Zaposlouchejte se do písniček na přání, které si vybrala posluchačka našeho internetového rádia ŽENA-IN.cz, paní Svata. Věštba: Svato, vy jste velice citlivý člověk, že?

IAčkoli je již po poledni, dostávám se ke zpracování věšteb, které dorazily ráno. Již nyní je jasné, že nestihnu zahrát všechny písničky, které jste si přály, milé posluchačky. Pokusím se jich ale zahrát co nejvíce! Ty následující posílám Svatě...


Dobré ráno,

Dnes mi to nedalo a výjimečně odpovídám na redakční výzvu, jelikož bez hudby skoro všech žánrů (kromě něčeho hodně, ale hodně hard J) si těžko dokážu představit denní fungování. Takže pouze náhodný výběr z mých stálic:

Sbor židů z Nabucca miluju jak v operním provedení, tak v tomto popovém.Spolehlivě mne rozbrečí.To je jediná píseň, kde se mi Bartošová líbí J:

A od Elánů miluju skoro všechno, prostě srdeční záležitost, takže pouze velice okleštěný výběr :

A ještě jeden Ravel, který je skvělý jak v klasickém provedení, tak v tomto zpívaném.

Přeju celé redakci pěkný den a pěkný poslech!

Svata

Pozn. ret.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Věštba pro Svatu

Milá Svato, vy jste velice citlivý člověk, nepletu-li se. Máte ráda tajemství a chvilky romantické chvilky ve dvou. Myslím, že máte již odrostlé děti a těšíte se na vnoučata. Rodina je dnes pro vás to hlavní. Nesla jste hodně těžko, když se děti stěhovaly a jste vždycky ráda, když přijedou. Myslím, že jste v životě velice šťastná.

Písnička, kterou vám posílám s vámi souvisí jen jménem, ale prostě jsem si na ni vzpomněl - třeba vás potěší!

Líbí?

Téma dne 9. listopadu 2011: Věštecké rádio ŽENA-IN.cz

  • Posílejte mi odkazy na vaši nejoblíbenější písničku, kterou najdete na portále YOUtube!

Napište mi k těmto odkazům, co konkrétně se vám na téhle písničce líbí, napište ještě dalších pár skladeb, které máte ráda (celkem maximálně 5), a já vám prozradím, jaké jste - ano, budu vám opět (jako již několikrát) věštit. Tentokrát z oblíbené hudby.

Kromě věštby dvě z vás, které si nechají nahlédnout do Osudu, budou mít šanci získat krásný dárek. Totiž knížku Poselství run od Renaty Herber (vydal Knižní klub).

Vaše písničky očekávám 9. 11. 2011 do 15.00 hodin na e mailové adrese...

poselstvi

Anotace knihy
V nové knize známé české věštkyně ožívá tentokrát runová magie. V runách je obsaženo prastaré vědění o skrytých nebeských i zemských proudech a runové rituály si dodnes uchovávají velkou sílu. Publikace se věnuje především významu jednotlivých znaků, které jsou výtvarně ztvárněné na kartách, a typům věštění, ale obsahuje i základy severské mytologie a uvádí využití run v lidovém léčitelství i oblíbené receptury našich severských předků. Knihu doplňuje překrásně barevně provedená sada karet.

Reklama