píše k dnešnímu tématu čtenářka s nickem ekleinovka. Nové líčení využila při příležitosti svatby syna. Ale prodělala i změnu méně příjemnou. Když dobíhala na vlak, pěkně se potloukla a odnesla to kolena a oko. Ale ekleinovka to i tak bere s humorem

Krásný a usměvavý slunečný pátek přeju....Proměna - tohle kouzelné slůvko může znamenat hodně. Člověk má tendenci se měnit. Buď k dobrému,nebo k opačnému pólu. Měnit na sobě můžeme cokoli.
Ale nebudu odbočovat od tématu . Probíráme změnu vizáže. Já jsem podstoupila líčení s Anai. Důvodem byla svatba mého synka.

Potřebovala jsem poradit, jak na to. Sama se líčím pouze příležitostně. Její minikurz líčení mi hodně pomohl. Dozvěděla jsem se plno potřebných informací, co se líčení a úpravy vizáže týče. Navíc Anai je velice milá žena, takže jsem se u ní cítila ,,jako doma.“ Uvolněně, příjemně.

ekleinovka

S výsledkem její práce jsem byla nadmíru spokojená.Manžel také nešetřil chválou. Jen kluci procedili mezi zuby:,, Jo, dobrý .“ :)) Ještě jednou díky, Anai.

eklein

eklein

Další změnu vizáže jsem si před 12 dny přivodila sama. Jako vždycky jsem dobíhala na vlak, uklouzla po mokrých kolejích a můj let plavmo vyděsil všechny přítomné. Byla to pořádná řacha. Podle toho jsem také vypadala. Obě nohy pomlácené, odřené. Jedno koleno putovalo okamžitě do ortézy, druhé se honosilo obvazem. No nic, mohla jsem dopadnout ještě hůř. Jenže mi nateklo levé oko.

Na očním mi dali kapky a mastičky s tím, že když nezaberou, budou řezat. Super, ale svatba bude už v sobotu. Zvládla jsem mnohem horší věci, tak zvládnu i tohle, říkala jsem si. A zvládla!!! Ortéza letěla dolů, nohy hrající všemi barvami jsem za pomocí dcerky zamaskovala makeupem a pudrem. Oko se na sobotu zázračně vylepšilo, takže šlo překrýt poměrně dobře/viz fotky/. :)

Synka jsem zdárně k oltáři odvedla .Po obřadu už se šlo do sportovního, protože oslava probíhala v přírodním areálu. Vše proběhlo v pohodě, bylo hodně veselo.

Tím ale změna mé vizáže nekončí. Dnes mi horní víčko řízli, vyčistili, překryli obvazem. Vypadala jsem jako válečný vysloužilec. Pajdající s ortézou, jednooký Žižka. Lidé se za mnou soucitně otáčeli a mně bylo do smíchu.

Když se na sebe podívám do zrcadla, směju se dál, jakou mám ránu. Dnes mne na chvíli dobrá nálada přejde, protože mi říznou i dolní víčko. A aby toho nebylo málo, od hlavy až k patě jsem osypaná kopřivkou - prý alergie na léky.

Puntíkatá, drbající se beruška, jednoočko a pajdavá. Člověk si musí ze sebe dělat legraci i v takovýchto situacích.
Takže měňte vizáž,je to ku prospěchu, ale v mých stopách raději nepokračujte :))

ekleinovka

Milá ekleinovko, díky za skvělý a vtipný příspěvek a držím palce v uzdravování.

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s proměnami vy, milé ženy-in? Už jste nějakou podstoupila? Třeba u Anai? Jak se vám líbila? Co jste si z ní odnesla?

Teprve o nějaké proměně uvažujete? Co byste na sobě chěla změnit?

Chtěla byste proměnu od Ireny Vavruškové? Jak se vám líbily její proměny v dnešnm článku?

Napište nám na adresu redakce@zena-in.cz

 

Reklama