Miluju vůni léta! Mateřídouška, jehličí, letní louka… je to prostě nádhera. Taky potřebuji, aby mi vonělo všechno jídlo, které si pro sebe připravuji. Dávám si hodně záležet, používám často čerstvé bylinky – zvlášť v tomto ročním období, kdy jsou všude dostupné (hlavně u mě na balkoně :))
.

Nejhorším obdobím proto pro mě bylo těhotenství, kdy mi ze všech vůní bylo příšerně zle. Úplně nejvíc jsem nesnášela vůni smažené cibulky, kterou jinak za normálních okolností samozřejmě zbožňuji. Ale nemohla jsem používat ani žádný parfém – bylo to strašlivé. Skoro celých devět měsíců! Všichni tvrdili, jak se tyhle nevolnosti vylepší po třech měsících – já jsem byla ta výjimka, které bylo zle od začátku do konce. Musela jsem se i do jídla hrozně nutit, nějaké ovonění bylinkami nepřipadalo vůbec v úvahu.

Ale teď, teď už zase můžu všechno, chutě se mi vrátily, a i když jsou malinko jiné než předtím, nemusím už s každou vůní běhat na záchod.

 

Eliška


Milá Eliško, moc děkujeme za příspěvek. To muselo být teda strašlivé! Hlavně si pak o blijící dívce u metra myslí lidé různé věci, jen ne to, že je zrovna těhotná, že?

Reklama