Čtenářka Petra věří, že kůň je posvátné stvoření. Její přezdívka má ke koni vlastně docela blízko. Získala ji na jednom táboře, když „akčnila“ kolem rozdělávání ohniště...

Kde můžete potkat zebru? Nejen v Africe a v zoo, narazit na ni můžete třeba na táboře.


Ahoj já kdybych mohla tak bych si přála být koněm. Kůň je totiž posvátné stvoření moc se mi to zvíře líbí je veliké a celkově krásné. Jeho dlouhé nohy hříva ocas ,prostě vše co k tomu zvířeti patří.

Pak bych taky měla říct že mně říkají někteří mí kamarádi zvířecí přezdívkou. Neříkají mi rozhodně kobylo když se mi líbí kůň ale Zebro nebo Strajpsy. Strajps byl v jednom filmu zebra tak proto. A jak jsem vlastně k přezdívce přišla? To je jednoduché jednou na táboře jsem pomáhala nosit větve a klády na táborák. Větve jsme musely tahat z druhé strany za potokem. Já a pár mých kamarádů pomáhalo vedoucím. My jsme tahaly klády a větvě oni je řezali. Musely jsme je tahat přes most a přes celej tábor k ohništi. Já jsem samozřejmě lítala s větvema jak vítr ostatní totiž nesly ještě první větev a já už nesla druhou. Díky tomu, že jsem měla na sobě pruhované tepláky i tričko, tak mi pak začali říkat zebro Strajpsy.

Několik dní to Trvalo než jsem si na přezdívku zvykla já i ostatní. Ale teď když přijedu na tábor a máme se představit tak se nepředstavuji Petra ale zebra Strajps. Teď už na přezdívku slyším i když třeba nejsem na táboře ale ve městě nebo doma a potkám nějakého táborníka a on mi řekne ahoj zebro Strajpsy a mě se to líbí. Některým třeba vadí že mají přezdívky já jich měla taky hodně těch, co se mi nelíbily, ale tahle si rozhodně sedla a mě se líbí.

Petra

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 10. 2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama