Miniaturní menhir je takřka protimluv, přesto takový existuje. Zasazený do krajiny byste ho ale hledaly marně, milé čtenářky. Nachází se mezi dekorativními předměty čtenářky OlgyMarie, která mi o něm napsala k dnešnímu tématu...


Dobrý den, přestože jste mi dnešním tématem zadali úkol projít byt a otírat prach. Poslední roky se snažím zbavovat všeho zbytečného. Vždy se do toho dám s rozhodnutím, že to bude lítat a vždy to končí s nostalgickým vzpomínáním, odkud nebo od koho tu a onu věcičku mám.

Dnes vám ukážu dárek od party lidí, se kterými jsem byla poprvé v Bretani (1996) obdivovat menhirové řady, dolmeny a kromlechy. Všichni věděli, jak jsem těmito stavbami posedlá i otravná poučováním, jak se k nim stavět a čerpat sílu Země.

V den, kdy jsem měla narozeniny, mi malý miniaturní menhirek věnovali.

menhir

OlgaMarie

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Drobné dekorativní předměty

Máte ráda drobné dekorativní předměty?

Na tuhle otázku mi odpovídejte v dnešním tématu! Vaše odpovědi nechť jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec, pokud se tedy chcete zúčastnit naší soutěže, ve které můžete získat krásný dárek. Psát mi můžete nejen o svých názorech na „lapače prachu“, ale také, pokud se vám s nimi stala nějaká veselá (či naopak trpká) historka. Můžete mi posílat k textům i fotky svých nejoblíbenějších policových ozdob... zkrátka fantazii se meze nekladou. A co můžete získat? Dárkem dnes bude kniha Patricie Cornwellové: Scarpentová, kterou vydal Knižní klub, k ní přibalíme ještě časopis TOPseriál: Anglické Vraždy Midsomeru a okolí.

Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu...

Reklama