Bulvár

Míša Ballová: Hezké řeči ty ošklivé nepřebijí

Míša Ballová s Radkem a Davídkem

Míše Ballové, příští hrdince pořadu Nahá jsi krásná, stále někdo vyčítá, že je hubená jako tyčka. Mnohé jiné ženy by jí ale mohly závidět souměrnou postavu, která se vrátí k původním formám třeba i po deseti dětech. To je dar, který Míša dostala do vínku, ona ale vnímá jen nedostatky. Myslí si, že má velké klouby, které deformují její útlou kostru, a povadlá prsa po dětech. A samozřejmě strie! Tričko nesvlékne ani v intimních chvílích s manželem. Také si myslí, že je nevýrazná a má nekvalitní vlasy. Potřebuje tedy poradit také s líčením a účesem.

Doma, protože žije v domku v malé obci pár kilometrů od Boskovic, pečuje o děti, zahradu a dům, tak nemá moc možností se „vyparádit" a působit reprezentativně. S prvním manželem, který byl o devět let starší, má Míša dva školáky. S Radkem, druhým manželem, Davídka, který brzy oslaví rok. V domku s nimi žije maminka, nedá se ale říct, že by byl Radek její oblíbenec. Poprvé se Míša vdávala hrozně mladá, bylo jí sedmnáct, když si vzala svého prvního kluka. Manželství vydrželo osm let, Míša ale měla pocit, že jí stále cosi uniká a chybí. Chtěla ještě něco zažít. Zamilovala se do Radka, kolegy z práce. Pracovala u pásu, pak ale povýšila a Radka si vydupala nejen jako spolupracovníka, ale i jako partnera. Zjistila totiž, že má kromě ní ještě přítelkyni na Slovensku, a svedla o něj boj. Vyhrála, jsou spolu už tři roky a vloni se vzali, mají syna. Na krušné chvíle, kdy nevěděla, kam se bude jejich vztah ubírat dál, ale nezapomněla. Navíc ji Radek příliš nešetří, zkrátka si někdy k jejím nedostatkům řekne své. Je to motorkář a Michaela by ráda jezdila s ním. Snad aby s ním trávila víc času, měla ho na očích a zažila trochu adrenalinu.

S oblékáním Michaely nebude mít vzhledem k její postavě Libor Šula moc práce, ale na ostatním bude muset zapracovat. Jestli se mu to povede, uvidíte v dalším dílu pořadu Nahá jsi krásná v dnes ve 21.20 na Primě! Zítra můžete přijít diskutovat s Míšou do našeho magazínu, pro který Míša poskytla exkluzivní rozhovor!

Fotografie: Archiv TV Prima

 

Kam dál?

Rozhovory s účastnicemi pořadu Nahá jsi krásná

Marta Melounová
Lucie Staňková
Michaela Plasová
Karolína Kocourková
Veronika Fenclová
Jana Šmídová
Milana Kosmálová
Iveta Steinerová
Lucie Maierová
Adéla Zuzánková
Hanka Řimnáčová
Katka Matušíková

   
02.06.2009 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Myškomedvídek [*]

  každé ženě to zvedne sebevědomíSml22Sml75

  superkarma: 0 02.06.2009, 23:12:49
 2. avatar
  [2] Ditulin [*]

  Tak to si nenechám ujít, jsem taky jako tyčka, tak třeba najdu nějaký tip i pro sebe.

  superkarma: 0 02.06.2009, 15:39:09
 3. [1] Anai [*]

  Těším se - z šedé myšky udělaj určitě sexbombu a já jí to budu moc a moc přát! Je dojemné na konci pořadu vidět a slyšet ty holky, jak moc se změnily k lepšímu, jak jsou najednou "happy", to se nedá nakašírovat sebelepší režií a scénářem pořadu (viz případ tendenčně sestříhané Výměny manželek), to je prostě vidět a nakonec si to můžeme i přečíst tady na ženě-in, ačkoliv je to pořád nějak totéž, moc tomu pořadu fandím a moc bych si přála takhle pracovat normálně bez kamery, jako tým s Liborem Šulou, prostě zvyšovat ženám radami jak se upravovat sebevědomí. Třeba se mi to v penzi podaří, úsilovně na tom pracuju a vzdělávám se, vč. sledování těchto pořadů.... Sml19

  superkarma: -1 02.06.2009, 15:18:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme