Rodina

Miminko podle hvězd

 

Chcete počít miminko, a nejste si jistá svými plodnými dny? Věříte, že všechno je ve hvězdách? Plní se vám váš horoskop? Podle známého astrologa Emila Havelky jsou ve hvězdách i dny, které jsou vhodné k početí dítěte.

 

Možná si některé čtenářky pamatují, jak na Žena-in před několika lety probíhal on-line rozhovor se známým astrologem Emilem Havelkou. Ještě původní složení redakce bylo omráčené informacemi, kterými je Emil Havelka doslova zvedal ze židlí. Nepotřeboval žádné tabulky, žádné mapy hvězd, měl postavení oblohy v hlavě. Na dotaz, jak to všechno ví, se jen skromně usmíval,  že už dělal tolik horoskopů, že to nelze zapomenout. On-line rozhovor byl tehdy velmi úspěšný, i když se, bohužel, na všechny položené dotazy nedostalo.

 

Protože s ním máme dobrou zkušenost, napadlo nás udělat tento článek. Navíc nás k tomu přivedly kamarádky, které řeší otěhotnění. A věří na hvězdy.

 

Početí dítěte a problémy otěhotnění jsou témata, která vás velmi zajímají. Zabývá se jimi i tento astrolog. Obracejí se na něj ženy, které zajímá, jaká data jsou pro ně důležitá při možnosti otěhotnění.

 

Co si myslí astrolog Emil Havelka?

Stejným problémem, tedy neplodností a sterilitou na straně jedné a zabráněním nechtěného otěhotnění na straně druhé, se lidstvo zabývá od svého počátku. Řešit tyto závažné otázky se s velkým úspěchem pokouší tzv. lékařská astrologie.
Také v dnešní moderní době se používají některé astrologické techniky pro výpočty plodných dní nebo pro sestavení osobních astrologických antikoncepčních kalendářů.

Individuální astrologický kalendář plodných a neplodných dní je vhodný pro ženy, které touží po dítěti, a dosud marně (ale také pro ženy, které nemohou používat běžnou antikoncepci třeba ze zdravotních důvodů, a chtěly by se proti nechtěnému otěhotnění chránit).

http://www.havelka-astral.cz/

 

 

Věříte na horoskopy? Už vám někdo dělal osobní horoskop? Ovlivňuje vás? Myslíte, že všechno je ve hvězdách?

 

 

   
18.01.2006 - Těhotenství a porod - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [12] Julianna [*]

  Na Emila Havelku nedám dopustit, ten, kdo odsuzuje astro kalendáře plodných dní, by si o nich měl něco nejdřív zjistit, fungují a nesouvisí s menstruačním cyklem. Za kalendář bere 200, je to na rok dopředu.

  superkarma: 0 25.10.2008, 00:07:53
 2. avatar
  [11] Vivian [*]

  Monina: ještě jsem neviděla astrologa, který by chtěl za osobní horoskop 2 tisíce

  superkarma: 0 21.01.2006, 12:11:27
 3. avatar
  [8] Libajec [*]

  Náš mrňousek je podle tohohle "oplodňovacího" horoskopu. Nedokáži nezávisle posoudit zda to na něj a jeho vývoj mělo nebo má nějaký vliv. Otěhotňování mi trvalo asi 9 měsíců a pak bylo vše OK, porod i mimi po tom. Druhé plánajeme "vyrobit" stejným způsobem.

  superkarma: 0 18.01.2006, 14:21:42
 4. avatar
  [7] Linde [*]

  před chvílí jsem u žeského doktora viděla reklamní leták na test na plodné dny - takový protiopak těhotenského. Cena = 49Kč.
  No přijde mi to zaručenější a hodno moderní doby

  superkarma: 0 18.01.2006, 12:58:32
 5. avatar
  [6] Vivian [*]

  Pokud to funguje, tak proti tomu snad nikdo nemůže nic mít, ne?

  superkarma: 0 18.01.2006, 11:52:24
 6. avatar
  [3] jiti [*]

  Havelka je strašnej cip, umí odhadnout lidi, ale u mne se spletl

  superkarma: 0 18.01.2006, 10:36:42
 7. avatar
  [2] Aja [*]

  Havelka je spíš zlatokop Hlavně si od něj nekupujte žádné čaje a bylinky...jen aféra s toxicitou jeho produktů odezněla, už se schyluje ke druhé
  Podle úhlu pravděpodobnosti dnes může věštit prakticky každý

  superkarma: 0 18.01.2006, 07:19:30
 8. avatar
  [1] Linde [*]

  proč sem strkáte takový blbosti? Ta tabulka na údaje je podle stejných výpočtů jako na gyndě a tam mi spočítá nejlepší den doktor zadara, a né jako tento zloděj za 250 Kč. Prý podle hvězd- je to naprosto obyčejný výpočet plodných dnů dle menstruace

  superkarma: 0 18.01.2006, 06:23:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme