Také neodoláte ani v zimních měsících kouzlu lahodné, sametově jemné zmrzliny? Není nic jednoduššího než si ji spolu s dítkem vyrobit! Smetanová, ovocná, čokoládová… dětské ani vaší fantazii se meze nekladou. Nejen, že za minimum námahy můžete mít v mrazáku opravdový zmrzlinový skvost, ale ještě prožijete příjemné chvilky a vaším dítkem, kterých je v dnešní uspěchané době opravdu málo.

Jste zvědavá jak na to?

Pořiďte si Továrnu na zmrzlinu!

Továrna na zmrzlinuVyrobte si pravou domácí zmrzlinu ve vašem vlastním zmrzlinovači. Přístroj za vás zvládne všechnu práci!

Připravte si směs na zmrzlinu podle přiložených receptů, umíchejte ji a dejte do speciálního přístroje. Ten zapněte, umístěte do mrazáku a za cca 2 hodiny máte vyrobenou parádní zmrzlinu! Dobrou chuť!

Díky dvěma vaničkám můžete udělat dvě různé příchutě najednou!

Jak přístroj funguje:

Zmrzlina se vyrábí ve dvou fázích: namíchá se před zamražením, a poté se automaticky míchá během mražení. Automatické míchání se aktivuje podle teploty zmrzliny, kterou měří teploměr v přístroji. Když teplota zmrzliny klesne pod 4 °C, zahájí se automatické míchání. Přístroj spouští míchání v intervalech podle teploty zmrzliny, dokud není směs zmražená a hotová.

Rozměr samotného přístroje: 23 x 12 x 10 cm - do mrazáku se pohodlně vejde a zmrzliny bude akorát pro každého!

Na závěr malá ochutnávka toho, co vás čeká!

Čokoládová zmrzlina s kousky čokolády

Suroviny:

100 gramů polosladké čokolády

1 polévková lžíce cukru

500 ml (2 šálky) šlehačky

1 šálek malých čokoládových kousků nebo nahrubo nastrouhané čokolády (mléčné, polosladké nebo bílé čokolády)

bejbynet

Pokyny:

 1. Rozpusťte 100 gramů čokolády v mikrovlnné troubě nebo ve vodní lázni na mírném plameni, a poté přisypte cukr. Požádejte o pomoc dospělou osobu.

 2. K rozpuštěné čokoládě postupně za stálého míchání přidávejte smetanu.

 3. Nechte směs na 30 minut vychladit v lednici.

 4. Vyndejte směs z lednice a přidejte malé kousky čokolády nebo nastrouhanou čokoládu. Dobře promíchejte.

 5. Dejte směs do přístroje a řiďte se návodem k obsluze.

Dobrou chuť!

Také vás Továrna na zmrzlinu zaujala? Pak pro všechny z vás máme skvělý TIP! Společnost www.bejbynet.cz nabízí Továrnu na zmrzlinu za bezkonkurenční cenu 249 Kč! Nevěříte? Pak se přesvědčte ZDE http://www.bejbynet.cz/albi-tovarna-na-zmrzlinu.html

Více hravé inspirace najdete na stránkách www.bejbynet.cz

O společnosti Bejby.net

Bejby.net patří mezi největší internetová hračkářství v České republice. Sortiment se neustále rozšiřuje, skladem má aktuálně přes 50 000 produktů. Na stránkách jsou vždy uvedeny aktuální stavy skladu!

V současné době Bejby.net zasílá balíčky po celé České republice a Slovensko, není však problém se individuálně domluvit i na zaslání do jiné země.  Díky systému expedice Bejby.net zasílá většinu balíčků již v den objednání.

bejbynet

Můžete se přijít inspirovat také do kamenných prodejen. Najdete je na adresách:

  • Bořivojova 17, Praha 3
  • K Černému Dvoru 24, Praha

A nezapomeňte, že KDO SI HRAJE NEZLOBÍ! 

Reklama