Bulvár

Miss Prima křivky 2016: finalistka Karolína Turková

Miss Prima křivky je soutěž pro odvážné ženy, které se rozhodně nestydí za to, že neoblečou velikost XS. Předsudky házejí za hlavu a umí svá kila nosit. Letos se otvírá čtvrtý ročník této soutěže, jehož finálový večer se uskuteční dne 20. 9. 2016 v divadle Hybernia. Postupně vám na našem magazínu představíme všechny finalistky, dnes to bude druhá z nich, Karolína Turková.

2. Karolína Turková

 • Datum narození: 19. 11. 1996
 • Práce/škola: Od září studentka Mezinárodní konzervatoře (obor: populární zpěv), letos maturita na SOŠ pedagogické (obor: předškolní a mimoškolní pedagogika)
 • Znamení: Štír

Motto: „Žádný cíl není tak vysoko, aby na něj nedosáhla křídla tvých snů“

Turková

Jak bys popsala sebe samu?
Jsem cílevědomá, optimistická a extrovertní dívka, co žije hudbou a módou. Dokážu být milá, někdy až moc obětavá, komunikativní. Jako každá bytost mám i své zápory. Jsem tvrdohlavá, paličatá a naivní, těší mě. 

Proč bys měla vyhrát právě ty?
Šanci vyhrát mají opravdu všechny finalistky. Příjemně jsem zapadla do kolektivu a vítězství bych přála opravdu každé rebelce. Pro mě už je výhra jen to, že jsem se dostala takhle daleko. Ovšem kdybych tou vyvolenou byla právě já, tak bych všem médiím ukázala, že i holka „krev a mlíko“, co kdysi byla považována za šedou myš, může něco dokázat!

Co považuješ za svůj největší životní úspěch?
Před soutěží to bylo především přijetí na konzervatoř a úspěšné výkony na pěveckých koncertech. Nejvíce si ale cením toho, že mám tu čest být jedna z rebelek!

Co tě nejvíce dokáže vytočit?
Když mi někdo lže, dává mi falešné naděje, hraje si na někoho, kým není. Být sám sebou je ze všeho na světě nejdůležitější, i když třeba hrajete ve filmu a snažíte se ztvárnit postavu, tak jedině po svém.

Co tě v poslední době nejvíce potěšilo?
Úspěšné složení maturitní zkoušky z klavíru. Ostatní mě ještě čeká, tak uvidíme, jak to dopadne.

Turková portét

Čeho se nejvíc bojíš?
Jednoznačně odmítnutí. V dětství jsem měla problém s adaptací ve skupině. Od doby, co jsem na střední, jsem nad strachem zvítězila.

Jsi rebelka? Co pro tebe znamená rebelie?
Rebelie aneb něco nesprávného, divokého... Ano, jsem rebelka. Když se mi něco nelíbí, na plnou pusu nemám problém to říct, bez ohledu na následky. Jednám zbrkle bez dlouhého přemýšlení, jsem svá, oblékám se podle sebe, bez ohledu na to, zda se to někomu líbí. Nikdo mi nedokáže poradit natolik, jako mé vlastní uvážení.

Co se ti na druhých líbí a co naopak nemáš ráda?
Mám ráda pozitivně naladěné lidi, se smyslem pro humor, co si na nikoho nehrají. Odpuzují mě lidé, co jsou namyšlení a cítím u nich, že jim nemohu pomalu věřit ani „ahoj“.

Jaké je tvoje představa štěstí?
Štěstí je něco, co nás činí šťastnými. Být zdraví, dělat to, co nás baví. Mít kolem sebe lidi, které nadevše milujeme, a to hlavně rodinu a přátelé. Štěstí má šanci najít každý z nás. A když máme tu možnost, nenechme ji uniknout mezi prsty. :)

Foto: Lucie Kout

Čtěte také:

   
20.07.2016 - Společnost - autor: Vendula Kubalíková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [62] lavazza2 [*]

  Cože?! Ona je mladší o dva roky, ale vedle mně by spíš vypadala jako moje mamča.. Sml80

  superkarma: 0 10.08.2016, 16:51:48
 2. avatar
  [61] Krišpína [*]

  Matinea — #59 a to negližé mě připadá, jako plavky, vhodně zvolené k její postavě. Nevidím na nich nic špatného. Tanga zaříznutá do zadku mi připadají mnohem nechutnější.

  superkarma: 0 28.07.2016, 09:19:51

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [60] Krišpína [*]

  Matinea — #59 Tady to má do hodnocení daleko, tady se uráží a léčí ego. Moje hodnocení slečny : ma můj vkus má hodně silné nohy a je příliš zmalovaná. Nevidím důvod o někom psát že je tlusté prase apod. O ženě s řídkými vlasy bych se taky nevyjadřovala jako o vypelíchané krůtě.

  superkarma: 0 28.07.2016, 09:18:03
 2. avatar
  [59] Matinea [*]

  Krišpína — #58 V podstatě jsi to vystihla - chce to mít soudnost Sml67. Ale pokud slečně soudnost chybí a navíc se nechá zmanipulovat a vyfotí se v takovém nelichotivém "negližé", tak snad ani nemůže očekávat, že nebude kritizována.

  Navíc je v soutěži a v každé soutěži se něco hodnotí, v soutěži krásy se hodnotí v prvé řadě zjev Sml80, takže se i tady na Ž-in holt hodnotí.

  1. na komentář reaguje Krišpína — #60
  2. na komentář reaguje Krišpína — #61
  superkarma: 0 27.07.2016, 21:39:24
 3. avatar
  [58] Krišpína [*]

  Teda, to je úroveň!! Nehodnotím soutěžící, ale to, co tady čtu. Chtěla bych vidět vás dámy, co se tady oháníte kritikou, jak jste sami dokonalé. Možná byste v plavkách vypadaly štíhleji, ale vaše kostnaté zadky by těžko vyvážily pozitivní myšlení a přístup k životu. Každého věc, jak vypadá, pokud se ve svém těle cítí dobře. Kolik z vás je "vyléčených" alkoholiček nebo narkomanek ? Vy byste jistě vypadaly úžasně, vaše pleť a zuby by byly bez chyby a postava pružná až do 60ti let ! Jenže vy nemáte odvahu se nechat vyfotit. Přiznám se, já také ne. Mě stačí, když se líbím tomu, komu na mě záleží a pak mám asi soudnost větší než je zdrávo. Ale to přeci není důvod hanět ostatní. To se zase ukázala česká malost. Vyčníváš - zalez ! Jdu si pusit Evu Farnou - mám boky jako skříň. To mě pobaví a vás je mi líto.

  1. na komentář reaguje Matinea — #59
  superkarma: 0 27.07.2016, 19:33:57
 4. avatar
  [57] SNÍŽEK [*]

  fakt odvážná žena Sml80

  superkarma: 0 26.07.2016, 16:41:55
 5. avatar
  [56] gerda [*]

  gerda — #55 s váhou....jsem se rozvášnilaSml52

  superkarma: 0 21.07.2016, 15:48:16
 6. avatar
  [55] gerda [*]

  Eva_CZ — #54No to je právě to!! Nebylo jich tolik. Takže každá, která se tolik vykrmila, se opravdu snažila svá kila shodit, protože mezi ostatními vypadaly dost nápadně. Jistěže existují případy, že tělo vypadá takhle vinou nemoci. Vím, co dělala štítná žláza z váhou mé dcery - jednou byla jak nitěnka, podruhé měla dvě brady. Teď už je to ustálené na váze normální, spíš má podváhu. Ale nalítá se až běda, ta nepřibere. Teď člověk na ulicích všude potkává dívky kolem dvacítky, které okázale vystavují přetékající proporce, neváhají oblékat modely vhodné pro éterické postavy a nedělají si žádné starosti. Takže když už je jich tolik, co je nejlepší??????

  Uspořádat jejich soutěž krásySml57. Teda, s tvým slovníkem velmi nesouhlasím, ale souhlasím s tvou ústřední myšlenkou. Že to není normální ani estetické. Žádnou propagaci by to tedy mít podle mě nemělo, je to něco jako šíření infekce.

  1. na komentář reaguje gerda — #56
  superkarma: 0 21.07.2016, 15:47:17
 7. avatar
  [54] Eva_CZ [*]

  gerda — #53 Sml22Sml67 ZATIM. Ja teda nepamatuju, ze by takhle vypadaly dvacetilety holky v dobach meho mladi. Ja jsem byla hubena jak lunt. A slovo DIETA jsem vyslovila az pote, co jsem lezela pul roku v nemocnici a nabrala na neuveritelnych 60 ( asi ) kilo. Tahlo mi na 40... Ale po spitale jsem to zase shodila, to jo. Makala jsem na sobe jak silenec. Moc cvicit jsem nesmela, tak jsem tenkrat jela tu prenudnou kalanetiku, ale ta me fakt rozhybala a pak jsem se vrhla na aerobic a jine a jine.

  1. na komentář reaguje gerda — #55
  superkarma: 0 21.07.2016, 15:11:31
 8. avatar
  [53] gerda [*]

  Eva_CZ — #52Podle mého názoru je soutěž moletek výsledkem toho, že jich neustále přibývá. To jsou ty porevoluční děti, odchované nezdravou stravou, proporce získané sezením u PC. Děti venku neběhají, sedí doma a s kamarády si píšou. Na vině je nedostatek pohybu, snaha najíst se co nejrychleji a zasytit něčím "dobrým". Takže nutné zlo vzít tuto kategorii postav na vědomí a předstírat, že obezita je vlastně krásnáSml14. Je nutné vycházet jim vstříc a utvrzovat v názoru, že vypadají hezky a měnit se nemusí. Ony zhubnout ani nechtějí, hubnutí je řehole (co si budem nalhávat, ano, je to otrava), takhle je to pohodlnější a když navíc ještě zvítězí v soutěži Miss Prima křivky, co by je k tomu mělo vlastně nutit?Sml15 Do té morbidně obézní americké modelky mají ještě hodně daleko, tak o co vlastně jde?Sml24 Zdraví jim přece zatím slouží...Sml57

  1. na komentář reaguje Eva_CZ — #54
  superkarma: 0 21.07.2016, 14:00:15
 9. avatar
  [52] Eva_CZ [*]

  Sml14 obtloustlej neni sproste slovo, hnus taky ne. Sml80 Jo jo, urazka. Mne urazi mlade divenky, ktere vypadaji na padesat a maji vahu nad metrak. Cela ta soutez je zvrhla. Tohle je prece propagace VELMI nezdraveho zivotniho stylu.

  1. na komentář reaguje gerda — #53
  superkarma: 0 21.07.2016, 11:26:59
 10. [51] Vendula Kubalíková [*]

  gerda — #48Jsem ráda, že se na tomto shodneme. Negativním komentářům neujdeme a rozhodně se jim nebudeme bránit, ale jak píše casablanca - na všech serverech je stanoven etický kodex a i my budeme důslednější v jeho dodržování. Úražky a nadávky sem nepatří.

  superkarma: 2 21.07.2016, 09:35:09
 11. avatar
  [50] mandzarik [*]

  margot — #46 Sml67

  superkarma: 0 21.07.2016, 07:22:56
 12. avatar
  [49] gerda [*]

  Vendula Kubalíková — #42Pokud by ale převažovaly komentáře v kritickém duchu (slušné a kultivované), pak by se tahle propagace blížila spíše tzv. "medvědí službě" - za to ale diskutující nemohou. Podle mého názoru je u nás prostě přemissováno. Tak se úporně hledalo něco dalšího a tohle je výsledekSml15. Soutěž moletek v disciplínách pro daleko křehčí děvčata, nepřizpůsobená jiným rozměrům (viz naprosto to nemožné oblečení - např.) Pro tuto speciální váhovou kategorii zkrátka a dobře nevymyslili nic speciálního, což by mělo být na prvním místě. Aby dívky vypadaly přirozeně a přiměřeně a ne nastrojené do podivných kreací, které pro takové postavy určené nejsou. To nedělají čtenáři/čtenářky, to dělá mizerný vkus lidí, kteří soutěžící oblékají a líčí! No, končím, soutěž jede dál a příští ročník bude zcela jistě v tomto nevkusném duchu.Sml68 Soutěžících je mi z duše líto.

  superkarma: 3 21.07.2016, 07:18:36
 13. avatar
  [48] gerda [*]

  Vendula Kubalíková — #40Nadávky jsou jistěže mimo slušnost, s tím souhlasím.

  1. na komentář reaguje Vendula Kubalíková — #51
  superkarma: 1 21.07.2016, 07:08:20
 14. avatar
  [47] Eva_CZ [*]

  Sml22Sml22Sml22Sml22 dostala jsem dalsi vyhruzku. Jen tak dal, za chvili tady budete sami. Sml24

  superkarma: 0 21.07.2016, 06:09:31
 15. avatar
  [46] margot [*]

  casablanca — #43 smazání příspěvku je něco jiného, než blokování veškerého přispívání uživatele (btw. mazání se tu i občas praktikuje, vyhrožování banem je novinka)

  1. na komentář reaguje mandzarik — #50
  superkarma: 1 21.07.2016, 00:14:20
 16. avatar
  [45] Matinea [*]

  Davidek — #44 Myslíš? Jsi si tím tak jistý? Sádlo plave na hladině Sml22?

  superkarma: 0 21.07.2016, 00:04:06
 17. avatar
  [44] Davidek [*]

  Matinea — #39 .. a vyhrála by ta co vytlačí nejvíce vody z bazénu Sml67

  1. na komentář reaguje Matinea — #45
  superkarma: 0 20.07.2016, 23:55:02
 18. avatar
  [43] casablanca [*]

  margot — #41 Nezdá se mi to drsné,i na jiných serverech je v duskuzích podmínka,že diskutující nesmí porušovat etický kodex a pokud jsou jejich slova rasistická,či urážlivá,má administrátor právo příspěvek smazat.

  https://is.muni.cz/th/103073/fss_b/Priloha_2.pdf

  1. na komentář reaguje margot — #46
  superkarma: 3 20.07.2016, 22:47:25
 19. [42] Vendula Kubalíková [*]

  Davidek — #38 Nebudu s vámi polemizovat o tom, zda je či není název soutěže lichotivý. Nejsme pořadatelé soutěže, pouze máme za úkol ji mediálně podpořit, což činíme a činit budeme. Pokud vám přijde název nepřijatelný, obraťte se na pořadatele.

  1. na komentář reaguje gerda — #49
  superkarma: 1 20.07.2016, 22:16:08
 20. avatar
  [41] margot [*]

  to je drsné, už se tu rozdávají "žluté karty" za nevhodné, prý urážlivé příspěvky? následovat bude ban? no wtf, ž-in boduje čím dál vícSml67

  jinak na konstatování, že mladá slečna je tlustá, neshledávám nic urážlivého. a propagaci toho, že je to "prima", považuji za vyloženě zvrácenouSml80

  1. na komentář reaguje casablanca — #43
  superkarma: 3 20.07.2016, 21:58:57
 21. [40] Vendula Kubalíková [*]

  gerda — #34 Nikdo vám nezakazuje diskutovat a vyjadřovat se k článkům. Ale číst o bachyních a tlustých hnusech mi přijde za hranicí slušnosti. Takové výrazy sem nepatří a nebudeme je tolerovat.

  1. na komentář reaguje gerda — #48
  superkarma: 9 20.07.2016, 21:57:46
 22. avatar
  [39] Matinea [*]

  U modelek se běžně uvádějí míry (prsa, pas, boky) a také výška, případně i váha. U prima křivek by byla tonáž Sml57 zajímavým ukazatelem, mnohé z nás by stouplo sebevědomí.Sml52

  1. na komentář reaguje Davidek — #44
  superkarma: 1 20.07.2016, 20:38:44
 23. avatar
  [38] Davidek [*]

  Vendula Kubalíková — #33 ..

  prima křivka je samo o sobě urážlivé označení pro tyto adeptky ..

  1. na komentář reaguje Vendula Kubalíková — #42
  superkarma: 0 20.07.2016, 20:15:23
 24. avatar
  [37] chanahd [*]

  Zase moc hezká v obličeji. Ale tím, co jim oblékají a jak je líčí jim prostě nedělají dobrou službu. Tahle nalíčená vypadá slečna starší. A určitě by vzhledem k postavě bylo lepší jiné oblečení, více by jí to slušelo. Většinou si člověk obleče to, v čem nevyniknou jeho nedostatky. Ale tady je to tak nějak naopak. Ale jinak je v obličeji hezká. Opravdu nevím, zda jsou to plavky či mini. Ale to co má na sobě se mi nelíbí.Sml23

  superkarma: 0 20.07.2016, 18:07:04
 25. avatar
  [36] Pentlička [*]

  Já měla ve 20 letech 49 kg při 163 cm výšky. Nic jsem pro to ale nedělala. Nejedla jsem zdravěji než teď, spíš naopak, ani jsem nejedla méně a vůbec jsem necvičila. Seděla jsem ve škole a poté ležela na gauči a četla si. Tato váha mi vydržela beze vší snahy z mé strany do 40 let a te´d mám o 25 kg víc a kdybych chtěla mít "rozumnou" váhu do 60 kg, tak asi umřu hlady a musím denodenně cvičit, což nenávidím.

  Tím jsem chtěla říct, že nebudu nikoho kritizovat za jeho váhu, a hlavně ne výkřiky typu: fuj, bachyně, obezita apod.

  Kdyby měla 150 kg (nebo 35), tak to je na kritiku, ale i ta se dá vyslovit slušně.

  superkarma: 7 20.07.2016, 16:08:00
 26. avatar
  [35] kobližka [*]

  gerda — #27 Nedělám,alespoň si to teda myslím,že to plavky jsou.Tohle by mohla redakcec objasnit,možná to fakt je ukázka "Miss Prima křivky" v plavkách,jelikož na šaty to teda vůbec,ale vůbec nevypadá...

  superkarma: 1 20.07.2016, 15:49:59
 27. avatar
  [34] gerda [*]

  Vendula Kubalíková — #33Prosím, mohla byste víc vysvětlit, jak tedy diskutovat, když mám názor, že to takhle slečně prostě nesluší? A že by bylo lepší, kdyby tolik nevážila? Můžu to napsat?Sml80 Jistěže, nadávky pěkné nejsou, ale není možné nevidět smutnou skutečnost.

  1. na komentář reaguje Vendula Kubalíková — #40
  superkarma: 0 20.07.2016, 15:41:01
 28. [33] Vendula Kubalíková [*]

  Je mi moc líto, že tady musím číst vaše urážlivé komentáře. Některé z vás dnes dostaly osobní výzvu a pokud se diskuze budou odehrávat v tomto duchu dál, přistoupím k zákazu komentářů u vybraných uživatelek. Děkuji

  1. na komentář reaguje gerda — #34
  2. na komentář reaguje Davidek — #38
  superkarma: 5 20.07.2016, 15:32:51
 29. [32] Karo Líná [*]

  Teda já být na místě té slečny a přečíst si ty komentáře, jdu se asi oběsit Sml58 No ale asi jí sebevědomí nechybí, když šla takto s kůží na trh. Já bych se v 19 letech (20 jí bude až v listopadu) za takovou postavu strašně styděla. Když je člověk čerstvá maturantka, není vůbec těžké vypadat dobře a většinou se pro to nemusí ani mnoho dělat Sml24 Spíš je mi záhadou, že nějaká maturantka může vypadat takhle. Mně se taková postava přihodila až po čtyřicítce a i tak jsem měla pocit, že radši nebudu vycházet z domu, natož abych se šla veřejně fotit v noční košilce (nebo co to je) Sml80

  superkarma: 2 20.07.2016, 14:17:24
 30. [31] Jiřah [*]

  Křivky ANO , ale proč prima ?

  Pohybem ku zdraví a ne k OBEZITĚ !

  superkarma: 2 20.07.2016, 14:13:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme