Minulý týden se v netradičních prostorách jedné z výstavních hal v Pražském výstavním areálu Letňany uskutečnila jubilejní 10. autorská módní přehlídka Josefa Klíra. Jeden z nejznámějších a nejvýraznějších představitelů české módní scény připravil pro všechny přítomné opravdu nezapomenutelný zážitek. Módní show, o které se nedá hovořit jinak než v superlativech, byla perfektní kombinací originálních modelů, skvělé hudby a netradičních efektů.

Josef Klír, přezdívaný český John Galliano, představil jako již tradičně ve velkém stylu svou novou kolekci. Modely z nové kolekce inspirované především uniformou, válkou a mírem oblékly známé osobnosti módního světa Zuzana Belohorcová, Diana Kobzanová, Veronika Chmelířová, Lilian Sarah Fischerová, Zuzana Rosáková, Veronika Pompeová, Tereza Zimová a další.

Jednotlivé modely byly prezentovány opravdu kreativním a originálním způsobem. Součástí celé show byla taneční vystoupení, pohyblivé části přehlídkového mola či vystoupení jezdců na koních. Poutavou divadelní atmosféru propůjčilo celému večeru také zajímavé uspořádání přehlídkového mola. 

Tuctový nebyl ani způsob, jakým se v závěru přehlídky objevil na molu autor kolekce Josef Klír. Vystoupal doprostřed mola speciálním výtahem a za bouřlivého potlesku publika byl na znamení míru zasypán „peřím holubic“.

„Hlavním poselstvím mé nové kolekce je upozornit na to, že dnešní svět je příliš krutý. Lidé by se měli spíše zajímat o hezké věci“, nechal se slyšet autor bezprostředně po skončení módní show.

Tisková zpráva


A jako v titulcích hollywoodského filmu:
Upozorňujeme obecenstvo, že při ani před produkcí nezemřelo a nebylo zraněno jediné zvíře.
A kde tedy vzali peří bílých holubic?
Co vy na to, pane Klíre?

 

 

 

 
 

 

 


 

Reklama