Nedávno jsme uveřejnili článek Podzimní únavu vyžeňte pohybem a pořádnou snídaní, v němž jsme vám položili následující tři otázky:

1/ Jak snášíte zimu - má zimní období vliv na vaši náladu?
2/ Potřebujete v zimě více energie? Jak ji doplňujete? Máte pocit, že jíte více, nebo jinak než v létě?
3/ Jak jste na tom s pohybem? Jsou vaše pohybové aktivity v zimních měsících utlumené, nebo naopak?

Za jejich zodpovězení jste mohly získat pěkný kosmetický balíček. Odpovědí se sešly necelé čtyři stovky, ale odměnit můžeme jen několik z vás. Vítězky i jejich odpovědi vám představíme v následujícím miniseriálu.

Dnes vám představíme první vybranou čtenářku.

Katei

Ahoj ahoj :-) Co se týče zimy, tak ta poslední už byla mnohem lepší. Teda, abych to vysvětlila. Když jsem dělala v kanceláři za počítačem a s papíry, tak na mě vždy padala únava, pokud nesvítilo sluníčko. A v zimě zvlášť. Ale poslední rok jsem dělala jako podnikatelka - sama na sebe, neměla jsem pevně stanovený režim, tak i moje nálada v zimě byla na tom mnohem lépe. A teď jsem na mateřské, takže je to ještě o to lepší a radostnější :-) Sice vstávám k dcerce i v noci, ale aspoň ráno, když vstáváme, už není taková tma a hned je ten den krásnější :-) A řekla jsem si, že zima a tma nebudou mít na moji náladu až takový vliv, tak snad to dodržím :-)

V zimě asi potřebuju více energie, ale taky poslední zimu jsme si s manželem nasadili cibulku do květináčku a dali za okno. Tenhle rok to taky chceme udělat, ale už jsem to předběhla a nasadila si petržel, i kudrnatou a taky kerblík. Tak se těším, až ochutnám chleba s máslem posypaný těmito bylinkami. A ta nálada je fakt potom lepší :-)

A co se týče aktivit v zimě... Asi jsou mírnější a v menším množství než v létě, ale i tak se snažím mít alespoň nějaký pohyb na čerstvém vzduchu i v zimě, teď to určitě budou procházky s malou dcerkou :-)

babaTip Ženy-in na dobrou snídani proti zimním chmurám: Sušenky BeBe Dobré ráno, 150 ml bílého polotučného jogurtu, jablko nebo mandarinka a šálek teplého čaje.

Reklama