Některou věc si oblíbíte a když si chcete koupit podobnou, už na ni nikdy nenarazíte. Takovou zkušenost má čtenářka s nickem minerálka, která už dlouhou dobu shání měkkoučkého kulicha, kterého si pořídila před čtyřmi lety.

Byly doby, kdy jsem děsně řešila, jak vypadám - v každé čepici jsem si připadala jako debil, navíc mi pak vlasy trčely na všechny světové strany... A tak jsem hodně let řešila zimu kapucí. Pak přišly na řadu čelenky, sice mi nemrzly uši, ale stejně mě bolela hlava z mrazu.

Asi před 4 lety jsem se zamilovala do bleděmodrého kulicha s bambulí. Je krásně měkoučký a od doby, co ho mám, ho nosím každou zimu. Chodím v něm venčit čubinu, klidně v něm jedu do práce metrem přes půl Prahy, byl se mnou na horách. Bohužel mám jen ten jeden modrý, ale už jsem na stejně měkoučký nikde nenarazila.

Takže až v zimě v Praze potkáte osobu v červené bundě, černých kalhotách, hnědých botách a modrém kulichu - to neutekl klaun z cirkusu, to si to jen já šinu do práce! :-)

Přikládám fotku, kde v kulichu bobuju se synkem kamarádky uprostřed sídliště.

kulich

minerálka

Milá minerálko, jsem přesvědčena, že se na vás teď vyhrnou nabídky na podobné kulichy, že nebudete vědět, kterého dřív.

Co vy na to, milé ženy-in? Nemáte náhodou tip, kde podobného kulíška koupit? Tak sem s ním, dokud ještě není taková zima. A jak jste na tom s čepicemi vy? Nosíte také kulichy, nebo dáváte přednost jiným typům pokrývek hlavy?

Napište nám na: redakce@zena-in.cz

Reklama