Shlédli jsme nový francouzský film Milování, ve kterém si zahrál Pavel Liška a Miloš Forman. Jak se nám líbil, to si můžete přečíst v naší minirecenzi...

milovaniNedávno se v kinech objevil nový snímek režiséra Christopha Honoré Milování. Film, ve kterém si titulní roli zahrály Catherine Deneuve a Chiara Mastroianni. Tyto dvě ženy (matka a dcera) prožívají své milostné příběhy v 60. a 90. letech. První v době sexuální revoluce, druhá v době strachu z viru HIV.

Ve filmu se objeví mnoho českých reálií a ve vedlejších rolích uvidíte i naše známé tváře, například Pavla Lišku či Miloše Formana.

Za redakci magazínu ŽENA-IN.cz navštívila film Zuzka Sommerová. Jak se jí líbil?

Film se mi docela líbil, ale unešená jsem nebyla

zuzuJe především dlouhý. Myslím, že by mu prospělo, kdyby byl zkrácen minimálně o 30 minut. 2 hodiny 20 minut je opravdu dost.

Příběh je zajímavý,  herecké výkony především tří ženských představitelek v hlavní roli jsou velmi dobré.

Ale nemyslím si, že by oslovil široké spektrum diváků.

Vadilo mi, že je to taková „hra se zpěvy“. Hlavní hrdinové komentují jednotlivé pasáže písněmi.  Naštěstí většina písní byly francouzské šansony, ale celkově mě to rušilo.


Máte-li tedy ráda milostné příběhy kořeněné šansonem, určitě se vám film Milování bude líbit! A když už jsme u toho milování, pojďte se zůčastnit našeho dnešního tématu dne, které s partnerskými vztahy úzce souvisí...

Téma dne 30. listopadu 2011: Zapomínání ve vztahu

  • Už někdy váš partner zapomněl na nějaký důležitý vztahový okamžik?
  • A co vy, zapomněla jste na nějakou podstatnou věc ve vašem vztahu?

Postěžujte si ostatním čtenářkám! Pište mi své příběhy k tomuto tématu. Očekávám je v redakční e-mailové schránce (viz odkaz níže), a to nejpozději 30. 11. 2011 ve 14.30 hodin. Nejlepší příspěvky budou 30. listopadu uveřejňovány formou novinek na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz. Jedna z přispěvatelek také obdrží krásný dárek, totiž stylovou červenou myš Microsof Explorer Touch mouse. Chcete-li mít šanci na uveřejnění a tedy i na dárek, nechť je váš text dlouhý alespoň jako tento odstavec.

HRJAJTE NAŠI ŠŤASTNOU VÁNOČNÍ SOUTĚŽ O CENY V HODNOTĚ 30.000 KORUN!

Reklama