Pokud budete připravovat slavnostní tabuli, vybraný jídelníček, pak je pro vás značka Pâté du Chef a její paštiky velkou inspirací. Paštiky v dárkovém balení jsou vhodné i jako vánoční dárek pro vaše blízké, které ocení delikatesní dárek. Více najdete na http://www.pateduchef.cz/

Jaké jsou naše recenze?

Čtenářky a bloggerky, které paštiky Pâté du Chef ochutnaly nám vyplnily jednoduchý dotazník, kam napsaly svou recenzi. Po přečtení všech dvaceti hodnocení musíme uznat, že toto testování se náramně povedlo! Paštiky Pâté du Chef chutnaly úplně všem a v recenzích se nejčastěji opakovala tato vyjádření: Skvělé, úžasné, delikátní, jemné a výtečné, skvělé receptury, miluji paštiky Pâté du Chef! Musím si je na svátky koupit! Většina testujících také potvrdila, že vánoční balení paštik Pâté du Chef vypadá krásně a určitě jsou vhodné jako vánoční dárek. Testování potvrzuje i naše redakce – tyto paštiky jsou prostě skvělé!
 
Podívejte se na naše fotky, jak jsme si vánoční párty s Pâté du Chef užili!

Co jsme od Pâté du Chef testovali? 
 
PÂTÉ DU CHEF PAŠTIKOVÉ MINI DORTÍKY 330 g
Paštikové mini dortíky jsou naprostou novinkou na českém trhu a jsou tím pravým, pokud chcete ozvláštnit Vaši sváteční tabuli nebo někoho obdarovat dárkem v podobě exkluzivní paštiky. Snadno je lze vyklepnout na talíř, odekorovat tím, co máte rádi a můžete podávat. Jsou také skvělou alternativou za tradiční sladké dorty. K dostání jsou v pěti různých příchutích – mandlová, provensálská, bruselská, kachní s pomerančem a pečené maso.
 
- Paštika s kachními játry a dekorací pomeranče
- Mandlová paštika s dekorací mandlí
- Provensálská paštika s dekorací
 


PÂTÉ DU CHEF PAŠTIKOVÁ MINI BONBONIÉRA 150 g

Vánoční paštiková bonboniéra je delikatesou, která nadchne nejen všechny milovníky paštik, ale také Vaše hosty či blízké. Jedná se o výběr těch nejlepších paštik a k dostání je v atraktivním balení obsahujícím 6 kousků. Složení příchutí je následující - mandlová, s kachními játry a šampaňským a bruselská s brusinkami, a každá z těchto paštik je obsažena dvakrát. Na trhu k dostání i ve větším 200g balení.

PÂTÉ DU CHEF SKLENICE 125 g
Pro paštiky ve skle s drátěným program jsou typické zajímavé a velmi netradiční příchuti (např. Madeira, šunka Merano, skotská whisky, apod.)
 
PÂTÉ DU CHEF a SANPAREIL MÍSY 1,5 kg
Paštiky v keramických nebo plastových mísách jsou ozdobou každé akce. Kromě výborné, krásně odekorované paštiky Vám vždy zbyde i miska k dalšímu používání.
 
-  PÂTÉ DU CHEF Ardénská paštika s jablky v keramické formě
- SANPAREIL Paštika se srnčím masem, švestkami a brandy

 
KRAJANKA TUNELY 1 kg
Paštikové tunely značky Krajanka jsou již stálicí mezi českými paštikami. Jsou k dostání v několika neodolatelných příchutích. Např. brusinová paštika je jednou z nejoblíbenějšími příchutí, hlavně tedy mezi ženami. Paštika s pečeným masem je zase zajímavá svou hrubou strukturou, takže ji ocení spíš možná muži.

U paštikových specialit Pâté du Chef je kladen velký důraz především na kvalitu použitých suroviny a recepturu. Tyto speciality se k vánočním svátkům hodí nejen luxusním balením, ale také vybraností chutí jednotlivých paštik. Každá návštěva i vaše rodina jistě ocení tyto lahůdky, protože obliba prémiových paštik s nevšedními příchutěmi a ingrediencemi se u nás těší stále větší a větší oblibě. Paštiky Pâté du Chef přináší zákazníkům neobvyklé receptury a příchutě (např. Cassis, Portské víno, šampaňské nebo třeba vanilka).


Více najdete na http://www.pateduchef.cz/

Naše články:
http://zena-in.cz/clanek/delikatesni-vanoce-v-podani-pastik-pate-du-chef

Reklama