Bulvár

Miroslav Donutil ulovil metrovou štiku


Hvězda Národního divadla Miroslav Donutil, který dokáže svým vyprávěním vyprodat Lucernu, trochu zhubl, z čehož má velkou radost. Poněkud omezil jídlo a jí více ryb, které miluje. Dokonce je chodí i chytat. Před týdnem prý ulovil téměř metrovou štiku!

Rád chodím na ryby a povedlo se mi chytit obrovskou štiku," potvrzuje skvělý vypravěč, kterému teď vyšla nová kniha nazvaná Ptejte se mě, na co chcete, já, na co chci, odpovím. Opět jde o vyprávění Donutilových příběhů nebo historek jeho přátel. V knize odpovídá také na dotazy z řad diváků položených při jeho vystoupeních.

Nejprve mě nakladatelství vyzvalo, abych napsal další knížku, já jsem kývl a teprve potom šlo o tu maličkost, rychle ji napsat. Ještě, že jsem si ta svá vyprávění schovával, ale přepisovat mluvené slovo není jednoduché. Nakonec se to povedlo. Mám radost, že knihu mohu dovézt mamince a sestře do Brna, určitě je potěší."

S oblíbeným hercem prožijeme Vánoce na televizní obrazovce. V roli inspektora Kubíčka mě diváci uvidí jednadvacátého prosince, na Štědrý den pak budu vyprávět o hercích, kteří hrají ve vánočních pohádkách, a osmadvacátého budu mít svůj pořad 3 + 1 na téma inzerát.
Ale na Silvestra mě už nikdo neuvidí. Loni jsem s Jirkou Bartoškou pobíhal celý večer v silvestrovském televizním pořadu. Tehdy jsem si řekl, že už nikdy příště. Takže na Silvestra si letos rád posedím v kavárně své ženy. Sejdu se tam s přáteli, popovídáme si, nikdo nás do ničeho nebude nutit, u stolu budou sedět lidé z celého světa a pak si vyjdeme s kamarády na procházku novoroční Prahou," těší se Donutil.
   
25.11.2008 - Společnost - autor: Korzo

Komentáře:

 1. avatar
  [5] houserop [*]

  Petunie:

  superkarma: 0 25.11.2008, 23:03:36
 2. avatar
  [4] Petunie [*]

  Šmarjááááááá! Přelítla jsem očima titulek a četla, že Donutil ulovil mrtvou štětku

  superkarma: 0 25.11.2008, 19:59:46
 3. avatar
  [3] Zdendula [*]

  Ferdas: lepší než BAVIČ Novotný

  superkarma: 0 25.11.2008, 14:32:53
 4. avatar
  [2] Aja [*]

  Akorát, že je to inspektor Klubíčko Je to podle knihy Emila Vachka...

  superkarma: 0 25.11.2008, 14:24:02
 5. avatar
  [1] Ferdas [*]

  dost bylo donutilových historek

  superkarma: 0 25.11.2008, 12:47:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme