První příspěvek přišel od paní Miluše. S manželem podle letáků nakupují, porovnávají ceny. Horší už to je s cenami přímo v hypermarketech, které jsou napsány - tak nějak nepochopitelně.

Dobrý den
Asi budu směšná, ale podle letáků se řídím pořád. Už dva roky jsem v invalidním důchodu a tak nejenom že nechodím do práce, ale máme i hluboko do kapsy.Když porovnám ceny, tak se opravdu velice liší. S manželem si píšeme na lísteček věci, které potřebujeme nakoupit, abychom zbytečně neutratili. Teď před Vánocemi obzvlášť sledujeme ceny. Jestli mě někdo napálil? Ano, bylo to jednou, když jsem jeli do Te…. a tam měli velkou ceduli : bavlněné ponožky, 5 párů za 100 Kč. Vypadaly opravdu kvalitně, manžel se synem trhají ponožky jako by byli z papíru a tak jsem je vzala rovnou dvakrát. U pokladny mi pak prodavačka účtovala za jedno balení 350 korun, tedy celkem 700 korun. Zůstala jsem jak opařená a odvolávala se na reklamní ceduli. Pokladní vůbec nevěděla která bije a odkázala mě o patro výš na reklamaci. Tam mi paní vysvětlila, že ty ponožky stojí 100 Kč jen v případě, když máme nákup nad 500 Kč,  to tam ale nikde napsané nebylo. Usmála se, že za to nemůže, ale že to půjde hned upřesnit. Ponožky jsme stornovali.

A co myslíte? Ta stejná reklama tam byla takto nepochopitelně napsaná i za 14 dní, nic neopravili. Ale to už jsme měli nákup nad 500, tak jsem je vzala. Takových klamavých reklam je určitě víc, a to nejen u letáků, člověk se nesmí bát ozvat.

Miluše

Pozn.red. : Text nebyl redakčně upraven

Vůbec nejste směšná, spousta lidí má hluboko do kapsy a obzlášť teď před Vánocemi bude porovnávat ceny na letácích. Jen aby ale byly platné a nebylo to nakonec jako s těmi ponožkami. Děkuji za příspěvek a přeji klidné nákupy.
Saša

Téma dnešního dne 8. listopadu: Reklamní letáky

  • Nacházíte ve vašich schránkách reklamní letáky?
  • Vyhazujete je nebo do nich rády nahlédnete?
  • Porovnáváte ceny?
  • Nakupujete podle nich?
  • Kdy nejvíce? (Vánoce, Velikonoce, výprodeje)
  • Byla jste někdy podle reklamního letáku napálena?
  • Obtěžují vás?
  • Nevadí vám?

Vše o letácích pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
Jednu nakupující nenapálím, ale odměním malým dárkem:
3 x luxusní  tělový krém AVON – naturals: s mlékem a medem, s vanilkou a s růží a broskví

krem

Reklama