:34
 5. avatar
  [35] Eva_CZ [*]

  Maria28 — #34 ano, takze Obezita se mi ma libit vic jen proto, ze nema loket na stole ? Anai je mnohem starsi, nez to tlusty stvoreni, ale ma smrnc.

  superkarma: 3 17.11.2014, 14:33:04
 6. [34] Maria28 [*]

  Eva_Fl — #22 Jak se Ti tam Anai může líbit víc, když se fotí s podepřenou bradou, loket na stole jako po pěti pivech ve 4.cenové?

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #35
  superkarma: 3 17.11.2014, 10:00:24
 7. avatar
  [33] Eva_CZ [*]

  Suzanne — #31 copak ty, tobe chutna i cervena repa. Jsi divnej clovek. Sml52Sml52Sml52Sml52

  superkarma: 1 17.11.2014, 00:48:52
 8. avatar
  [32] risina [*]

  Na té 'vítězné' '' fotce v červeném topu fakt tlustá není Sml23. Pěkná holka Sml22.

  superkarma: 0 16.11.2014, 21:52:21
 9. avatar
  [31] Suzanne [*]

  Eva_Fl — #22 Není tlustá a mně se líbí Sml29Sml8

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #33
  superkarma: 3 16.11.2014, 21:12:37

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [30] Eva_CZ [*]

  linde — #29ja jsem se nebala ani pred morem. Sml23

  superkarma: 1 16.11.2014, 19:26:52
 2. avatar
  [29] Linde [*]

  Eva_Fl — #28no jo, ty se tam za mořem nebojíš Sml57Sml57Sml57

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #30
  superkarma: 0 16.11.2014, 19:18:47
 3. avatar
  [28] Eva_CZ [*]

  linde — #27no jo, nekdo to musi rozcesavat, jinak by to tady umrelo. Sml57

  1. na komentář reaguje linde — #29
  superkarma: 1 16.11.2014, 19:16:15
 4. avatar
  [27] Linde [*]

  Eva_Fl — #22 Sml52 čtenářky jako vždy po špičkách komentují opatrně, aby se nespustila vřava a ty opět nezklameš a napíšeš to, co si dobrá půlka lidí zde myslí, jen se to bojí napsat Sml52Sml52Sml52.

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #28
  superkarma: 0 16.11.2014, 19:02:36
 5. avatar
  [26] Danila [*]

  konečne vidím pekné fotky z tejto súťaže. tie predtým neboli nič moc. víťazka je sympatická a obdivujem čo všetko zvláda:)Sml67 pekný rozhovor Sml59

  superkarma: 0 16.11.2014, 15:41:08
 6. avatar
  [25] kobližka [*]

  datura — #3 Ty tomu vždycky nasadíš korunu - Zjistila jsem,že plno tlustých žen má opravdu krásný obličej,je to škoda.....Sml16

  superkarma: 0 15.11.2014, 16:24:16
 7. avatar
  [24] gerda [*]

  Karo Líná — #23taky si myslím. Je formovaná, žádné faldy, moje prateta (špičková švadlena) by řekla "má postavu".

  superkarma: 1 15.11.2014, 05:34:34
 8. [23] Karo Líná [*]

  Pokud mě paměť neklame, tak tahle soutěžící patřila mezi rozměrově nejmenší, možná byla úplně nejštíhlejší. Hezká je a tlustou bych ji nenazvala, tloušťka vypadá jinak.

  1. na komentář reaguje gerda — #24
  superkarma: 0 14.11.2014, 22:19:31
 9. avatar
  [22] Eva_CZ [*]

  No - nahou bych ji teda videt nechtela a jestli se sebou nic neudela, bude v padesati jak sud.

  Mimochodem se mi na te fotce libi Anai mnohem vic. Sml67

  Suzko, mozna spatne vidis, ale tlusta je, coz si myslim, ze by mlada holka byt fakt nemusela. Sml23

  1. na komentář reaguje linde — #27
  2. na komentář reaguje Suzanne — #31
  3. na komentář reaguje Maria28 — #34
  superkarma: 3 14.11.2014, 20:50:27
 10. avatar
  [21] peetrax [*]

  datura — #3 Fakt? Taky jsem tlustá a mám pohledný obličej. Když jsem vážila o deset kilo míň, vypadala jsem jako chlap. Ach, ty předsudky...

  superkarma: 0 14.11.2014, 18:24:11
 11. avatar
  [20] hyenka [*]

  cilani — #18 Jedno dvě čísla z poprsí ti daruju, nechceš? Bych byla holka jako lusk!Sml26

  1. na komentář reaguje cilani — #36
  superkarma: 0 14.11.2014, 16:23:14
 12. [19] murat [*]

  pěkná baba Sml22

  superkarma: 0 14.11.2014, 13:52:12
 13. [18] cilani [*]

  Bébina — #16 Já si taky myslela, že nikdy pas a boky mít nebudu a stačilo trošku přibrat a pak zhubnout a na bocích něco málo zůstalo a hned mám nějaký tvar, byť prsa se musí hledat

  1. na komentář reaguje hyenka — #20
  superkarma: 0 14.11.2014, 12:16:48
 14. avatar
  [17] rendvo [*]

  myslím že vybrala porota dobře, paní Pavle to fakt moc sluší.Sml67

  superkarma: 0 14.11.2014, 11:11:11
 15. [16] Bébina [*]

  To se to někomu říká, když má ideální postavu přesýpacích hodin s pár kilo nadváhy. Taková bude vždycky působit lépe, než štíhlá tyčka bez prsou, pasu i zadku nebo i maličko oplácané jablko s pneumatikou v pase. Prostě přesýpací hodiny nebo i hrušky vypadají vždy lépe, protože mají výrazný rozdíl mezi štíhlým pasem a oblými boky a to je to, co je na ženách pěkné. Se svými 54kg nadváhu rozhodně nemám, ale pas (a prsa) taky ne a díky typu postavy ho nidky mít nebudu

  1. na komentář reaguje cilani — #18
  superkarma: 0 14.11.2014, 10:17:39
 16. avatar
  [15] Suzanne [*]

  kantor10 — #12To je tvoje vnímání té slovní formulace Sml16 Buclaté tvářičky mají i hubeňounké holky, mám takovou sestřenici. Tvář buclatá, nohy jako laňka. Mně se ta baba líbí - má prsa, boky, útlý pas. To neberu jako oplácanost.

  superkarma: 0 14.11.2014, 10:15:58
 17. avatar
  [14] Pentlička [*]

  Anai — #10 Ta je mi moc sympatická a má krásné oči, ale že by byla krásná? S tou postavou ani náhodou, bohužel.

  superkarma: 1 14.11.2014, 10:12:30
 18. avatar
  [13] řeřicha [*]

  má pěknou postavu Sml67

  superkarma: 0 14.11.2014, 09:35:22
 19. [12] kantor10 [*]

  Suzanne — #11už na té první fotce má pěkně buclaté tvářičky.Pěkně rostlá ženská-už to zní hrozně.

  1. na komentář reaguje Suzanne — #15
  superkarma: 1 14.11.2014, 09:34:06
 20. avatar
  [11] Suzanne [*]

  luneta — #8Fakt? Nevnímám ji tak, já žádnou oplácanost nevidím. Je to normální pěkně rostlá ženská. Tloušťka, obezita, oplácanost podle mě vypadají jinak. Ale každý to máme nastavené jinak, vnímání je individuální.

  1. na komentář reaguje kantor10 — #12
  superkarma: 1 14.11.2014, 09:14:52
 21. [10] Anai [*]

  Pentlička — #7 A co taková Halina Pawlovská??? Sml58 Sml57

  1. na komentář reaguje Pentlička — #14
  superkarma: 0 14.11.2014, 09:06:20
 22. avatar
  [9] hyenka [*]

  datura — #3 Jenže ten jejich půvab je právě v těch plných tvářích, vím to i podle sebe, když jsem vážila o 10 kilo méně, v obličeji to žádná velká hitparáda nebyla, vidíš vlastně hlavně nos a tvar lebky, a co si budem povídat, to nic sexy není. Sml80

  Jinak, taky se přimlouvám za víc takových soutěží, opravdu by znatelně ubylo dívek a dam s poruchou příjmu potravy. Jsem bývalá dlouholetá anorektička, takže vím o čem píšu Sml22

  superkarma: 1 14.11.2014, 09:02:34
 23. avatar
  [8] luneta [*]

  Suzanne — #4tak řekněme,že je hodně oplácaná.

  1. na komentář reaguje Suzanne — #11
  superkarma: 1 14.11.2014, 08:54:42
 24. avatar
  [7] Pentlička [*]

  Tahle slečna mi nepřijde nijak tlustá.Je, jak se říká, plnoštíhlá. A má krásný obličej.

  Nevěřím ale, že každá žena bez ohledu na konfekční velikost může být krásná. Může mít krásný obličej, jenže kdž je zalitý v tuku, tak to stejně nepomůže. Nelíbí se mi vychrtlé modelky, kterým lezou kosti a ruce a nohy mají jako sirky, ale ani ženy jako koule.

  1. na komentář reaguje Anai — #10
  superkarma: 3 14.11.2014, 08:53:41
 25. [6] Stendy [*]

  Moc pěkná.

  superkarma: 0 14.11.2014, 08:47:31
 26. [5] Bucík [*]

  Dík za krásny článek, Pavla je moc sympatická, hezká a milá. Je fajn, že hezká holka nemusí být kost a kůže. Víc takových soutěží, aby bylo meně anorektiček.

  superkarma: 0 14.11.2014, 08:44:47
 27. avatar
  [4] Suzanne [*]

  Rozhovor jsem ještě nečetla, ale pohledná je velmi. Fakt pěkná baba Sml67

  datura — #3Mně se ale tahle nezdá tlustá Sml23

  1. na komentář reaguje luneta — #8
  superkarma: 0 14.11.2014, 08:38:28
 28. avatar
  [3] datura [*]

  Zjistila jsem, že plno tlustých žen má opravdu krásný obličej, je to škoda, jako štíhlé by bodovaly víc.Sml58

  1. na komentář reaguje Suzanne — #4
  2. na komentář reaguje hyenka — #9
  3. na komentář reaguje peetrax — #21
  4. na komentář reaguje kobližka — #25
  superkarma: 3 14.11.2014, 08:05:19
 29. avatar
  [2] buldok [*]

  Hezká paní.

  superkarma: 0 14.11.2014, 07:13:11
 30. [1] zwiki [*]

  Make-up dokáže divy Sml22Sml58

  superkarma: 0 14.11.2014, 06:59:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme