Čtenářka Beetty má ráda vazbu květin i aranžování suchých vazeb. Podívejte se, jakými výtvory se pochlubila.

Rozhodla jsem se přispět do dnešního tématu – které je mi dost blízké. Mám ráda kolem sebe vše pěkné a barvy podzimu k tomu bezesporu patří.

Pozoruji na sobě čím jsem starší, mám raději podzim a jeho příjemnou atmosféru. Podotýkám, to nejsem, zas až tak stará....  :-))

Mezi mé záliby patří, mimo jiné, i aranžování květin -s ním „kráčí ruku v ruce“ i výroba suchých vazeb, které zpříjemňují a zdobí náš domov. Zanechávají v sobě vzpomínku na příjemné slunné letní dny.

Většinu kytiček si pěstuji sama na naší zahrádce. Nemohu zde vyjmenovat všechny, ale pár zástupců si neodpustím: jsou to např. zaječí ocásky, mochna, slaměnky, cínie, různé trávy, či skalničky, výborným materiálem je bezesporu statice - bílá i barevná. Velké množství rostlinek nacházím také na polích, loukách nebo v lese - šípky, jeřabiny, žaludy, vratič, řebříček, klásky obilí (oves je úžasný), nebo taková borová šiška, kaštany či makovice - no učiněné poklady. Zasvěceným čtenářkám nemusím určitě víc vysvětlovat.

Všechny tyto rostliny si během léta nasuším, některé nastříkám barvou ve spreji. Jakmile začne venku sychravé počasí - ponořím se do práce. Většinou aranžuji do různých nádob, jako jsou misky, vázy, talíře, a to buď k postavení na stůl, či k zavěšení na stěnu - fantazii se prostě meze nekladou. Tady je několik mých „radůstek“ na ukázku.... :-))  Doufám, že se vám budou alespoň trošku líbit a třeba vás i inspirují....  Tak směle do toho :-))  Zdravím všechny takto „postižené“ jako jsem já.... :-))  

d1

d2

d3

d4

d5

d6

d7

d8

Beetty
Text nebyl redakčně upraven


Děkuji Beetty za zajímavé fotografie. Obdivuji všechny lidi, co dokážou něco stvořit rukama. Jste moc šikovná!

Dnešním tématem dne je:

Podzimní výzdoba bytů, domků, nebo zahrad.

Posílejte mi fotografie, posílejte mi příběhy o tom jak trávíte tyto krásné dny, posílejte mi videa, nebo odkazy na ně.

Čekám na vše na e-mailu

redakce@zena-in.cz

A jednu, nebo více z vás odměním za příspěvek, který mi pošlete, knihou. Ta udělá radost jistě nejen vám, ale i vašim dětem nebo vnoučatům.

kniha

Pochlubte se, jak jste šikovné!

Reklama