Vztahy

Milovat se v přírodě, nebo na stole...

 

Ach nevím kde začít....
Je to už skoro rok a mně je jako kdybych se to dozvěděla včera... Ta kýžená slova:viděli ho s NÍ..s ní ..tzn. né s Vami..né s mámou, ani né se sestrou, ale s tou co je štíhlejší, krásnější, nosí sukýnky a pod tričkem "pětky".. ..Ta, co Vám už roky pomstychtivě ničí každou začínající láskujen proto, aby jste právě VY nikdy nebyla štastná..ta, které se vždy povedlo Vám ublížit ..která si na Vás zasedla..a o níž to on vše věděl a přesto právě s ní ..
 
Z počátku jsem v pláči lapala po dechu kamarádce do telefonu, která se na to už nemohla dívat jak já naivně ho stále miluji a o ničem nevím....jak mi lže a vyvrací mi do telefonu každou anonymní smsku o jeho nevěře..než mi to vše došlo do hlavy.
 
(No mohla jsme to přece jenom trochu tušit..znáte to: na každým šprochu pravdy trochu..
ale když si myslíte že jste potkala toho pana Pravého a s kterým budete navždy tak nevidíte kolem sebe..)
 
Zatím jsem věděla jen o tom, že s ní byl a že proběhly nějaké ty polibky tak jsem se vzchopila, řekla si, že tentokrát mi ona vztah nezhatí, tentokrát nevyhraje..já jsem ta silnější a předvedu jí to.. tak jsem jela za ním na víkend..byla zrovna jedna taneční akce tak jsem to s ní spojila..
 
Kamarádka mě přesvědčila do toho nejvyzývavějšího oblečku co mám a šla jsem...choval se tak láskyplně a já chladně s tím, že mi ty anonymy kazí náladu..
Nakonec se urazil, že když mu nevěřím, že je mi věrný tak ať si dělám co chci.. Krev mi proudila v těle že jsem byla v jednom ohni, ale pak jsem za ním přišla a vzala mu hlavu do rukou a řekla: Já vím že mě miluješ a že by jsi mi nikdy neublížil a nepodvedl s tou,která mi celý život jen ubližuje..věřím ti že nejsi takový hajzl..miluji tě..
 
Představte si, že se v něm ani trochu nepohlo svědomí...Tak jsem se svlékla vrchní kabátek a ukázala jsem se mu v čem jsem vlastně přišla na ples..Najednou se z něj stalo zvíře,které je v pasti..nevěděl co dělat, žárlivost se mu vháněla do hlavy a on: já nežárlím nežárlím ale jestli na tebe někdo šáhne tak ho zabiju,zabiju!! Řval na mě ve vzteku..já jen mňoukla a s hrdostí se šla projít po celém sálu..dokud jsem nedošla k mému nej příteli který mi dopodrobna popsal co všechno a kde ty dva spolu co dělali, ať ho v okamžiku jdu poslat k vodě..že když mě podváděl s takovou místní courou která od 13ti dává každému na potkání a ničí místní vztahy i manželství, tak ať jdu od něj..že mám na lepšího...
 
Kamaráda popis o rozdávání si to v přírodě, na stole, u ní v obýváku atd. mě zatmívalo mozek..šla jsem za ním..a říkám zas mi někdo něco řekl, že jste spolu spali..a on se mi vysmál do obličeje a já že chci vědět co on na to..
Najednou se podíval do země a já věděla že teď to přijde.."něco na tom pravdy je"..řekl..a já :cože???!!! on:"Byl sem s ní na procházce.."
 
Ale to jsme těch lží už měla právě dost a začla jsem:"Řekni že si s ní spal..!!!"..
On:"Ne!"a vysmál se mi.
 
Já  ještě asi 3x po sobě a on nakonec povolil a zašeptal: "Ano,ale jen jednou.."
To mě opět nadzdvihlo a opět jsem na něj křičela:Řekni že 3x,řekni..!!.. Opět se mi jen vysmál..Tak mě ty jeho výsměchy urážely, ale nakonec opět povolil a zasípal:3x.. VYHRÁLA JSEM.. proběhlo mi hlavou, která po tom křiku a tou bolestí vymáhat z něj v této situaci ještě pravdu, byla už absolutně odkysličená.. a omdlela jsem mu do náruče.. vzal mě na čerstvý vzduch, kde se mu nahnaly slzy do očí, když mě viděl.. Od této doby už ani jeden nezapomeneme..
 
Já stále pláču s bolestí na srdci i duši a on stále lituje a nadává si - co mě to vlastně provedl.. Když jsem od něj odešla za kamarádama, ještě nikdo netušil co se mi honí v hlavě za bláznivý plán.. Neopustím ho..nemohu..ona nevyhraje..a ještě líp .. až se do mě zas zamiluje tak mu udělám to samé..
 
Blížilo se ráno a ples skončil, lidé zmizeli, a zůstali jsme tam jen my dva .. já seděla a nevěřícně  koukala do zdi .. on seděl vedle mě a brečel.. Venku už svítalo a já po 3hodinách ticha řekla:"Jdeme spát"..on nevěřícně koukl na mě..jak po tom všem jsme ochotna s ním spát v jedné místnosti..celý štastný vyskočil a vzal mě k sobě..
 
Stáhla jsme se do kouta postele a on naproti mne..asi se ve mně něco zlomilo, či jsme už vychladla..řekla sem mu ať už nebrečí, že se s tím pokusím vypořádat..a objala sem ho..stále plakal a já měla z ničeho nic chuť ho zneužít..tu bolest jsem chtěla vykoupit aspoň malou záplavou vzrušení a blaha..dalo by se říci, že jsem ho psychicky znásilnila..donutila jsem ho totiž, aby se choval jako chlap ve chvíli, kdy byl uplakanej jako kluk a spíše potřeboval něhu..byla to pomsta, které nikdy nebudu litovat..doplatil na to, čím on mi ublížil..SEXEM..neměl dostatek sexu a tak mě podváděl?? Tak teď má příležitost se zas vydovádět,néé? Jo bylo to oko za oko..bylo to ode mne odporný ale mě to pomohlo..
 
Ovšem časem to začlo být vše horší..teda jen u mě.. z něj se stal poslušný, ochotný, věrný beránek..
Ze mě zničená bytost, která pláče kdykoliv jen zavře oči.. protože je stále vidí jak se milují nechutně na lince, na stole atd.. Stále je vidím, když ráno vstanu, když piju kafe, obědvám, jdu po ulici, v TV vidím ve filmu nevěru, když usínám na mokrým polštáři a když spím.. Pořád se mi to jako video s RE: promítá v hlavě a bohužel i při sexu s ním..takže nulová uvolněnost, myšlenky na špatnou postavu, menší prsa, velký zadek a nechuť se odmalovat když jdem spát..a samozřejmě MÁ nechuť - u něj nepochopitelná, milovat se v přírodě, na stole atd. ;-(
 
Postupem času z něj dostávám vše, jak to bylo, co cítil, že jí bral jako děv.. že byla frigidní a to on nesnáší -a mě napadá proč se mnou je..Jestli jen kvůli tomu, že já jsem vášnivá, či že pro něj vše dělám a snáším jeho nálady...
Nejhorší je, že stále si myslím že lže..a to mě trápí, že už mu nikdy nebudu věřit...

Na přání čtenářky vydáváme tento příběh zcela anonymně.
   
09.05.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [12] karlik [*]

  Elvie: Jak by Elvie bylona světě krásně kdyby nebylo různých donašečů a závístivých šťouralů kteří jednají způsobem když to na něj prásknu tak třeba ze steku podrží mně.

  superkarma: 0 09.05.2005, 22:15:37
 2. avatar
  [11] Eva_CZ [*]

  Myslim, ze by pisatelka mela vyhledat pomoc. A nemyslim to ani zle, ani ironicky, ani..... Myslim to fakt v dobrem.

  superkarma: 0 09.05.2005, 21:45:54
 3. avatar
  [10] Elvie [*]

  Je to smutný a mě je z toho taky smutno
  Úplně cítím, jak se pisatelka cítila, jak ji sžírala žárlivost, jak se chtěla dozvědět pravdu, protože v koutku duše doufala, že to není pravda a pak když to přiznal, jak se nenáviděla, že to chtěla vědět, protože na to se prostě nedá jen tak zapomenout a nenáviděla ho, protože tím pošlapal její sebevědomí a ona se najednou cítila tak podvedená, zrazená, neatraktivní...proč by s tou druhou jinak spal... to jsou moje pocity z tohoto příběhu, vůbec mi to nepřipadne zmatené a divné. Žárlivost má tisíc podob.

  superkarma: 0 09.05.2005, 21:12:58
 4. avatar
  [8] karlik [*]

  Připadá mi to jako sebemrskačtví.Nebo se tím snad autorka rajcuje, promiňte ale drážděním se to nedá nazvat.

  superkarma: 0 09.05.2005, 20:23:45
 5. [7] Rikina [*]

  Zmatené - to je eufemismus. Tam není jediná souvislá myšlenka. Kdyby autorce bylo tak 16 let a z toho plesu přišla dnes ráno, dalo by se to možná pochopit, ale obávám se, že tady ani není co chápat...

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:39:31
 6. avatar
  [6] berulinka [*]

  vůbec nevím,co tím chtěl kdo říct

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:35:51
 7. avatar
  [4] ratonito [*]

  Tak to jsem nějak nepochopila a číst znovu se mi to nechce. Je to nějaké zmatené.

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:13:32
 8. avatar
  [3] Channah [*]

  Mám pocit, že je toho autorka sama plná a zmatená. Je to hrozné, jak člověk zabředne do toho bahna nevěry, i když je na vině partner. A pak se sám chová tak, že je mu z toho No já nevím, z jakého důvodu s ním ještě je, když se přes to nedokáže přenést - to chce sebe i jeho trápit nadosmrti? Neříkám, že odpustit je lehké, někdy to třeba ani není možné. Pak ale asi nemá smysl v takovém vztahu pokračovat. Přeju hodně štěstí v dalším rozhodování

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:12:36
 9. avatar
  [2] teb [*]

  Taky z toho nejsem moc moudrá.

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:06:22
 10. avatar
  [1] bookcase [*]

  musela jsem to číst dvakrát, přišlo mi to nějak zmatené , asi to autorka psala jak jí to přišlo na mysl

  superkarma: 0 09.05.2005, 17:01:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme