Cestování

Miluji řízení a nebojím se!

Dobrý den,

já řízení auta miluji. Jsem vášnivá řidička, takže samozřejmě jezdím i v zimě. Řekla bych, že v zimě mě to i více baví. Na silnicích se občas bojím, ale spíše těch bláznivých mužů, kteří jezdí jako závodníci, nalepí se na vás.

Situace na silnicích se jinak nebojím. Jezdím docela často jak po Praze, tak i mimo Prahu po dálnici. Na D1 jsem ještě nikdy nejela, a řekla bych, že z té mám opravdu strach! Jela jsem tam jednou autobusem a to stačilo. Párkrát už jsem na náledí dostala smyk, ale protože jsem měla kurz smyků, zvládla jsem ho dobře a nic se naštěstí nestalo!

Už se moc těším na tuhle zimu. Nevadí mi ani stát v koloně. Ale opravdu mi nejvíc vadí, když řídím a vedle mě sedí přítel, který mi do řízení neustále mluví, a já jsem pak nervózní a udělám nějakou chybu! Myslím si, že tohle nemá ráda žádná žena řidička, že.

Tereza Kovaříková


Takže jedna nebojácná se opět vynořila na volantu a řítí se se svým vozem do vánice. Já vám přeju, abyste z ní zase na druhé straně vyjela zcela neporušena.:) Kdo ještě se nebojí zimy a ledu a sněhu a šílenců za volanty? Pište mi na adresu redakce@zena-in.cz!

   
06.11.2006 - Zahraničí - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Oři [*]

    Hm, tak to znám. Já taky moc ráda jezdím. A můj mladej mi do toho taky furt kecá, já pak dělám blbosti.

    superkarma: 0 06.11.2006, 14:09:28

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme