Styl

Miss Full Of Beauty: Žena-in podporuje plné tvary

 Zakladatelé soutěže s názvem Full Of Beauty si dali nelehký úkol: ukázat dnešnímu světu, kterému vládnou hubené modelky a ženy vypadající spíš jako chlapci, že i plnější tvary mohou být krásné, žádané a navíc sexy. A Žena-in se ráda stala mediálním partnerem tohoto projektu.

Finálový večer soutěže Miss Full Of Beauty pro ženy plných tvarů se uskuteční 28. 9. 2013, v Praze v divadle Hybernia od 19.00. Budeme u toho (zástupce našeho magazínu bude sedět v porotě) a vám dáme také možnost se této události osobně zúčastnit. V průběhu září si budete moci o lístky na finálový večer zasoutěžit

finalistkyČlenové kapely Bek Ofis s finalistkami na jejich soustředění, které proběhlo v Mariánských Lázních na začátku srpna

Finálovým večerem 1. ročníku Miss Full Of Beauty bude provázet charismatický český divadelní a filmový herec, ale též překladatel a moderátor Petr Vacek.

Proč vznikla soutěž Full Of Beuty a proč se do projektu zapojil Petr Vacek?

Tento projekt vznikl proto, aby světu ukázal, že definicí krásy není konfekční velikost a že každá žena může být krásná a je krásná, má-li ráda své tělo.

Zeptali jsme se Petra Vacka, čím ho tento projekt, pořádaný Plus size modelingovou agenturou Full Of Beauty, který se rozhodl zbourat mýtus, že pouze štíhlá žena může být krásná, oslovil. „Odjakživa nesnáším, když někdo tvrdí, jak mají lidi vypadat. Jak se mají oblékat a podobně. Nenávidím módní policii a považuju ji za vrchol drzosti a hulvátství. Takže když jsem dostal možnost moderovat takovouhle akci, hned jsem věděl, že do toho jdu. Často jsem si v životě připadal jako outsider. Proto sympatizuju se všemi, co jsou nějak jiní. Ať jsou to postižení, staří lidé, děti, cizinci, věřící... nebo jen jinak vypadají,“ říká Petr Vacek.

finalistky1Nácvik choreografie

Na finálovém večeru vystoupí

Slovenský zpěvák Martin Harich, který se v hudebních cenách TV Óčka stal objevem roku 2011 a jeho videoklip ke skladbě Nezvestná se stal klipem roku. Pražská kapela Bek Ofis, která např. roku 2010 zvítězila v kategorii objev roku v cenách Českého rozhlasu Regina -  Legendy Nočního proudu a roku 2012 pro změnu zvítězila v Českém Youtube festu s klipem Náhradník. Martin Písařík a Michal Skořepa s písní – Start Again, z nového filmu Lovci a oběti, který půjde v únoru 2014 do kin. Deep Skillz Crew, breakdanceová skupina vystupující v Itálii, Německu, Polsku a celé ČR.

V porotě kromě jiných usednou například divadelní a filmová herečka Dana Batulková, zpěvák kapely Support Lesbiens - Josef Czenda Urbánek, spisovatel, moderátor, scénárista a publicista Radek John, renomovaný český fotograf Petr Kurečka, jehož jméno je spojeno s jedním z nejúspěšnějších kalendářů v ČR – kalendářem Proměny, a mnoho dalších.

Dívky představí ve třech disciplínách:

1) představení + rozhovor

2)  volná disciplína

3)  promenáda ve společenských šatech

Vyhlášeny budou tyto tituly:

 • MISS Full Of Beauty 2013 (hlavní cena poroty)
 • 1. VICEMISS Full Of Beauty 2013
 • 2. VICEMISS Full Of Beauty 2013
 • MISS Full Of Beauty sympatie 2013
 • MISS Full Of Beauty internet 2013 (hlasování probíhá na našich webových stránkách)
 • MISS Full Of Beauty 2013 portálu Krásná XL (hlasování probíhá na web stránkách Krásná XL)

Magazín Žena-in je mediálním partnerem soutěže. Těšit se na našich stránkách můžete na podrobnosti o soutěži, na medailonky jednotlivých soutěžícíh, soutěž pro vás o 3x2 lístky na finálový večer (s možností navštívit zákulisí akce) a samozřejmě na reportáž z finále a rozhovor s vítězkou!

   
21.08.2013 - Krása - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  Jasne, nadvahou a obezitou ke zdravi!

  superkarma: 0 21.08.2013, 17:49:11
 2. avatar
  [3] kobližka [*]

  Taková akce se mi líbí,bezva!

  superkarma: 0 21.08.2013, 13:31:12
 3. avatar
  [2] gerda [*]

  bezva počin, držím palce všem, hlavně soutěžícímSml67 Pěkně tvarovaná plná postava s hezkou pletí to s přehledem natře všem vystajlovaným anorektičkám, tomu věřím. Snad už budeme vidět i jiné postavy, než vyzábliny s umělým poprsím, pod kterým lze počítat žebra.Sml52

  superkarma: 2 21.08.2013, 10:05:03
 4. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16to se mi líbíSml67

  superkarma: 0 21.08.2013, 08:57:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme