.

Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku znají své vítěze pro letošní rok

Novinky

Miss Hasička ČeskoSlovensko a Hasič roku znají své vítěze pro letošní rok

Krásná čtyřiadvacetiltá brunetka z Bězděčína u Liberce Kateřina Müllerová je novou vítězkou soutěže Miss Hasička ČeskoSlovensko 2015 a má i svůj mužský protějšek. Hasičem roku se v noci ze soboty na neděli stal v pražském Top hotelu třiadvacetiletý fešák David Hájek.

hasička

hasička

Zatímco mužský vítěz, třiadvacetiletý David Hájek z hasičského sboru v Českých Budějovicích, je opravdu takovým mužem, které známe z katastrofických filmů, kde hasiči zachraňují oběti z hořících výškových budov, tyřiadvacetiletá brunetka Kateřina Müllerová se věnuje spíš administrativě a organizaci.

hasič

hasič_

„U dobrovolných hasičů jsem už deset. Ale protože jsem z opravdu malé vesničky Bezděčín u Liberce, nemáme u nás samostatné ženské družstvo. Jen občas vypomáháme sborům v okolí. Mám na starosti hlavně pořádání kulturních a společenských akcí a organizaci ve sboru,“ svěřila vítězka Kateřina, která se na jevišti mohla pochlubit mírami 87 - 62 – 92. „Byla to moje první chůze na molu, s modelingem jsme nikdy zkušenost neměla, ale zpětně mohu říct, že to bylo fajn a chtěla bych poděkovat naší kronikářce, že mne přihlásila,“ dodala Kateřina, která je zadaná a s přítelem už plánují svatbu.

Volný není ani Hasič roku David, který prozradil, že je čerstvě zamilovaný. Jeho vyvolená ovšem bude prožívat chvíle hrůzy pokaždé, když její milý vyrazí do práce. „Asi nejnebezpečnější zákrok je, když chodíme do velkých budov, které hoří. Tam se musíme spoléhat jeden na druhého. Naposledy to bylo měsíc zpátky. Ale žádné zranění z práce jsem ještě neměl,“ prozradil David Hájek.

V porotě soutěže letos sedly mj. Lucie Šilhánová, Gabriela Bártová anebo Petra Svoboda. Ta už má vlastní zkušenosti s hašením požáru doma. „Předloni nám hořel vánoční stromeček, chytil od prskavek. Ale nikoho jsem naštěstí volat nemusela, zvládla jsem to sama s lahví minerálky. Práci hasičů nicméně velmi obdivuji,“ svěřila.

gabina

lucie šilhánová

petra svoboda

V zákulisí si přípravy nejvíc užil zpěvák Marian Vojtko, který dopodrobna zkoumal všechny finalistky, které si s ním chtěly udělat selfie. „Jsem nezadaný, co bych se nepodíval. Jsou tady opravdu krásné blondýnky. Škoda, že jsem nastydlý a hned po vystoupení se jedu domů kurýrovat, abych zvládl představení Fantoma opery. Jinak by jen u koukání nezůstalo,“ smál se.

gemrotová

vojtko

Jeho muzikálová kolegyně Michaela Gemrotová naopak rozpálila pány. Musela si totiž obléknout šaty od návrhářky Sandry Markové, které na sobě měly i všechny finalistky. „Pořád si je musím tahat nahoru, abych neukázala víc, než by bylo vhodné,“ svěřila majitelka nových silikonových trojek, které byly v modelu vidět skoro celé.

Volbu nejkrásnějšího hasiče a hasičky moderoval Libor Bouček spolu s Darou Rolins. „Zjistil jsem, že už funguju jako stroj. Strčíte mne na pódium a já začnu moderovat i bez zkoušky. Asi už bych ale potřeboval dovolenou. V lednu si s přítelkyní asi zaletíme do Thajska,“ plánoval.

dara

Dara v sále vzbudila obří aplaus, když zazpívala písně, s nimiž začínala jako osmiletá holčička, jako byla skladba Keby som byla princezná Arabela. „Původně se mi do toho nechtělo, přemluvila mě produkce a Libor, ale nakonec to byla legrace,“ řekla. Stejně nadšení z retra byli i příznivci Dalibora Jandy, jenž v doprovodu své dcery Jiřiny zazpíval legendárního Hurikána.

hasička roku

zdroj foto: Miss Hasička 2015

   
02.11.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. avatar
  [6] peetrax [*]

  Dara super, zato zpěvačka Gemrotová no comment.

  superkarma: 0 02.11.2015, 18:03:45
 2. [5] bobani [*]

  mamkaJa — #1 trefa ! jinak hasičky i hasič Sml67

  superkarma: 0 02.11.2015, 17:51:49
 3. avatar
  [4] kobližka [*]

  Té blonýnce zřejmě ty princeznovské šaty drží na bradavách,jinak si to neumím vysvětlit.Musí to být děsně nepohodlné a je tu už,podle mě,malinko přes čáru Sml68 v tom se nedá ani pohnout beze strachu,že ty šaty spadnou.

  superkarma: 2 02.11.2015, 17:02:05
 4. avatar
  [3] helikoptera [*]

  pěknej hasič - rozhodně hezčí než muž roku Sml30

  superkarma: 0 02.11.2015, 15:27:09
 5. [2] mamkaJa [*]

  hasička a hasič Sml67

  superkarma: 0 02.11.2015, 13:30:30
 6. [1] mamkaJa [*]

  Rolincová už taky začíná mít tak trochu zombie výraz.

  1. na komentář reaguje bobani — #5
  superkarma: 0 02.11.2015, 13:29:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme