Domácnost

Mísa nebo váza? Nechte se inspirovat

Když otevřete dveře, každý byt nebo dům na vás dýchne určitou atmosférou. Již pohled do haly nebo do předsíně vypovídá mnohé o majiteli bytu. Je to vlastně taková naše vizitka. Již zpoza dveří můžeme vytušit, zda majitel miluje přírodu, či dává přednost modernímu technickému stylu, je bezmezný romantik, anebo má rád originalitu. Někdy stačí jen netradiční nápad a návštěvy mohou obdivovat originální věc u vás doma. Nemusí to být ani příliš drahé, často se materiál najde na zahradě, nebo na procházce přírodou, stačí ho jen sebrat a pak tomu doma věnovat trochu času.

Patex

Na počátku byl nápad

PatexMísa s ovocem, taková zátiší již v minulosti inspirovala malíře. Snad každý z nás má nějaké ovoce v míse doma. Ale vypadá to originálně? Většinou je to prostě praktická záležitost, ale i takovou drobností můžete oživit váš interiér. Nechali jsme se inspirovat.

Když v tomto období vyrazíte do přírody, najdete tam spoustu plodů, které pak můžete naaranžovat do takové originální mísy. Takové aranžmá může sloužit třeba jen k dekoraci, nebo jej můžete opatřit pouze jedlými plody, jako jsou například malá jablíčka, hruštičky, šípky, trnky, či jiné a používat jako mísu na ovoce.

Jak?

Vytvořit toto netradiční aranžmá chtělo originální nápad. Nechte se také inspirovat. Stačí vzít dvě stejně vysoké nádoby - například vázy, polepit je provazem a postupně je obmotat. Jako lepidlo je vhodné použít tavnou pistoli Pattex – tavná lepidla jsou pro aranžování ideální, pohodlně s nimi slepíte různé materiály. Lepidlo se nanese na lepený předmět a ten pak přilepíte na podklad.

Patex

Pro originálnější podobu můžete zvolit mezi obě vázy jakýsi kvádr – ideální je použít např. polystyren nebo aranžovací hmotu a do něj pak postupně zapíchat listy. Nebo je můžete lepit stejným způsobem jako provaz okolo vázy. Hotový kvádr potažený zelenými listy pak přilepíte mezi obě vázy. Vrchní část váz nechte holou a potáhněte ji také listy – ideální jsou větší listy, které vytvoří i misku, na kterou pak naaranžujete ovoce. Na závěr stačí vzít nějakou popínavou rostlinu a omotat jí vrchní část váz. Je hotovo.

PattexVytvořit si originální aranžmá, udělat něco netradičního vlastníma rukama, nebo doladit doplňky, které podtrhnou design bytu či domu, to vše dokážete se spolehlivým pomocníkem – tavnou pistolí Pattex.

S pomocí této pistole zvládnete vytvořit designové prvky, které vám budou všichni závidět. S tavnou pistolí Pattex snadno nalepíte mašle, suché květiny, ořechy, šišky, větvičky nebo dokonce plíšky či skleněné ozdobičky. Stačí najít v lese či Pattexv parku různé podzimní plody, listy, nebo kousky větviček a ty pak použít. Práce s ní je velmi jednoduchá, bezpečná a čistá. Speciální receptura tavného lepidla dokáže i v rozehřátém stavu držet lépe pohromadě, lepidlo tedy samovolně nevytéká a pracovní prostředí zůstává čisté. Nemusíte se tedy rozčilovat, že vaše ruce jsou opatlané lepidlem. Konec tavné pistole je potažený gumou pro zvýšení bezpečí. Lepicí pistole Pattex je vynikajícím pomocníkem pro originální nápady. Užijte si krásné podzimní a zimní období po svém v originálně vyzdobeném bytě či domě.

   
06.11.2013 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [8] martinkamama [*]

  Hezké

  superkarma: 0 06.11.2013, 22:00:34
 2. [7] Janinka88 [*]

  Sml16

  superkarma: 0 06.11.2013, 09:44:31
 3. avatar
  [6] kobližka [*]

  Eliana — #1 A píšeš si Ježíškovi? Sml16 Jestli ne,tak se nediv....

  superkarma: 0 06.11.2013, 09:28:00
 4. avatar
  [5] Judo [*]

  Moc hezkéSml22

  superkarma: 0 06.11.2013, 08:52:44
 5. [4] zlá teta [*]

  obdivuji to, když má někdo takové nápady

  superkarma: 0 06.11.2013, 08:30:18
 6. avatar
  [3] Alena 12 [*]

  Sml59Sml59Sml59Sml67

  superkarma: 0 06.11.2013, 08:10:12
 7. avatar
  [2] Věrulinka [*]

  Eliana — #1 Sml30 já též Sml22Sml67

  superkarma: 0 06.11.2013, 07:56:19
 8. avatar
  [1] Eliana [*]

  jo to hle kdyby mi nadělil Ježíšek místo hromady sprchových gelů, byla bych spokojená, moje stará tavná pistole jaksi doděláváSml57

  1. na komentář reaguje Věrulinka — #2
  2. na komentář reaguje kobližka — #6
  superkarma: 0 06.11.2013, 07:00:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme