Týden nabitý akcemi - Zumba, Den otevřených dveří a slevy do Aquaparku i SPA centra

spaMilovníky aktivního odpočinku i relaxace čeká od 25. do 31. října 2010 v Aquapalace Praha Wellness akce, v rámci které můžete po celých sedm dní vyzkoušet speciální sportovní radovánky, zvýhodněné vstupné do Vodního a Saunového světa i Fitness a SPA centra v Čestlicích. Pro návštěvníky je připraven také Den otevřených dveří, a to ve dnech 28. a 29. října. Zájemci si mohou zdarma prohlédnout SPA a Fitness centrum a také si ho hned vyzkoušet, protože v tyto dny je vstup mezi 15–20 hodinou do fitness po registraci zdarma. Dále se mohou všichni těšit na ranní plavání nebo cvičení Body Jam s Riou Hrušovskou, jedná se o první veřejnou hodinu projektu Krásnější s ELLE. Na místě si mohou zájemci zakoupit i DVD se cvičebním programem.

Vyzkoušejte si luxusní SPA a Wellness

Celý týden mohou návštěvníci využít 15 % slevu na veškeré služby do SPA a Wellness. Sleva se vztahuje na služby dle platného ceníku, neplatí již pro cenově zvýhodněné balíčky. Po celý týden stále platí nabídka 40% slevy na celodenní vstupné pro studenty a 20 % sleva na vstup do vodního a saunového světa seniorům s dětmi. A také od pondělí do pátku lze využít nabídku Happy hour, kdy je od 14–16 hodin sleva na jakékoli vstupné do vodního světa a saun 20 %.

Akce - podrobný přehled Wellness týdne

Předskokan akce – Neděle 24. 10.
Indoorcycling marathon - zažijete pořádnou jízdu ve Fitness Aquapalace Praha. Marathon začíná v 16.00 a končí v 19.00 hodin.

Úterý 26. 10.
Den s firmou Thalgo – od 10.00–22.00 dostanou klienti na každé ošetření kosmetikou Thalgo 20 % slevu a dárek v podobě poukázky na balneoterapii.

Středa 27. 10.
Ke vstupu do fitness zdarma vstup do Vodního světa nebo Saunového světa na 1 hodinu
Jako dárek ke vstupu do Fitness centra Aquapalace Praha dostane každý hodinový vstup do Vodního světa nebo Saun na 1 hodinu zdarma.

Čtvrtek 28.10.
Ranní plavání od 8.00 hodin ve Vodním světě Aquapalace Praha

Sportovně- relaxační odpoledne
V době od 13.30–18.30 hodin bude probíhat skupinové cvičení zumba, tae-bo, aquaerobic a poté relax v saunách za akční cenu 390 Kč.

Den otevřených dveří od 15.00–20.00
Možnost zdarma prohlédnout si SPA a Fitness centrum a také si ho hned vyzkoušet. Po registraci v Aquapalace Praha je v tyto hodiny vstup do fitness a na skupinové cvičení zdarma.

Ria Hrušovská ve fitness Aquapalace Praha, prezentace projektu Krásnější s Elle
Mezi 16.00 - 18.00 bude probíhat cvičení Body Jam, které povede Ria Hrušovská.

Pátek 29.10,
Den s firmou Payot
Každý, kdo si mezi 15.00–22.00 zakoupí ošetření kosmetikou Payot dostane navíc jako dárek čištění pleti ultrazvukem. Na každé kosmetické ošetření Payot je navíc sleva 20 %.

Reklama