Bulvár

Miss Jandová má finačního poradce

Miss ČR 2008 Zuzana Jandová se už zabydlela v Praze. Občas se projede v překrásném červeném kabrioletu, který získala v jubilejním dvacátém ročníku tradiční soutěže dívčí krásy. A může se už konečně pochlubit i tučným kontem. Vyhraný milion má od minulého týdne v kapse. Jak s ním naloží?

„Zatím nevím, mám finančního poradce a ten bude rozhodovat, kam peníze investovat," řekla agentuře Korzo půvabná dlouhovlasá hnědovláska z Karviné.
Zuzana na sebe prozradila, že není ani přehnaně spořivá, ale ani peníze zbytečně nerozhazuje.
Myslím, že jsem po této stránce v normě a dobře si pamatuji dobu, kdy jsem měla v peněžence poslední stovku. Peníze mi rozhodně hlavu nezamotají," slibuje.
Z milionové výhry zaplatí sobě a svému příteli Tomášovi luxusní dovolenou. Tomáš, který ji tajně do soutěže Miss ČR přihlásil a místo výletu do Ostravy odvezl na casting, si to prý plně zaslouží, protože bez něj by na korunku nikdy nedosáhla.
Chtěli bychom jet do Thajska. Ještě jsem tam nikdy nebyla a moc mě to láká, je to můj sen. Klid, exotika, slunce a moře, různé specialitky…" zasnila se Zuzana nad vidinou volných dnů. Víte, já moc volna nemám, soutěž mi přinesla spoustu pracovních nabídek, kalendář mám úplně plný, tak snad nám dovolená vyjde," dodala. Královna krásy si také trochu posteskla, že jí korunka Miss ČR sice přinesla slávu, ale zároveň i závist. A úplně jí vzala soukromí.
Nejde jen o to, že se v bulváru dost nechutně spekulovalo o mých partnerech. Moc mě mrzelo, že o mě psali i další naprosto nesmyslné věci, například o mých údajných nemocech. Co se týče mého zraku, žádnou oční vadou netrpím. A vůbec nechápu, jak můžou noviny něco takového bez ověření vypustit," podivila se Jandová.
   
16.06.2008 - Společnost - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. avatar
  [7] Petunie [*]

  kareta: ta paralela se slepicema je . Kuřátka časem vylítnou z hnízda a brka zas poporostou, neboj .

  superkarma: 0 16.06.2008, 17:52:50
 2. avatar
  [6] kareta [*]

  Petunie: jen si to užívej, strašně rychle ten život uteče a najednou máš rodinu, závazky a NAZDAR Momentálně si připadám jako sousedovic slepice- a jak to holkám lítalo, než jim střihli brka

  superkarma: 0 16.06.2008, 17:21:49
 3. avatar
  [5] Petunie [*]

  kareta: byla jsem tam jednou (zatím ) a na vlastní pěst, bez cestovky (mám to radši a vyjde to prý i o dost levněji). Trávila jsem loni v létě nejakou dobu v Asii a jelikož jsem měla pár dní volna, zaletěla jsem si na krátkou dovču ke kamarádce (Thajce). Ohledně očekávání krásy a "exotiky" bych ale byla opatrná - samozřejmě příroda je nádherná, ale člověk se musí připravit i na to, že uvidí chudobu a špínu a že ne všechno (služby, doprava...) funguje tak jako u nás.

  superkarma: 0 16.06.2008, 17:06:15
 4. [4] gentiana [*]

  OlgaMarie: Takové exotické améby udělají i z válení na pláži kovbojku. Naposledy se mi to stalo ve velmi noblesním hotelu v Itálii.

  Kdo je ta paní, netuším. A účetní mám taky, jsem tím jako nějak zajímavá?

  superkarma: 0 16.06.2008, 16:06:10
 5. avatar
  [3] kareta [*]

  OlgaMarie: exotická dovolená jsou dle mého lov na Kamčatce, čundr po Čukotce, expedice do Amazonie...cestování do destinací CK NENÍ exotika
  Petunie: jé, to zní báječně Jak tam jezdíš?

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:07:39
 6. avatar
  [2] Petunie [*]

  OlgaMarie: dovolenou v Thajsku jsem trávila v Bangkoku a na sever od něj. Válet se tam u moře nedá, to by člověk musel popojet o dost na jih . K vidění je spousta památek , příroda - národní parky, na hodně místech se dá jezdit na slonech...všudypřítomné smlouvání je taky velmi akční. Jídlo je úžasné, bydlela jsem u známých Thajců a měla poctivou domácí stravu, ale zkoušela jsem i speciality z restaurací. Na jih Thajska (pláže, ostrovy...) se teprve chystám, až budu mít zase cestu do Asie a pár dní volna.

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:30:18
 7. avatar
  [1] OlgaMarie [*]

  Napište sem někdo něco o tom, jak jste trávili dovolenou v Thajsku. Nevím, co si představit pod označením exotická dovolená. Zatím to kdekdo popisuje jako válení u moře a neznámá jídla.

  superkarma: 0 16.06.2008, 11:41:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme