Bulvár

Míša Kudláčková: Jsem asi čarodějnice

 

Přečtěte si rozhovor s dětskou filmovou hvězdou Míšou Kudláčkovou, která je redaktorkou Ženy-in. Jak se jí líbí novinářská práce? Co je schopná udělat pro svého přítele?

Jako dítě jsi hrávala hodně ve filmu. Co se stalo, proč jsi už dál nepokračovala?
Protože mě nepřijali na konzervatoř. Dělala jsem zkoušky jednou, udělala jsem talentovky, ale napsali mi, že mě neberou, a nijak to nezdůvodnili. Myslela jsem, že je to nějaký omyl, že jsem se tam třeba nevešla. Prostě že je to spíš nějaký technický problém. A tak jsem dělala zkoušky znovu - to už mě nenechali projít ani talentovkami. Čili jsem napodruhé, z pohledu lidí, kteří tomu rozumí, talent neměla. Už nebylo co řešit, tak jsem se urazila.

Dobře, urazila ses na konzervatoř, proč jsi nevyzkoušela nějakou jinou možnost? Proč sis nešla za tím herectvím dál?
Protože já nejsem žádný odvážný člověk. Já jsem docela srab. Nejsem někdo, kdo má ostré lokty, abych se uměla protloukat životem a jít si za svým cílem. Vlastně to některým lidem docela závidím, protože já mám spíš tendenci stáhnout se někde do koutku, do rohu a tam přemýšlet, co budu dělat dál. Ale dělat třeba eléva do divadla, nebo něco takového, co mi radila spousta lidí, na to jsem prostě neměla odvahu. Nakonec jsem si zahrála v jedné divadelní hře v divadle Pod Palmovkou (tehdy S. K. Neumanna) a bylo to úžasné. Ale nabízet se dál jsem nechtěla.

A co DAMU?
Než bych vystudovala DAMU, tak bych se z toho zbláznila. Nehledě na to, když tě včera nevzali na hereckou konzervatoř, tak nepůjdeš druhý den dělat zkoušky na DAMU. Někdo třeba ano, ale z mého pohledu to bylo totéž - prostě mě tam nechtěj.

Teď děláš novinářku, takže to vidíš jakoby z té druhé strany. Jaký je to pocit? Jaký jsi měla k novinářům vztah předtím a jaký máš teď?
Já k nim měla vždycky hezký vztah. Nikdy jsem se nesetkala s novinářem, který by byl takový ten paparazzi. Když jsem dělala spoustu rozhovorů, tak jsem nikdy neměla smůlu na někoho, kdo by se ke mně zachoval nějak ošklivě, nebo že by to nebylo košer. Já jsem naopak všechny články vždycky autorizovala, vždycky mi volali, četli mi to... Měla jsem k nim kladný vztah a teď mám ještě kladnější, protože jsou to moji kolegové. ;-)

Naplňuje tě novinařina, anebo které zaměstnání, co jsi dělala, tě zatím nejvíc naplňovalo?
Asi tohle. Hrozně oceňuji, že píšu, o čem chci psát. To znamená, že když těm lidem mám co říct, třeba z pohledu magie a karet, tak že mě v tom nikdo téměř nijak neomezí. Kdybych se musela někde plazit pod stolem, někoho tajně sledovat, fotit a potom tam psát titulky, ze kterých ta osoba omdlí, anebo se kvůli tomu soudí, na to bych neměla žaludek. Já na Ženě-in dělám strašně ráda a hrozně mě to baví.

Čím jsi chtěla být jako malá?
Když jsem byla malá, tak jsem chtěla být zvěrolékařkou, jako každé dítě. Potom, než jsem si uvědomila, že mám fobii z letadel, tak jsem chtěla být letuškou, protože se mi líbily jejich kostýmky

A kdybys nebyla novinářkou, kým bys byla? Co bys dělala?
Dělala bych nejspíš nějaké svobodné povolání, já ještě maluji a dělám ty karty... Takže si myslím, že bych skončila asi někde na Karlově mostě s paletou.

A také jsem teď dopsala knihu.

Knihu – jak se bude jmenovat, o čem je?
Jmenovat se to bude Jak se modlí čarodějky. Jsou tam sesbíraná kouzla mojí babičky, potom různá další, severská a keltská. Hodně se mi líbí magie druidů. V jednání jsem se třemi nakladateli, dám to ale nakladateli, který mi dovolí, abych si to mohla i sama ilustrovat.

Takhle Míša kreslí ;-)

Jak dlouho jsi to psala?
Já jsem v tomhle hrozná. Jeden měsíc jsem třeba hrozně intenzivně pracovala, tím se tak vystřílela, že jsem na to pak měsíc nesáhla. Takže asi dva roky.

Co tě dokáže naštvat, vytočit do obrátek?
Já bych teď měla říct, asi jako všichni, lidská blbost. Protože lidská blbost štve i lidi, kteří blbí jsou, což je hrozně zajímavý. Ne, mě neštve lidská blbost, protože blbec za svou blbost nemůže.

Štve mě bezohlednost, nedostatek soucitu, konzumní způsob života a lhostejnost. A také snobství - nemám ráda snoby a lidi, kteří se vydrápou po cizích zádech, aby sami nabyli hodnoty tak, že druhého poníží. To mi přijde jako pseudohodnota.

Koho a čeho si vážíš?
No, právě takového toho opaku. Třeba u svého přítele si vážím toho, že po mně nechce, abych byla někdo jiný. To je strašně důležité, protože lidi se někdy seznámí, dají dohromady a od té chvíle dvacet let pracují na tom, aby ze svého partnera udělali někoho jiného. Pak ho třeba opustí, protože do tohohle člověka se vlastně nezamilovali.

Mám ráda svobodu a dopřávám ji jiným lidem. Vážím si lidí, kteří jsou chytří, inteligentní a mají soucit s druhými.

Děláš horoskopy, vykládáš karty – co tě na tom láká? Setkala ses někdy s tajemnem a „hlubší“ magií – a zajímá tě vůbec?
Určitě. Já jsem si vlastně oficiálně dala nálepku věcem, které jsem si jako malá neuměla vysvětlit. Tenkrát jsem se plácala ve věcech, které jiné děti neměly, nebo se o tom nemluvilo - maminka mě vláčela po psychiatrech a po očních, protože jsem třeba viděla lidi barevně. Vlastně to, co dělám teď, je logické vyústění toho, co jsem dělala podvědomě vždycky. Akorát že dnes už si to dokážu vysvětlit.
 
Láká mě na tom to, že můžu pomoci jiným. Já si za to moc peněz neberu, ale když od tebe někdo odchází a řekne: „Pomohla jste mi!“, tak to je jako by ti dal... Já nevím, to se nedá vyčíslit.

Takže se o tobě dá říct, že jsi čarodějka?
To říká jeden duchovní, který tam u nás bydlí a který si vždycky odplivne, když jde kolem našeho baráku. Já si myslím, že čarodějnice je tak trochu každá ženská, a jestliže se člověk zajímá o bylinky a umí je použít, když dokáže pomoct někomu druhému, tak to není vůbec nic špatného. Jestli je tohle čarodějnictví, tak jsem.

Co tě nejvíc trápí – máš teď nějakou bolístku?
Hrozně mě teď konkrétně mrzí, že jsem po dvaceti letech přestala kouřit a možná díky tomu, že jsem to udělala moc náhle, jsem si způsobila alergickou reakci na potraviny, které mám ráda. A to na pečivo. Já nemůžu ani buchtu, ani knedlík, ani nic. Doufám, že to nějak přejde. Rozhodla jsem se, že s tím budu bojovat tak, že to budu dílem respektovat a dílem že se pokusím žít jako normální člověk. Jsem pevně přesvědčená o tom, a přísahám tady z toho místa, že do půl roku mám po alergii.

Máš doma nějaké zvíře?
Já mám spoustu zvířat. Mám totiž čtyři dcery, které milují zvířata stejně jako já, takže my máme doma různé hlodavce, plazy, psa, kočky... U nás ty zvířata tak trochu volně cirkulují. Ale stálého máme psa a Johanka má ještě dva křečky, pokud už se nestihli někde rozmnožit. Pejsek se jmenuje Finč. Pořídila si ho dcera jako trpasličího pinče, ale už je větší než štěně labradora, takže si myslím, že to asi trpasličí pinč nebude. Ale stál tisíc korun, tak doufám, že z něj vyroste aspoň pes. ;-)

I když já osobně mám raději kočky než psy.

A plazy?
No, prošli jsme si ještěrkami, guttatami, slepýši a všelijakou podobnou havětí. Já osobně mám ráda hady, mám pro ně slabost.

A když jsi viděla poprvé hada, nebála ses na něj sáhnout?
Ne, na hada se sáhnout nebojím, nebojím se sáhnout ani na pavouka, i když je pravda, že pavouci mě zrovna nepřitahují. Sklípkana bych doma mít nechtěla, ne proto, že bych z něj měla strach, ale protože mi to zvíře nic neříká. Naopak, miluji hady, leguány, strašně se mi líbí chameleón a tak...

Říkala jsi, že máš přítele a čtyři dcery... Plánujete ještě nějaké další děti?
To není všechno. Radek má ještě dvě dcery, takže když někam vyrážíme, vypadáme trochu jako taková harmonická školka. Stejně bych ale chtěla ještě jedno, chlapečka - takového toho korunního prince rodiny. ;-) Radkovi už jsem to nadnesla. Řekl, že pokud se to stane omylem, aniž bychom se domluvili, tak se to stát prostě mělo. Jeho vztah k dětem je milý - nenásilný, ale jinak je k tomu nevyhraněný, ještě neřekl ani ne, ani ano. A já to nechci hrotit.

Budete se brát?
Výrazně neprahnu po tom, abych byla s někým sezdána před oltářem, tam se řeší jenom majetek. Myslím, že když se mají lidi rádi, jsou si věrní a před Bohem se milují, tak na to nepotřebují podpis nějakého úředníka. A kněze...? Nevím, jestli by mě byl ochotný provdat s tím, co dělám. Ten co chodí kolem našeho domu určitě ne.

Co bys pro svého přítele byla ochotná udělat a co už ne?
Vidíš, to je dobrá otázka, to já právě teď už vůbec nevím. Protože kdyby mi někdo před půl rokem řekl, že se budu potápět a jezdit podmořskými tunely, tak bych mu řekla, že se asi zbláznil. Jenže Radek je potápěč a horolezec k tomu, takže jediné, co jsem ještě neudělala, je, že jsem nikam nevylezla, ale už jsem se potápěla v moři, byla jsem v podmořském tunelu... Myslím si, že toho dokážu asi udělat hodně, ale je to předně jeho zásluha. On umí s člověkem tak jednat, že jsem nikdy neměla pocit, že mě do něčeho tlačí.

Takže Radek je u vás ten, kdo vymýšlí šílené nápady, nebo je vymýšlíte oba?
My jsme oba lvi, akorát on má ascendent ve skopci a navíc je chlap. Takže on je takový víc hr než já. Je schopný přijet s karavanem, kompletní výbavou a říct: „Chtěla jsi vidět Stonehange, už máme zaplacený tunel.“ Zase na druhou stranu jsem za ním já dokázala jet sto kilometrů do Varnsdorfu, v noci a s mokrou hlavou, jenom v noční košili, abych ho překvapila. Teď se chci za ním do Varnsdorfu přistěhovat. Takže asi ty nápady máme oba, ale Radek je akčnější v jejich realizaci.

Seznámili jste se nějak romanticky?
Žádná obrovská romantika to nebyla, ale o to větší romantiku teď prožíváme spolu. ;-) Jsme taková fatální láska - já jsem v životě nikdy nic takového nepoznala a jsem strašně ráda, že jsme se našli. U mých předchozích vztahů to takové nebylo, i když si myslím, že jsem je udržela poměrně dlouho. S Radkem jde všechno strašně snadno, všechno je tak přirozené, že se známe půl roku a opouštím kvůli němu milovanou Prahu - to kdyby mi někdo řekl předtím, tak bych mu to asi nevěřila

Co je tvůj životní sen? Je něco, co bys chtěla, čeho jsi ještě nedosáhla?
Já mám pocit, že mám všechno, co jsem si přála. Mám zdravé holky, hodného člověka vedle sebe, vyjma té pitomé alergie jsem i zdravá... Co bych chtěla? Aby to tak zůstalo.

Přání Míši Kudláčkové čtenářkám Ženy-in:

Pamatujete si na Míšu v nějakém filmu nebo seriálu? Přijde vám škoda, že se rozhodla dál v herectví nepokračovat? Pomohl vám někdy Míšin horoskop?

   
16.06.2008 - Rozhovory - autor: Jakub D. Kočí

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [79] Jindriska8 [*]

  Na Barču si moc dobře vzpomínám,jak ten čas letí.Sml22

  superkarma: 0 29.09.2012, 01:34:25
 2. avatar
  [78] Kaylie [*]

  Míšo... tolik jsem si přála Tě ještě vidět a slyšet než ve čtvrtek nastoupím na operaci do nemocnice. Vidíš, přání se splnilo a já za to moc děkuji tomu "onomu", co to způsobilo, protože vím, že mi to moc pomohlo.

  Díky, že jsi.Sml67

  Kaylie

  superkarma: 0 21.06.2011, 22:41:06
 3. [77] dadma [*]

  Míšu známe coby dětskou hvězdu,asi všechny.V seriálu
  "My všichni školou povinní" zahrála Barču velmi dobře.Mě se ale nesmazatelně vryla do paměti ve filmu"Poslední propadne peklu",kde hrála po boku Ivana Vyskočila.

  superkarma: 0 24.11.2008, 12:29:35
 4. [76] WRadka [*]

  Míšu Kudláčkovou znám coby dětskou herečku z jednoho pro mě milého seriálu "My školou povinní"- možná jsem se úplně netrefila do názvu,ale seriál se točil v Liberci a televize jej odvysílala v době mé puberty. Přiznávám, že mi Míša v roli zrzavé holčiny byla daleko přijemnější než role nafoukané, znuděné hlavní postavy...
  Než jsem si dnes otevřela její stránky a přečetla si něco o ní
  zaujala mě už dřív svými nazory,horoskopy a članky týkající se astrologie, horoskopů a tajemna.
  To je něco co zajímá a láká mě...chtěla bych poprosit o sestavení horoskopu, jen bych prosila cestou soukromou né veřejnou. Dík Radka

  superkarma: 0 12.08.2008, 14:16:46
 5. [75] Samík97 [*]

  Dlouhé vlasy jsou "prima", když jsou děti malé a projdou se vám ráno po nich.To je nejrychlejší probuzení- kam se hrabe budík!

  superkarma: 0 18.06.2008, 02:21:41
 6. avatar
  [74] Ťapina [*]

  7kraska: Německý turistky s ježkem hlavně nevypadaj, že by si něco dělaly z estetického dojmu
  Mimochodem, hodně chlapů se bojí toho, že se jim ženská, kterou si zamilovali s dlouhýma vlasama, ostříhá nakrátko.

  superkarma: 0 17.06.2008, 14:40:46
 7. [73] 7kraska [*]

  ale ja uz vazne uvazuju, ze se necham ostrihat, protoze dlouhy splyvavy vlasy proste nevypadaj dobre ke starymu obliceji - a culik se mi nechce nosit, myslim, ze v mi v nem vylezou vsechny nedokonalosti obliceje

  superkarma: 0 17.06.2008, 13:37:52
 8. [72] 7kraska [*]

  Tapina, ja nemam tuseni, ja kratky vlasy nikdy nemela....dlouhy mi vyhovujou prave z praktickeho hlediska, nic s nima nedelam, jen obcas culik - asi jako Ty

  ale uznej, kdyz vidis nektery nemecky turistky - ty prece nevypadaj, ze by si s vlasama neco delaly - kdyz treba maji jezka

  superkarma: 0 17.06.2008, 13:35:54
 9. avatar
  [71] Ťapina [*]

  7kraska: Mohla bys mi konkrétně vysvětlit, co je na krátkých vlasech praktického? Snažím se toho dobrat takřka celý život, leč marně. Pořád jenom slyším "praktický účes", ale když pak vyslechnu, co ty ženské dělají DENNĚ s vlasy, aby vůbec mohly ven, tak to já s dlouhýma nenadělám za měsíc.

  superkarma: 0 17.06.2008, 13:26:12
 10. avatar
  [70] shb [*]

  michaela.kudlackova: děkujem za přání a Vám přeji taky štěstí a věřte, že alergie za chvilku zmizí musíte se s ní trošku poprat, já přestala kouřit před rokem a je to fakt katarze, ale zase mám z toho velkou radost, že to jde a sama jsem si to tak zhnusila, že už to nechci a taky mi pomohlo nechodit tam kde to člověka nejvíc nutí kouřit, jen mně drásaly např. filmy kde si někdo s chutí zapálí, ale je to otázka sekundy, kdy si to člověk přehodí v hlavě, a taky pomůže motivace, mně např. že to známý dokázal tak jsem si řekla já taky, a jde to. Ta alergie je jenom šok z toho nekouření musíte to tomu tělu vysvětlit a hledat to pozitivní- někam příjdu a nesmrdím...a tak ale to jistě víte Držím pěsti ať se Vám daří

  superkarma: 0 17.06.2008, 13:20:42
 11. avatar
  [69] Michaela Kudláčková [*]

  idiska: Díky moc. Knížka vyjde, jen co se s někým domluvím. Pak to jde už ryhle. Hodně obrázků i fotek do ní už mám. Věřím, že začátkem příštího roku, by měla být na trhu.

  superkarma: 0 16.06.2008, 23:10:12
 12. avatar
  [68] idiska [*]

  michaela.kudlackova: tak já chtěla jako malá být princeznou ...pak zas doktorkou, protože to chtěla babička, a když umřela, tak jsem to brala jako povinnost, ale při mé fobii z jehel a vůbec dělat někomu něco, co ho bolí nebo by bolet mohlo, jsem od toho upustila...pak jsem dlouho chtěla být spisovatelkou nebo redaktorkou...ale veterinářkou nějak ne
  a kdy by měla vyjít Vaše knížka?

  k těm vlasům: kdysi si ženy splétávali vlasy, protože to prostě pro ně bylo praktické...moje praprababička prý mívala dlouhé vlasy pod zadek, splétala si je do copu a pak si z něj udělala jakýsi drdol...ale to jen proto, že by jí ty vlasy vadily při práci na poli...kde dělala skoro až do smrti...dneska už ženy na poli nedělají, tak proč si ty vlasy nerozpustit ...a mmch, řekla bych, že tyhle lokny jsou dílem přírody nikoli natáček ...a Míše sluší ...tak jakýpak copak

  superkarma: 0 16.06.2008, 21:45:57
 13. [67] 7kraska [*]

  Vivian - jeste Nemky a Holandanky - proste same prakticke narody

  superkarma: 0 16.06.2008, 21:06:12
 14. [66] 7kraska [*]

  OlgaMarie, tu Kotvalovou jsem dnes videla a pripadala mi cela takova umela...a jeste psali, ze sama dodala fotky, ze ji nefotili fotografove MFD...tu bych nepocitala, protoze ta o sebe asi extremne pecuje a ani na svuj vek nevypada

  je fakt, ze hodne americkych herecek ma dlouhe vlasy i v 50 letech, ale ty bych taky asi nepocitala...jde mi o normalni ceskou zenskou z ulice

  mam dojem, ze dlouhy vlasy ve vyssim veku si nechavaji bud takove ty alternativni typy (batika, mimino v satku) nebo zeny, ktere se stale oblekaji a cesou a celkove upravuji jako v dobach sveho mladi (dospivaly v 70. letech a ted je jim pres padesat, maji dlouhe rovne vlasy a pesinku uprostred), nebo utahane maminy, ktere v samem shonu zapomnely, ze jim je pres 40 a obcas nosi culik a kdyz chteji byt za hezkou, tak si vlasy rozpusti, vetsinou maji odrostle korinky, nadvahu a celkove pusobi neupravenym dojmem (tam se radim ja), nebo extremne o sebe pecujici a stihle hezke zeny, dobre situovane a mlade vypadajici...vsechny ostatni uz casem dospely k normalnimu ucesu, proste nejakemu sestrihu, ktery udrzuji a obcas meni a vetsinou barvi - tolik moje pozorovani tykajici se dlouhych vlasu u zen nad 40 let

  superkarma: 0 16.06.2008, 21:04:04
 15. avatar
  [65] Vivian [*]

  7kraska: zrovna jsem četla knížku od Pawlowské, která popisuje mj. svoje postřehy z cest po světě a píše, že nakrátko chodí od středního věku akorát Češky , že třeba Francouzky se dlouhých vlasů nebojí a "přesto" jsou šarmantní... A zrovna tady Míša Kudláčková si ty dlouhé vlasy taky klidně může dovolit...

  superkarma: 0 16.06.2008, 20:51:57

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [64] Žábina [*]

  michaela.kudlackova: v práci nemám reproduktory, tak jsem si tvé přání pro čtenářky ženy-in pustila až teď doma a naprostý souhlas
  moc hezky jsi to řekla

  superkarma: 0 16.06.2008, 20:19:05
 2. avatar
  [63] OlgaMarie [*]

  7kraska: Číhni do OnaDnes(www.ona.idnes.cz), je tam Tamara Bendlová Kotvalová, ročník 1963 a má také dlouhé rovné vlasy. Velmi úspěšná a určitě není chudá, protože jí to myslí.

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:47:27
 3. avatar
  [62] Michaela Kudláčková [*]

  Mánička: Vím a díky. Snad budu jednou moci udělat něco podobného také já vám..

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:43:07
 4. avatar
  [61] Mánička [*]

  michaela.kudlackova: no hlavně si všimni, jak jsme tu bránily Tvoje vlasy před jednou takovou můrou jakousi

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:37:00
 5. avatar
  [60] Michaela Kudláčková [*]

  7kraska: Hrozně si toho vážím. Když s rozhovorem Kuba přišel, moc jsem se toho bála. Ale tohle je takové pohlazení. Opravdu si reakcí nesmírně cením a nečekala jsem je. Přeji pěkný večer.

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:35:24
 6. avatar
  [59] Mánička [*]

  ... ještě tady ... i s fotkou http://www.televize.cz/scripts/detail.php?id=18751

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:35:16
 7. avatar
  [58] Mánička [*]

  michaela.kudlackova: to je ona?? http://instinkt.tyden.cz/obsah/doc.asp?rok=2004&cislo=17&id=24

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:34:50
 8. [57] 7kraska [*]

  Zajimalo by mne, do kolika let se smi nosit dlouhe rozpustene vlasy. Viz vedle diskuse o noseni satu bez rukavu.

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:31:04
 9. [56] 7kraska [*]

  Miso, moc gratuluju. Tady kazdyho (hlavne kazdou) zkritizujou, malokdy jsem tu o nekom tolikrat cetla "mam ji rada".

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:30:00
 10. avatar
  [55] Canadian [*]

  Misu mam rada
  A k nize polozenemu argumentu "kdyby opravdu chtela, tak to dela" - ne vzdycky cloveku roste u nosu to spravne ovoce, bohuzel. Nebo taky nekdy bohudik.

  superkarma: 0 16.06.2008, 19:19:54
 11. avatar
  [54] Michaela Kudláčková [*]

  svetluszka: Jitka se ztratila hnedle po zkončení natáčení. Byla z Liberce a studovala baletní konzervatoř. Také proto jsem vedle ní při tanečních kreacích vypadala, jako když padají necky ..

  superkarma: 0 16.06.2008, 18:37:50
 12. [53] Rikina [*]

  Nepamatuju si ani z filmu, ani ze seriálu. Z pilnosti jsem si našla něco přes google, a nějak mi to podle názvů a fotek nic neříká. Tudíž neumím posoudit, jestli je to škoda nebo ne, že není herečka. Ačkoli - někteří lidé jsou tak trochu herci celý život.
  Horoskopy neberu vážně žádné, tedy ani její, takže nepomohl.

  superkarma: 0 16.06.2008, 18:37:19
 13. avatar
  [52] Michaela Kudláčková [*]

  Aja: Nakonec SŠSP - střední soc. právní. Mám ještě několik málo semestrů dálkově klin.psychologii při KU, ale vzdala jsem to. Moc práce a moc peněz. Nelituji, je to fUK .

  superkarma: 0 16.06.2008, 18:36:00
 14. [50] gentiana [*]

  Hm, takže dneska dělá JDK rozhovor s Michaelou, zítra udělá rozhovor Dana Svobodová s Maruškou Šrámkovou.... a když tak budou postupovat dál, tak to vydrží docela dlouho.

  Jinak, co si kdo v životě zařídí, to má. Já prej neumím česky a živím se viacmeněj psaním....

  superkarma: 0 16.06.2008, 15:49:24
 15. avatar
  [49] Eva_CZ [*]

  lightblue: ona je tady nejaka anketa na tema : jak se vam Misa libi?

  superkarma: 0 16.06.2008, 14:48:50
 16. avatar
  [48] OlgaMarie [*]

  Eva_Fl: Jsi v Česku. Co se divíš. Úspěch se neodpouští, tak alespoň zlou slinu.

  superkarma: 0 16.06.2008, 14:45:13
 17. avatar
  [47] lightblue [*]

  Mě se teda bohužel taky nelíbí, protože mi přijde, že by jí slušel aspoň jiný účes. Tohle nosí odmalička a teď má k tomu už starší obličej nevím. Nesedí mi.

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:50:24
 18. avatar
  [46] Eva_CZ [*]

  krona: blbecku ubohej. Zakomplexovanej. Bez odvahy napsat svuj nazor pod svym nickem, takovy ja miluju.

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:38:06
 19. avatar
  [45] Žábina [*]

  Ťapina: ToraToraTora: jasně, já jen reaguju na tu trapárnu že má vidět otisky od natáček
  přitom má krásné lokýnky...fakt hezký vlasy

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:24:20
 20. avatar
  [44] wich [*]

  Ťapina: Máš pravdu, dlouhým vlasům se to takhle stává. Včera jsem si vyžehlila vlasy a konečky už se lehce vlní.

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:10:38
 21. avatar
  [43] svetluszka [*]

  Vera.Macík: ...ten já nechytám...Na FilmBoxu bude Cesta kolem mé hlavy...tak zkouknu aspoň to.

  V "pekle" se mi Míša líbila strašně moc... ...i jsme si s holkama na ten film hrávali .. ...kolovala mezi náma panenka...a platilo se Lipem

  superkarma: 0 16.06.2008, 13:08:45
 22. avatar
  [42] ToraToraTora [*]

  Ťapina: Žábina: Dlouhé vlnité vlasy se svou vahou narovnají, takže se vlní jen u konce, kde už je nic netáhne se rovnat...

  Kdo vymyslel, že dáma nenosí vlasy rozpuštěné?? Myslím, že dáma se pozná uplně jinak. Míšu neznám, nevím, jestli je dáma nebo ne, každopádně je SVÁ a nenechá si do toho moc kecat. To se v dnešní době cení.
  Je dobrá herečka a důvod, proč si to myslím, jsem jí už v jiné diskuzi napsala. Není důležité,že z ní není hérečka, co se objevuje všude včetně bulvárů a pokračuje dál ve své dětské slávě. Důležitější je, že dělá to, co jí naplňuje, v čem je spokojená a že má kolem sebe lidi, kteří si váží toho, co dělá(nemyslím faráře, co jí courá okolo domu, ale i ten by asi neplival, kdyby si nemyslel, že je v tom dobrá).

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:57:36
 23. avatar
  [41] Vera.Macík [*]

  svetluszka: Dávali to nedávno na ČS filmu v TV. Protože jsem to viděla poprvé, byla jsem velice překvapená, jak perfektně tam Míša hrála, skutečně něco neuvěřitelného, byla jsem nadšená z jejího projevu. Přestože jsem laik, myslím, že talent měla a ne malý.
  Ve svém přání přeje mimo jiné, aby se ženy nechodily na Ž-in naštvat. Je milá - chválím ji i teď a její aktivity se mi líbí.

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:57:04
 24. avatar
  [40] Ťapina [*]

  Žábina: Já bych ani neřekla, že to Míša má od natáček, tohle dlouhé vlnité vlasy normálně dělají.

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:48:09
 25. avatar
  [39] svetluszka [*]

  Míšo..- ...a taky by mě zajímalo, "kam zmizela Jitka"...ze Školy...

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:45:57
 26. avatar
  [38] svetluszka [*]

  krona: ...no potěš..

  A Poslední propadne peklu bych ráda zase někdy viděla...

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:44:22
 27. avatar
  [37] wich [*]

  krona: Míša byla v dětství báječná herečka. Mimochodem kupř. Žanetu Fuchsovou (Chobotničky, Lucie...) taky nevzali pro nedostatek talentu A je velká osobnost. Jejím článkům fandím. Jsem racionální bytost, ale její mystické články si s chutí přečtu

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:30:07
 28. [36] E.H. [*]

  krona: a ty kam příjdeš, tam zdobíš a určitě jsi všude všeobecně oblíbená pro svou milou a vstřícnou povahu

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:25:50
 29. avatar
  [35] Žábina [*]

  krona: č.24 - kyselý hrozny,což
  a těm otiskům od natáček se říká - lokny
  lidi si většinou natáčky dávají proto, aby jim tam ty otisky nechali...neznám moc lidí co si dávají natáčky proto, aby pak na vlasech nebylo nic poznat

  superkarma: 0 16.06.2008, 12:07:25
 30. avatar
  [34] OlgaMarie [*]

  krona: Čí jsi mulťák-chameleon?

  superkarma: 0 16.06.2008, 11:53:22

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme